Reference od našich klientů - Kos

Napište nám referenci
Země
Destinace
1 2

Strávili jsme se ženou a dvěma známými letošní dovolenou v Řecku na ostrově Kos a byla opravdu parádní.

Byli jsme ubytování v hotelu Kordistos. Ubytování bylo parádní, polopenze skvělá, hlavně večeře byly excelentní, bazén taky v pohodě a moře bylo čisťounké a průzračně čisté.

S prací delegátky taky naprostá spokojenost.
V hlavním městě Kos toho bylo taky hodně co k vidění.
Jedním slovem parádní dovolená a odpočinek, můžeme jen doporučit.
Bc. Libor Pečinka

Letos již po třetí jsme byli na dovolené na Kosu, už je to pro nás taková srdcovka, jezdíme na stejné místo a z místních obyvatel se pomalu stávají přátelé. Vždy si tam báječně odpočineme a zrelaxujeme, servis je báječný, tak si užíváme to, že se nemusíme o nic starat! Máme výbornou stravu, perfektní úklid, a snad i to počasí máme zařízené. Bydlíme v Kordistosu a i pokoje máme stejné, zkrátka jedeme jak domů. Pokaždé si půjčíme auto nebo kola a jezdíme po ostrově, je stále co objevovat. Ale byli jsme i v Bodrumu a na Nyssirosu. Prostě se nám tam líbí a určitě se tam zase podíváme. Ještě je dost míst kam chceme vyrazit a v neposlední řadě se i vrátit tam, kde nám bylo fajn, místa, taverny, lidi-přátele.

V.Kolářová

Dobrý den,
obracím se na vás, jako na zástupce CK Viamare, se kterými jsem byla v kontaktu před naší dovolenou na ostrově Kos.
Chtěla bych především poděkovat za možnost strávit dovolenou právě ve studiích Andreas na poloostrově Kefalos. Studia byla pro náš pobyt naprosto dostačující, čistá, na dobrém místě, blízko moře a hlavně s bezvadnými majiteli, kteří si zasluhují velké poděkování za jejich přístup ke všem hostům bez rozdílu národnosti.

Dále bych chtěla velmi poděkovat touto cestou ještě jednou vaší úžasné delegátce, Lence Tučkové, která je profesně a lidsky opravdu člověk na svém místě. Je velmi vstřícná a starající se, aby se klienti cítili dobře a byli spokojeni. Velmi mě potěšila její rychlá reakce a ochota pomoci při řešení mnou způsobené, škodní události, kdy se mi nešťastnou náhodou povedlo poničit síť proti komárům ve studiu na začátku našeho pobytu :-(. Byli jsme spokojeni i s půjčovnou, u které nám rezervovala auto na cesty po ostrově. Má za nás velkou 1***!

Pro nás osobně to byla opravdu bezvadná dovolená na bezvadném místě a moc děkujeme i vaší cestovní kanceláři za nabídku ubytování. Loňská dovolená na Rhodosu, tak i ta letošní se nám moc líbila a určitě bychom se na tyto ostrovy ještě někdy rádi podívali.

Přejeme vaší CK jen samé spokojené klienty, takové jako jsme my, a moc přejeme Řecku, aby našlo cestu z momentální krize, protože bychom určitě chtěli i další dovolené strávit na řeckých ostrovech.

Ještě malou poznámku k tématu uprchlíků. V případě silné mediální kampaně, kdy byl jeden článek z britského bulváru přetiskován a přinafukován i našimi médii a v konfrontaci se skutečností, musím za nás oba s manželem konstatovat, jak moc je nám líto, že tohle přišlo v době velkých problémů Řecka a že to zasáhlo turistický ruch na Kosu určitě znatelně. Nevím, jaká je vaše zkušenost s prodejem zájezdů na Kos, ale některé reakce lidí dávají tušit, že se nechali ovlivnit právě těmi špatnými zprávami.
My jsme tam byli moc rádi a moc spokojeni.

Děkujeme a přejeme ať se vám daří!
Hana Hájková

Vážená paní Hobzíková.

Letos již po šesté jsem se svou skupinou cvičenek zorganizovala pobyt s vaší CK. Vždy jsme byly s prací delegátů spokojeni. Letos jsme strávily 14 dní od 22.10. - 6.10.201 na ostrově Kos v Kefalosu. Delegátka Lenka, která se o nás starala však překonala všechny ostatní delegátky. Již při nástupu na letišti do autobusu předala každému vlastnoručně vyrobený plánek místa našeho pobytu s vyznačením důležitých míst. Při první schůzce přišla s velkou mapou ostrova a názorně nás seznámila s pozoruhodnostmi ostrova. Rovněž během pobytu se o nás vzorně starala. Za všechnu její péči a za vynikající organizační schopnosti si zaslouží od vedení CK pochvalu.

S pozdravem,
Věra Sitná

Dobrý den přeji,
jsme Vašimi věrnými a dlouholetými zákazníky, tentokrát jsme s Vaší CK byli na ostrově Kos - Kefalos v termínu 22.-29.září 2014.

Chceme tímto Vaší CK a Vaší delegátce paní Tučkové moc poděkovat za hezký pobyt a perfektní služby, které jste nám poskytli, byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním v Andreasu, tak i s profesionálním a příjemným jednáním Vaší delegátky.

Pokud se nic zvláštního nestane, rádi s Vaší CK pojedeme do Řecka i v roce 2015.

Mějte se hezky,
Lenka a Lubomír Koptíkovi
Liberec

24.06.2014

Zdravím celou CK Viamare,
v pořádku jsme v noci přistáli zpět a jsme u vytržení. Kordistos je přesně to, co jsme léta hledaly - tedy my dvě ženy s Helenou Dubničovou - bylo to úžasné, nabíjející, pohodové, počasí luxusní, delegátka skvělá , ubytování rajské :):) vše zalité sluncem.

Děkujeme!
Světla Magni

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat delegátce Eleně působící na ostrově Kos v destinaci Kefalos a hlavně bych chtěla, aby se Vaše CK dozvěděla, jak skvělé lidi má ve svém kolektivu.
Nejen, že delegátka Elena je velice příjemná, ochotná a milá mladá dáma, ale je naprosto profesionální, pomáhala klientům v kterékoli situaci jak přes den, tak i večer, neváhala podělit se o své znalosti, poradit kam se podívat, kde se dobře najíst. Samozřejmě, že hned po příletu na ostrov nám delegátka Elena poskytla veškeré informace o pobytu, ubytování, výletech, pronájmu aut, motorek a kol a předala nám svoje telefonní číslo s tím, že můžeme volat v kteroukoli denní i noční dobu. Každý den se zastavila na hotelu pro případ, kdyby klienti něco potřebovali nebo se chtěli poradit - vždy dobře poradila a přidala ještě i něco navíc.

Jsme starší manželé s jazykovou bariérou a tak jsme velmi ocenili přístup delegátky Eleny. Cestujeme po řeckých ostrovech od roku 2005 (někdy i 2x ročně) a tak můžeme srovnávat. Nikdy jsme se ještě nesetkali s tak obětavou delegátkou a skutečně nadstandartními službami, příklad - velmi jsem chtěla ochutnat řecké jídlo Pastitsio, v žádné restauraci ani taverně jsme nepochodili. Díky delegátce Eleně jsme Pastitsio ochutnali, protože nám našla malou taverničku, kde toto jídlo vařili.

Ještě jednou velmi děkujeme delegátce Eleně a přejeme hodně štěstí a pohody,
manželé Janouškovi

Dobrý den,
na konci srpna jsme byli s přítelem na dovolené na ostrově Kos. Ačkoliv jsme tam byli přes jinou (nejmenovanou CK), jejíž delegátka byla velice arogantní a absolutně jí na klientech nezáleželo, objevili jsme v Kefalosu kancelář Vaší CK a společně s ní i Vaši delegátku Elenu. Hrozně moc nám pomohla jak s fakultativním výletem, tak i s půjčením motorky. Byla ochotná, příjemná, milá a navíc byly fakultativní výlety levnější o více než 10 EUR než u nás. Na konci pobytu jsme jí přišli osobně poděkovat, ale byla by velká škoda, kdyby jste se jako CK o tom také nedozvěděli:)

Děkuji.

S pozdravem,
Kubíčková

1 2

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour