Reference od našich klientů - Meganissi

Napište nám referenci
Země
Destinace

Dobrý den,
rádi bychom poděkovali vám a hlavně vašemu delegátovi na Lefkadě panu Vladislavu Tomáškovi za zprostředkování dovozu našeho batohu do ČR. Batoh jsme zapomněli v restauraci v Nidri při přestupu z člunu na autobus.

Dovolenou jsme trávili na Meganissi v termínu 5. - 12. 8. 2016.

Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další dovolenou s Viamare.
Sobolovi

Již poněkolikáté jsme strávili dovolenou v hotelu Esperides Resort na ostrově Meganissi.
Jako vždy vše proběhlo super, byla to opět nádherná klidná dovolená, a to i díky organizaci a přístupu delegátů Viamare. Zejména děkujeme panu Tomáškovi, který se nám každoročně o vše postaral, a to včetně zařízení pronájmu motocyklu.

Organizace pobytu i přístup personálu hotelu na jedničku, takže pro nás další bezproblémová zkušenost.
Díky delší vzdálenosti k moři není hotel úplně vhodný pro rodiny s malými dětmi, proto je vyhledáván spíše zamilovanými dvojicemi bez ohledu na věk. Pokud Vám nedělá problém pohyb na dvou kolech, tak oceníte zejména snadnou dostupnost pláží s občestvením pod slunečníky i osamocených plážiček, kde najdete klid a pohodu. Silnice jsou většinou zpevněné a klidné, takže se o řízení bez problémů podělíte i s partnery, kteří sbírají první zkušenosti s řízením skútru. Přestávky při koupání v moři můžete proložit hotelovým pool barem a bazénem s překrásným výhledem.

Pokud to bude možné, dovolenou s Viamare na Meganissi si v budoucnu rádi zopakujeme.

Jiří a Věra Perglovi

Vážené dámy,
nenacházíme slov díků za to, že jste nám přes veškeré potíže, které nebyly námi ani Vámi zaviněny umožnili, abychom prožili krásnou dovolenou v hotelu Esperides Resort na ostrově Meganissi. Skutečnost předčila naše očekávání. Byla to pro nás opravdu krásná relaxační dovolená ve velmi pěkném hotelu na krásném ostrově, plným zeleně a květů s překrásným koupáním.

Vaši cestovní kancelář jsme neznali, ale musíme jenom konstatovat, že od zajištěného parkování před odletem až po návrat do Prahy bylo vše naprosto bezchybné.

Budeme nyní všem našim přátelům a známým Vaši CK vřele doporučovat a jsme přesvědčeni, že to nebyla poslední dovolená, kterou si zajistíme prostřednictvím Vaší CK.

Mnoho pohodových dnů a samé spokojené klienty
Vám přejí
manželé Naďa a Rudolf Žertovi
Děčín

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour