Reference od našich klientů - Korfu

Napište nám referenci
Země
Destinace
1 2
S cestovní kanceláří Viamare jezdíme každý rok na dovolenou do Řecka. Jsme velice spokojeni. Letos jsme si vybrali ostrov Kos - Kefalos - apartmán Anastasia. Pohodová dovolená-odpočinek. Skvělá volba - můžeme doporučit. VTD.

Na ostrově Korfu jsme byli již po několikáté, nikdy jsem ale ještě neměla tak velké nutkání podělit se o zkušenost s prací delegáta pana Martina Krahulce, který byl velmi příjemný, ochotný a milý. Doporučil nejkrásnější místa na ostrově, nejlepší trasy pro automobily i skútry, ale i samotné půjčovny či taverny, které stojí za návštěvu. Na druhou stranu nikomu nevnucoval fakultativní výlety, které CK společně s partnerskou cestovkou na Korfu pořádá. Opravdu velmi oceňuji jeho práci, kterou očividně odvádí s láskou a maximálním nasazením.

Velké díky ještě jednou!

Vendula Vrablová

Děkuji za krásnou dovolenou na Korfu, kterou jsem trávila s rodiči v hotelu Spiros a Maria 16.8 - 23.8.2015.
Chtěla bych velmi poděkovat našemu delegátovi Martinovi za pečlivou starostlivost.
Viamare vybrala příjemný hotel s hodným personálem, který se snažil mluvit česky.

Konec dovolené mně trochu pokazilo hodinové čekání na letišti na kufry a další hodinové čekání na odvoz na parkoviště.

Apolenka 11 let

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat vašemu delegátovi panu Martinovi Krahulcovi, který působí na Korfu.
Byl vždy velmi ochotný, milý a snažil se splnit všechna naše přání i dotazy. Zařídil snad i to, co je naprosto nemožné - vlny v moři.
Díky němu jsme se cítili na dovolené naprosto bezpečně.

Renáta Hladká

Dobrý den, paní Julie,
před týdnem jsem se s kamarádkami vrátila z dovolené (Korfu, apartmány Thea) a chtěla jsem Vám moc poděkovat za skvělé doporučení. Dovolenou jsme si maximálně užily, se vším jsme byly spokojené a už teď se těšíme na příští.

S pozdravem
Dorota POLAKOVÁ

Vážení dobrý den,
Dnes v noci jsme se vrátili z dovolené na Korfu v Agios Stefanos (7-21.6), kde jsme byli ubytování v Paralii I.
Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat, nejen za zajištění krásného pobytu v uvedené destinaci, ale i za milé překvapení od Vašeho delegáta p. Mgr. Krahulce. Ten nejen, že perfektně zajišťoval naše přání a potřeby (protékající WC, chybějící vybavení, dostatek informací), ale přímo mne šokoval, když Vaším jménem mně popřál a předal dárek k narozeninám. Musím přiznat, že i když narozeniny téměř pravidelně trávím na Korfu, cca od roku 1997, žádná Ck (Mile, Melisa, JK bus), mne takové překvapení nepřipravila.

Tak ještě jednou díky a přeji mnoho spokojených klientů.

Vážení,
již potřetí jsem byla s Vaší CK na dovolené a vždy bylo vše krásné a úžasné. Vím, že dovolenou máme každý takovou, jakou si ji uděláme, nicméně Vaši pracovníci vybírají lokality i ubytování.

Nyní jsem se vrátila z ostrova Korfu, středisko Kassiopi, ubytování Aparthotel Thea.
Aparthotel Thea leží na tak úžasném místě, kde je z balkonu vidět celé městečko Kassiopi jako na dlani, je vidět Albánská Saranda i Albánské pohoří. Na ty výhledy nelze zapomenout, děkuji za výběr tohoto ubytování.
Dovoluji si poděkovat jmenovitě Vaší operátorce paní Kateřině Matouškové, která nám zájezd zajišťovala, za její profesionalitu i vstřícnost, kdy před uskutečněním zájezdu trpělivě odpovídala na veškeré mé všetečné dotazy.
Dále děkuji delegátovi panu Martinu Krahulcovi, který za námi téměř obden běhal po 54 schodech, aby nám předával informace, zjišťoval a zabezpečoval přání všech ubytovaných v Aparthotelu Thea.

Děkuji a přeji Vaší CK mnoho dalších úspěšných sezón a jsem s pozdravem
IvaKov

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za krásnou dovolenou, kterou jsem prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře strávila v letovisku Agios Stefanos na ostrově Korfu v zařízení Paralia II.

Do tohoto místa jezdím již 11 let, ale tentokrát to byl nejlepší zájezd s ohledem na vynikající ubytování i služby milého delegáta.

Ráda bych se tedy stala Vaším stálým klientem a prosím tedy o info, kdy bude zveřejněna nabídla pro rok 2015, protože bych ráda využila termínu červen + počátek července s pravděpodobným spojením 2 termínů.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně spokojených klientů.

S pozdravem.
Michaela Jelínková

1 2

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour