Reference od našich klientů - Kythira

Napište nám referenci
Země
Destinace
28.06.2018

S vaší cestovkou jezdíme asi 15 let a vždy jsme byli spokojeni. Letos jsme využili vaši novou destinaci na ostrově Kythira - Agia Pelagia - Romantica Apartments - apartmán 102. Je to k neuvěření ale tentokrát to bylo ještě lepší. Delegátka od nás má 1 s třemi hvězdami . Pokoj byl úžasný, balkon a terasa, výhled na moře a perfektní personál. Je to ostrov pro rodiny které chtějí na dovolené klid bez hlučného prostředí a současně si užít krásnou přírodu a moře.

J.Tomasova

Vážená paní Černá,
Chtěla bych Vám moc poděkovat za služby spojené s organizací naší dovolené na ostrově Kythira (23. 8. - 4. září).
Byla to dovolená přesně podle našich představ, příroda, koupání, památky i nerušené řecké prostředí bez záplavy turistů. Ze studia v hotýlku Afrodité jsme měli podhled na celé panorama přístavu, studio bylo nejen nečekaně prostorné ale i velmi vkusně i účelně zařízené.
Nakonec i přestup v Athénách na zpáteční cestě byl bez problémů - zavazadla nám odbavili z Kythiry rovnou do Prahy a my se zajeli podívat do centra a na Akropolis. Plánuji někdy se za Vámi zastavit, s mapou a říct několik tipů a zkušeností, případně ukázat nějaké fotky.
Zůstalo nám na Kythiře stejně několik neprozkoumaných míst a možná se tam jednou rádi vrátíme.
Přeji Vám hezký dlouhý víkend.
S pozdravem
Olga Mullerová

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour