Reference od našich klientů - Kefalonie

Napište nám referenci
Země
Destinace
1 2 3

Vážení přátelé, v pondělí 4. června jsme se vrátili ze skvělého pobytu na ostrově Kefalonie, kde jsme strávili krásné dny. Kombinovaná doprava, kterou zajišťujete je úžasným, pozvolným přenesením z pracovních dnů na půvabnou Kefalonii. Daleko lepší než cesta letadlem. Kromě rozkvetlého ostrova, milých ostrovanů, krásného moře a teplých dnů jsme měli štěstí i na velmi dobrou delegátku, paní Alexandru Janouškovou. Vstřícná, milá, ochotná a velice odborně zdatná, odpověděla každý náš dotaz. Ostrov i Řecko zná velmi dobře a rozumí nejen mentalitě rekreantů, ale i Řeků. Byla radost se s ní potkávat nejen na schůzkách, ale i náhodně ve městě. Doufám, že v nabídce CK Viamare budou tyto kombinované zajezdy vhodné i pro jednotlivé klienty i v dalších letech. Mám ještě v plánu Korfu, Zakynthos a další krásná místa, které jste pro nás připravili.

S díky Miroslava Špilauerová.

Minulý týden jsem se vrátila z pobytového zájezdu na ostrově Kefalonii.

Ač jsem již dlouhodobě cestovatelka, s Vaší CK jsem byla poprvé a byla jsem velmi příjemně překvapena a velmi spokojena jak s výběrem destinace, tak i poskytnutými službami, které byly opravdu na velmi dobré úrovni.

Ubytování i cesta byly perfektní a hlavně jsem byla velmi spokojena s delegátkou Vaší CK, paní Alexandou Janouškovou, která i přes množství klientů umístěných i ve větší vzdálenopsti, věnovala všem klientům velkou péči.

Pokud budu živá a zdravá, opět bych s Vaší CK příští rok volila z Vaší nabídky.

Děkuje Libuše Merfaitová,
Pardubice.

Dobrý den, milá paní Petro,
ráda bych Vám napsala o svém prvním pobytu s CK Viamare, kterého jsem se zúčastnila spolu s mým vodicím pejskem ve dnech 19. až 29. září.

Jak si možná vzpomínáte, na studia Sofia na ostrově Kefalonie jsem se informovala už v listopadu 2014, ale zákeřná nemoc mého vodicího pejska Nema mi nedovolila se pobytu zúčastnit, musela jsem smlouvu zrušit. Před změnou stránek Viamare, které byly dříve mnohem srozumitelnější pro můj počítač s hlasovým výstupem, jsem si prohlédla všechny nabízené lokality.

Studia Sofia v osadě Xi jsem si vybrala proto, že je to malé letovisko a že je blízko u moře, přitom bez stravy a s možností nákupu v obchůdku a že tam je jednolůžkové studio. Od Vás jsem se pak dověděla, že je opravdu všude blízko, k moři, do obchůdku, do taverny a hlavně, že je tam možnost venčení pejska.

Po úmrtí Nema vloni v červenci jsem začátkem listopadu dostala nového pejska Leryho, který je velmi ukázněný, hodně šikovný a dobře vycvičený. Bylo mi jasné, že s tímhle zvířetem se nemusím bát žádné delší cesty. Ve Viamare se nikdo nedivil, že chci cestovat sama jen s vodicím psem, to byla první příjemná věc, věřili jste mi, že když si na cestu troufnu, že vím, co dělám. Za to Vám, paní Petro, i dalším pracovníkům moc děkuji, tento přístup totiž v naší republice není vůbec běžný!
A druhá sympatická věc byla, že ve studiích Sofia nenamítali nic proti tomu, že přijede slepá paní sama jen s doprovodem vodicího psa, za to patří velký dík panu majiteli Vagelisovi.

Chtěla jsem jet až v září kvůli svému "spolucestovateli v černém kožichu" a taky mi vyhovovalo, že pláž nebývá přeplněná lidmi, jak je tomu někdy v letních měsících.
Měla jsem obrovské štěstí, že paní delegátka Saša Janoušková je člověk s velkým srdcem a navíc neobyčejně inteligentní a empatická dáma! Všechno ostatní už bylo na nás s Lerýkem.

Byl to pro mě jeden z nejkrásnějších pobytů u moře. Do Řecka jsem jela počtvrté a věděla jsem, že se domluvím, což je pro slepého člověka velmi důležité. Už jsem znala pár řeckých slov, k tomu svoji mírně pokročilou angličtinu, tedy jakési "řecko-anglické esperanto," se kterým jsem si vystačila. Věděla jsem, že Řekové jsou lidé velmi příjemní a komunikace jsem se nebála. Trochu jsem měla obavy z orientace na neznámém místě, ale hned od prvního dne po počátečních informacích od paní Saši a děvčat z obchůdku jsme byli s mým pejskem samostatní a naučili jsme se všude trefit. Byla jsem nezávislá, na nikoho a na nic jsme se nevázali a denní program jsem si plánovala podle toho, aby nám s Lerym vyhovoval.

Díky naší delegátce Saše jsme se mohli dokonce zúčastnit autobusového výletu po ostrově. Dověděla jsem se hodně zajímavých věcí, zažila jsem atmosféru různých zajímavých míst a byla jsem moc spokojená. Paní Saša měla výlet se spoustou informací perfektně připravený a zorganizovaný. Nám s Lerýkem se věnovala a všechno, co jsem nemohla vidět mi velmi podrobně popisovala.
Mnohokrát děkuji, jsem zas bohatší o nádherné zážitky!

Potěšilo mě opravdu moc, že v našem zájezdu bylo hodně milých a přátelských lidí, kteří se se mnou i s mým pejskem rádi potkávali a také od nich jsem se dověděla spoustu zajímavostí, protože procestovali kus světa. Nepocítila jsem ani lítost ani diskriminaci, naopak jsme zažili hodně legrace, což ještě víc přispělo k mojí výborné náladě.

A jak probíhal náš den? Ráno mě vzbudilo šumění moře, vůně květin, zpěv ptáčků a často sluníčko. Naše studio bylo vybavené potřebným nádobím, proto jsem si hned uvařila svou ranní kávu s mlékem, k ní řecký chléb s jogurtem, sýrem, šunkou... Mladé prodavačky v obchůdku byly úžasně milé a byla tam radost nakkupovat. Mohla jsem si na všechno, co bylo potřeba sáhnout, se vším mi poradily, mohla jsem si nakoupit, co jsem potřebovala, i když jsem si nemohla vybrat věci v regálu jako ostatní zákazníci. Moc prosím, poděkujte za mě Elianě i Gionně, které byly neobyčejně vstřícné a po celou dobu pobytu mi neokázale pomáhaly a často se ptaly, jestli něco nepotřebuju nejen v obchůdku. Pomohly mi nakoupit drobné dárečky pro kamarády a známé.

Naše studio bylo čisťounké, vybavené vším potřebným pro příjemný pobyt.

Pak jsme vyrazili s Lerýkem na "venčící louku" mimo areál a pak už to bylo jen pár kroků po cestičce na pláž. Po zjištění, že mému pejskovi Lerýkovi se mořská voda zdaleka nelíbí tolik jako mně, jsem ho do větších plaveb v moři nenutila. Lerýk trávil čekání na mě často ve stínu za lehátkem a byl to ten nejvěrnější ochránce a nejpotřebnější pomocník! Když jsem se vracela z moře, už byl vždy připravený mě zavést na naše místo. Nikdo se nezlobil, že je na pláži pes, naopak se turisté na něj vyptávali, fotili ho atd. Plavání v moři s výbornou možností orientovat se při návratu na břeh, sluníčko, klid a pohoda nás provázely během našeho pobytu a na moje daleké plavby budu dlouho vzpomínat.

K tomu výborné ryby, saláty, frape, skvělé domácí vínečko a další pochutiny v obchůdku a v tavernách, jak už to v Řecku bývá, co víc si přát!!!

Píšu stále ještě v euforii, píšu o snu zvaném Sofia - Xi na ostrově Kefalonia, kde to bylo mnohem příjemnější než jsem očekávala a tak jsem kamarádům a známým posílala SMS zprávy ze snu jménem Xi nebo z ráje.

Posíláme Vám i ostatním do Viamare srdečné pozdravy a upřímné poděkování za skvělý pobyt.
Věra Vondráčková s vodicím labradorem Lerym

Dobrý den všem v CK Viamare,
rádi bychom poděkovali za celou naši rodinu za zprostředkování dovolené na Kefalonii, v osadě Xi, studia Sofia přes Vaší CK.?

Byli jsme moc spokojení, k čemuž samozřejmě přispělo krásné počasí, teplé moře a stejně jako jindy úžasná atmosféra Řecka - navzdory některým zprávám v médiích o situaci v Řecku, nikde jsme nenarazili na prázdné obchody nebo problémy ohledně financí, či snad pohonných hmot.

Co se týká samotného pobytu, vše bylo tak, jak jste uváděli v katalogu. Byť je osada Xi "odříznutá" od světa, obchůdek pana majitele s potravinami a dalšími potřebnými věcmi fungoval skvěle i co se objednání rychle se kazících potravin týká.

Ubytování ve studiích Sofia byl dost vysoký standard. Nejvíce jsme ocenili opravdu prostornou terasu. K moři bylo skutečně blízko a písčitá pláž neměla chybu. Další výhodou těchto studií byla i klimatizace zdarma. Prostorná zahrada patřící k tomuto objektu, včetně bazénu, nebývá v Řecku také obvyklá. Tohle všechno naprosto přebilo občas zvýšenou hladinu hluku (i do pozdních nočních hodin) v blízkých tavernách.

I naší/vaší delegátce Magdě Jíchové nemáme co vytknout.

Prostě dovolená na ostrově Kefalonie se povedla a nám už teď nezbývá než se zase těšit na příští rok.

Hákovi

Dobrý den paní Kebrdlová.
Uteklo to jako voda a dovolená s Vaší cestovní kanceláří na ostrově Kefalonie je za námi.
Ráda bych Vám moc poděkovala, za úžasný servis nejen Váš, ale celé Vaší společnosti. Moje rodina byla doslova unešena nejen Vašimi službami, ale i dovolenou jako takovou.
Na náš pobyt jsme se neskutečně těšili a znáte to, když se člověk těší, obvykle se něco nepovede.
Ale vše od odletu z pražského letiště po návrat zpět bylo doslova na 1* !!!!
A věřte, že se s potěšením s krásným pocitem z dovolené podělíme s přáteli a známými.

Ještě jednou velké díky
Jitka Cermanová

Dobrý den,

Touto cestou bych moc chtěla poděkovat za krásný zájezd na Kefalonii v termínu 19.5.2015-2.6.2015 Lixouri, Sea Breeze, upřímně chválím vaší delegátku Magdu, která převedla profesionální práci delegátky v dané lokalitě a zpříjemnila celý kombinovány zájezd i přes pětihodinový prostoj lodě v Anconě a výborně se starala o všechny účastníky zájezdu...

Jana Zelenková

Dobrý den,
chtěl bych jménem 8 rodin poděkovat společnosti Viamare za letošní velmi příjemnou dovolenou na ostrově Kefalonie.

Jmenovitě především paní Julii Hybské, která se při hledání destinace úspěšně snažila vyhovět našim ne zcela triviálním požadavkům na ubytování poměrně velké skupiny osob.
A stejně tak paní Magdě Jíchové, která nám v roli delegátky na výlet bez mrknutí oka zařídila autobus i s řidičem a kdybychom potřebovali letadlovou loď, tak by ji sehnala taky. Musím říci, že paní Jíchová vyvrátila vžitou představu moji i většiny mých přátel, že delegát je člověk, který nám na úvodní schůzce koupí drink a přečte všeobecně známé informace – její znalosti Kefalonie byly pro nás velmi cenné.

Protože jsem přesvědčen, že uprostřed zuřícího konkurenčního prostředí je nejlepší pochvalou opakovaná objednávka, rádi bychom zrealizovali i dovolenou v roce 2015 prostřednictvím vaší CK. Paní Hybská ví nejlépe, že sehnat ubytování požadovaných parametrů pro 8 rodin, tj. cca 30 osob, bylo hodně složité. Protože se nám dovolená líbila, očekávám, že nás bude příští rok o 2-3 rodiny více, což hledání ještě zkomplikuje. Napište mi, prosím, jaký je pro vás nejvhodnější termín pro výběr dovolené pro takovouto skupinu – předpokládám, že to bude ještě letos a jsem připraven zahájit jednání již na podzim.

S pozdravem,
Radim Dlouhý

Dobrý den,
chtěli bychom poděkovat za krásnou dovolenou. Byli jsme na ostrově Kefalonie v době 4.7. - 15.7. a moc se nám tam líbilo.
Velmi chválíme vaší delegátku za opravdu dobrou práci. Jezdíme na ostrovy do Řecka každý rok ale pokaždé na jiný ostrov a často jinou CK. Již předloni jsme byli s vámi na ostrově Zakynthos moc spokojeni a letos tady. Moc chválíme delegáty, ubytování, organizaci, zkrátka všechno.

Děkujeme
Antonín a Věra Královi

1 2 3

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour