Reference od našich klientů - Lesbos

Napište nám referenci
Země
Destinace
1 2

Dobrý den,
sice už máme chvíli dovolenou za sebou, ale i přesto vám chci napsat - byli jsme s vaší CK na Lesbosu od 25.8.- 4.9. s našima známýma - rodina Navrátilova. Chtěla bych vám za naší rodinu poděkovat za vaší ochotu a profesionalitu.

Letěli jsme k moři po 6ti letech teprve podruhé, s vámi poprvé a byli jsme moc spokojeni. Dovolenou s vámi jsme si vybrali proto, že jste jako jediní nabízeli hotel Molivos I, který jsme si vyhlédli a raději objednali už někdy v únoru. Pokud ještě někdy poletíme, tak zřejmě s vámi. Na všechny dotazy jste hned reagovali a delegátka byla také moc fajn.

Vše bylo v nejlepším pořádku, našli jsme si svoji oblíbenou tavernu, kde nás vítali každý večer. Městečko bylo kouzelné a krásné.

Ještě jednou - děkujeme vám všem za ochotu a přejeme hodně spokojených zákazníků.
S pozdravem,
Iveta Dostálová

Vážení,
Dovoluji si využít této cesty a požádat Vás o poděkování panu Václavu Čermákovi, který se nás po selhání naší delegátky ujal a svým přístupem nám zpříjemnil dovolenou na ostrově Lesbos tak, že se naše dovolená stala dovolenou snů. Věříme, že Vaše CK má takových delegátů více, protože díky jednání a ochotě pana Čermáka jste v nás získali nové klienty, kteří Vašich služeb využijí v příští sezoně.

S pozdravem,
Věra Kokošková

Dobrý den,
moc a moc děkuji za krásnou dovolenou, kterou jsem strávila prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře na ostrově Lesbos v Petře. Letos již po druhé. Dala jsem na jistotu a využívala jak Vašich služeb, tak i služeb vynikajícího delegáta Václava Čermáka. Nelze, než ho opět pochválit - ani téměř na konci sezony neztratil nic ze své pozornosti, vtipu a obětavé péče o své klienty.

Byla jsem tentokrát ubytována ve studiu Paradise, abych si užila restaurací a kavárniček. Tam jsem se seznámila se spolubydlícími, které přijely, bohužel, s jinou CK. Když viděly péči našeho delegáta a porovnaly se svoji, jen záviděly. Ale ne dlouho, když totiž potřebovaly s něčím pomoct nebo poradit, věnoval se pan Čermák stejně obětavě i jim. Nakonec jsme se domluvily, že příští rok jedeme jen tam, kde bude pan Václav.
Zkrátka a dobře - pan Čermák je Vaší nejlepší reklamou - příští rok jedeme všechny s Vámi.

Ještě jednou moc děkuji a příští rok na shledanou,
Pavla Svobodová

Dobrý den,
Právě jsme se vrátili z krásné dovolené na ostrově Lesbos. I když jsme tuto dovolenou podnikli s jinou cestovní kanceláří, s Vaším delegátem ing. Václavem Čermákem jsme byli na výletě do zkamenělého lesa a do Turecka. Chtěli bychom mu touto cestou poděkovat za neocenitelné informace týkající se tématu jednotlivých zajezdů, tak i velmi užitečných informací ohledně vegetace a v neposlední řadě i o barvitém líčení jednotlivych druhů jídel, které nás na výletě čekalo, a na které jsme se pak neskutečnė těšili :-)
Ještě jednou moc díky pane Čermáku.
Marcela a Miloš Veckovi

Paní Filipová,
vrátili jsme se z dovolené na ostrově Lesbos kde se nám velmi líbilo a byli jsme moc spokojeni.
Ale chci vyzdvihnou Vašeho delegáta pana ing.Čermáka. V našem věku máme za sebou mnoho dovolených, ale s tak výborným a ochotným delegátem jsme se nikdy nesetkali. To o moc zhodnotí a zpříjemní pobyt. Tento názor měli snad všichni účastníci. Děkuji,
Mášková

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za nádhernou dovolenou, kterou jsme strávili pod dohledem Vašeho zástupce Václava Čermáka na ostrově Lesbos v hotelu Panorama. Nedá se ani vypovědět, jak úžasné to bylo.
Pan Čermák se nás ujal hned po příletu na ostrov a již cestou rozdával neocenitelné informace jak o ostrově, hlavním městě ostrova, kde jsme přistály, tak i o místní vegetaci (kde co roste, co zrovna kvete), secesní vily - nádherné, vlevo plameňáci - prosím, nepřehlédnout. Dostali jsme praktické rady, jak se nespálit, ale opálit.
Již v autobuse jsme měli chuť na všechny místní lahůdky, které nám popisoval, a těšili jsme se i na místní vína - jak jinak než s doporučením, kde je nejlepší.
Prostě od prvního okamžiku jsme měli pocit, že je o nás náležitě pečováno a nastává opravdu bezstarostná nádherná dovolená.
Nepřekvapilo nás tedy ani, že v hotelu měli vše připravené a my se i přes časný příjezd mohli hned ubytovat a udělat si pohodlí po cestě.

Panorama je krásný rodinný hotel z domečků posázených na stráni, takže každý pokoj má vlastní balkónek s výhledem do města. Je vlastně až na konci Petry, takže klid zajištěn.
Pro ostatní, kteří vyhledávají vzruch, městečko je tak 10-15 minutek pěšky. Je, jak to říct, útulné. Všude kavárničky, vinárničky, restaurace - snad všechny s výhledem na moře a večer i na západ slunce.

Během povalování se u bazénu jsem pozorovala delegáty ostatních cestovek. Polské skupiny mně bylo až líto. Dostali totiž hodinovou (možná to bylo i déle) přednášku, která, myslím, všechny nezaujala. To my s panem Čermákem poseděli u skleničky a ptali se na všechno, co nás zajímalo. Ostaní infomace jsme měli již z autobusu, to jsme si tedy mohli odpustit. Při příjemném rozhovoru delegát zjistil, kdo by co rád, co může zajistit, kde poradit, s čím pomoct. Dal nám na sebe telefonní číslo a řekl, že je tady pro nás 24 hodin, ať se na něj obrátíme, budeme-li něco potřebovat. Tomu jsem nevěřila - nejsem přeci na dovolené poprvé. (Delegát tak prodá zájezdy a už ho neuvidíme). Ale ne - ono to vážně fu ngovalo - prostě cokoli a kdykoli. Jak jsem se bavila s ostatními, kteří již s Vaší cestovkou někde byli - je to naprosto normální. Někdy jsem měla pocit, že kdybych potřebovala převrátit nebo namazat záda, byl by pan Čermák na místě. Mám takový pocit, že již s jinou cestovní kanceláří cestovat ani nebudu.
Byla to NÁDHERA A POHODA.

Vše končí a naše dovolená, bohužel, taky.
Dostali jsme tedy poslední instrukce, jak to chodí na letišti. Kdo potřeboval - p.Čermák převážil zavazadla. U každého odbavení byl přítomen, aby případně pomohl.
Ještě nám poradil, co koupit v duty free zóně, a nastalo loučení. Tak zase příště.

Ještě jednou moc a moc děkuji za báječnou dovolenou a můžu jen ostatním poradit, aby vyzkoušeli jet s Vámi a porovnali své zážitky.
Přeji hezký den a naschledanou
Pavla Svobodová

Vážení a milí přátelé,
dovoluji si Vás takto oslovit, pokud Vám to nevadí, a chci Vám co nejsrdečněji poděkovat za Vaše služby, ochotu a spolupráci při výběru a zajištění letošní dovolené. Vybrala jsem si Vás záměrně, neboť dovolená na Krétě, přes Vaší cestovní kancelář byla také velice pěkná, ale bohužel „krátká“, a proto jsem nyní volila delší pobyt.

Rozhodla jsem se vskutku na poslední chvíli, a tak tedy "last minute" byl u mě takřka za minutu dvanáct, ale díky Vaší vstřícnosti a neskutečné ochotě Vaší kolegyně slečny Renáty Šedivé se mi nakonec povedlo prožít překrásnou dovolenou, ze které jsem si přivezla mnoho krásných vzpomínek a dojmů a nepřeberné množství fotek.

Jsem zastáncem klidné a pohodové dovolené a to se mi díky výběru místa pobytu a termínu (druhý týden v září ) opravdu povedlo. Vesnička Anaxos na ostrově Lesbos je skutečným rájem pro lidi, kteří chtějí mít o dovolené klid a pohodu a zábavu podle svého. Ubytování v apartmánové vilce Elena pana Stratose je k tomu jak stvořená. Pár desítek metrů od pláže s hrubším pískem a oblázky, obchůdek se vším možným přímo u nosu – ráno čerstvý chléb a příjemný pan majitel, který dával pro "své" ubytované slevu. Patřilo mu jak ubytování, tak obchůdek a spolu s manželkou byli vždy ochotni poradit a pomoci. Dýchala na nás pohoda a klid – denně poklizeno, obden čisté ručníky a 2x za pobyt výměna ložního prádla. Kuchyňka se základním vybavením k dispozici a přes okolní "vilky" výhled na kousek moře. Jediný nedostatek byl, že uličkou jezdila občas auta a mopedy, ale ne celou noc a ráno nás probudil pekař, ale kdo by chtěl o dovolené trávit dopolední čas v posteli – já tedy ne. K základnímu vybavení patří i klimatizace, kterou jsme takřka nevyužili, protože v tomto období jsou noci přece jen o malinko chladnější, jedině když si na nás chtěli pochutnávat komáři jsme byli nuceni ji zapnout a zavřít okno a tím se ochudili o šumění moře z dáli. Další pláž půlhodinovou procházkou po "kozí" stezce, která byla ještě klidnější s úplně jemňoučkým pískem, po vstupu do vody po pár oblázcích a přeplavání pár metrů přišla mělčina, po které se dalo vodou chodit podél skoro celé pláže. Útesy a mnoho rybiček v případě klidného moře stačilo jen stát a dívat se, nebyly potřeba ani brýle do vody.

Po příletu na nás čekala slečna delegátka Petra. Velice milá, příjemná mladá dáma, která s námi měla hnedle po příletu spousty práce, ale vše dělala naprosto profesionálně s úsměvem a řešila problémy přímo za pochodu. Poskytla nám potřebné informace o pobytu, výletech, ubytování, pronájmu aut, prostě vše co mohla. Společně s ní jsme prožily velmi pěkný den na celodenním výletě do "kamenného lesa" a zajistila pro nás výlet na lodní BBQ spojený s koupáním. Oba výlety se nám velice líbily, jen bychom měli připomínku, že by bylo možná lepší zvážit čas pobytu v jednotlivých zastávkách ve prospěch pobytu v "lese", neboť hodina byla skutečně málo. Kdyby byly zastávky v jednotlivých vesničkách a obědě o 15 minut kratší, získali by návštěvníci 45 minut nebo možná i hodinu navíc a měli by větší šanci si "les" projít ve větším klidu. Výlet lodí byl pěkný, ale kazila ho jedna věc – očekávali jsme klidnou zapomenutou pláž jaké známe z kalendářů, která je přístupná pouze z moře, jak je inzerováno, ovšem naše pláž byla dostupná auty a vévodila jí popelnice, což rušilo celkový dojem a moc to nenahradilo ani výtečné BBQ a příjemná posádka – pravděpodobně manželé.

Celkový dojem a zážitky z letošní dovolené musím hodnotit na výbornou a být to v první třídě, tak na výbornou s hvězdičkou, protože ty malé nedostatky, které se přece jen objevily ji nijak nepokazily a hlavně nebyly zapříčiněny Vaší kanceláří ani Vašimi pracovnicemi.

Ještě jednou Vám děkuji a všem, kteří touží prožít klidnou dovolenou DOPORUČUJI. Využít služby Viamare a pohostinnost Řeků na Lesbosu ve vesničce Anaxos u pana Stratose:-))) a pokud máte jazykové nedostatky, věřte, že zde najdete jídelní lístky v češtině a promluvíte i pár slůvek česky, protože Řekové se opravdu snaží…

Přeji mnoho a mnoho spokojených zákazníků a nashledanou při zajišťování mé další dovolené…

S pozdravem,
Alena

Dobrý den,
chtěli bychom velice poděkovat ing. Václavovi Čermákovi za skvělý zážitek při výletu po Lesbosu a Turecku. Jeho znalosti o ostrově i Turecku a jeho vtipný výklad byl pro nás krásným zážitkem. Je to delegát jaký má být a kterého by Vám měli závidět jiné cestovky.

S pozdravem,
Šmídovi

1 2

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour