Reference od našich klientů - Parga

Napište nám referenci
Země
Destinace
1 2 3

Včera jsme se vrátili z týdenního pobytu v letovisku Parga. Chtěla bych touto cestou poděkovat delegátce paní Janě Prouzové za poskytnutí pomoci a součinnosti při zajištění ošetření mého desetiletého synovce u zubního lékaře. Bohužel se u něho během pobytu vyvinul zánět dásně a bylo nutné vytrhnutí stoličky. Velice děkuji za nejen profesionální, ale i lidský přístup. Ještě jednou veliké díky paní Jano.

Magdalena Šilhavá

Dobrý den,
rádi bychom Vaším prostřednictvím poděkovali delegátce paní Janě Prouzové, která má velkou zásluhu za náš příjemný pobyt v Parze (23. 8.- 6. 9. 2016). Paní Jana byla vždy usměvavá, milá, vždy ochotná klientům vyjít vstříc a připravená vyřídit jim vše potřebné (od pronájmu auta až po drobnosti jako okamžitá výměna žárovky v koupelně studia). Tohle nejspíš patří (mělo by patřit) k povinnostem všech delegátů, ale paní Jana ke svým povinnostem toho přidává mnohem víc.

Je zřejmé, že Řecko a speciálně Epirus má ráda, ví spoustu věcí o jeho historii, památkách, lidech, bájích a pověstech, ... A hlavně - o všem dovede se zaujetím poutavě vyprávět. Už úvodní schůzka se seznámením s Pargou a poté společná exkurze do muzea oliv, dva zájezdy s ní (Zagori, Acheron) a její úžasný výklad jsou pro nás nezapomenutelnými zážitky.

Ještě jednou moc děkujeme!
Ladislav a Marie Havlovi.

Dobrý den,
"oficiální" recenzi jsem už napsala a jako vždy ke službám Viamare nemám připomínky, právě naopak - pouze pochvala.
Ale ještě považuji téměř za svou povinnost napsat ještě touto cestou něco málo k delegátce paní Janě Prouzové.

Že jsou na paní Prouzovou jen kladné ohlasy, asi není pro Vás žádná novinka, ale její přístup je opravdu nadstandardní. Jak v profesionální přípravě, tak v osobním velice ochotném přístupu.

Pargu jsme navštívili v plné sezóně, takže bez Jany bychom rozhodně neměli půjčené auto, také její znalosti historie, ale i současného života v této oblasti jsou obdivuhodné.

Manžel měl zdravotní problém, takže s ním strávila několik hodin u lékaře, (a nemusela, já bych se nějak anglicky domluvila), ale samozřejmě bylo velkou výhodou, že lékaře osobně znala a vše domluvila.

Výlet "Za bájnými mýty" v cizojazyčném autobuse byl pro nás nakonec výhodou, protože Jana pro nás - 5-ti člennou skupinku Čechů, vedla samostatný soukromý výklad.

Bez jejích doporučení a mapek okolí bychom z dovolené měli rozhodně menší zážitek.

Takže ještě jednou díky, za perfektní dovolenou, a jestli se budeme někdy do Pragy vracet, tak to bude i zásluhou paní Prouzové.

S pozdravem,
M. Illová

Dobrý den,
letošní týdenní dovolenou jsem strávila po dlouhé době opět s mojí maminkou. Já si vždy své dovolené plánuji sama, ale maminka požadovala zakoupení zájezdu přes cestovní kancelář.
Na základě několika referencí přátel a známých, kteří mě zásobili pochvalnými a také mnoha hrůzostrašnými zkušenostmi, jsme vybraly zájezd pořádaný přes cestovní kancelář Viamare. Musím konstatovat, že já osobně jsem byla velmi mile překvapena službami této cestovní kanceláře. Počínaje velmi profesionálním přístupem paní Hybské na pobočce ve Francouzské ulici a konče naprosto fantastickým přístupem delegátky v místě pobytu dovolené v Parze.

Před každou dovolenou mám ve zvyku zjišťovat spoustu informací, ale v tomto případě jsem si mohla tuto starost ušetřit, neboť paní delegátka všechny účastníky již od příletu těmito informacemi doslova zahlcovala a jakýkoli vyskytující se problém během pobytu řešila ihned. Svojí pozitivní náladou a přístupem ke klientům všem zpříjemňovala pobyt.

Tímto bych chtěla všem v cestovním kanceláři velmi poděkovat za příjemné chvíle strávené na Vámi zprostředkované dovolené.
V případě, kdy budu opět volit dovolenou přes cestovní kancelář, ráda využiji služeb Viamare.

Co se týká samotné dovolené v řecké Parze. Je to jedno z nejkrásnějších míst v Řecku. Velmi krásné městečko, příjemní lidé, několik krásných pláží (nepřekonatelné a v polovině června takřka liduprázdné Sarakiniko, Lichnos, atd.), fantastické jídlo, velmi pěkné výlety na okolní řecké ostrovy. Kdybych měla popsat vše, byla by to velmi dlouhá reference. Prostě, jedním slovem - paráda.
Ten, kdo váhá, kam jet do Řecka na dovolenou, mu mohu toto místo jednoznačně doporučit.

Mrázková Martina

Dobrý večer přeji do cestovní kanceláře Viamare,
Chci touto cestou velmi poděkovat za super dovolenou v Parze. Od leteckého přesunu kdy jsem nezažil tak výbornou posádku Travel Servisu a úžasné přijetí a informace od Vaší vážené průvodkyně Jany, která byla naprosto nejúžasnější průvodkyně, kterou jsme potkali.

Velké díky a pozdravy paní Janě a celé CK Viamare, pokud budeme zdraví pojedeme opět.

S pozdravem
Radek a Jitka Bodlákovi

Vážená paní Běláková,
chtěli bychom touto cestou CK Viamare moc poděkovat za krásnou dovolenou v Parze a zejména pochválit vstřícnost, profesionalitu, ochotu a jedním slovem dokonalost paní delegátky Jany Prouzové. Je to opravdu člověk na svém místě, který má svou práci rád.

Děkujeme a přejeme krásný den.

Lenka Fukalová a Michal Nejedlo

Dobrý den,
když se řekne Parga - vybaví se nádherné a malebné městečko na březích jónského moře. Když se řekne Parga - vybaví se jméno paní Jana Prouzová (stálí klienti CK Viamare jistě znají). Je to jeden z mnoha důvodů, proč s Vaší CK již poněkolikáté navštěvujeme krásy Řecka. Na všech zájezdech jsme se setkali s velmi vstřícnými, milými a ochotnými delegáty s profesionálním přístupem. A paní Jana Prouzová to jen opět potvrdila. Tímto jí ještě jednou velmi děkujeme za vše, co nejen pro nás udělala (bezvadné zajištění auta na celý pobyt ještě v den příletu a veškeré rady pro naše cestování po Řecku). Měla dokonale připravené kopie map nejbližšího okolí, vlastnoručně nakreslené plánky, jak pro pěší túry tak pro cestování skútrem nebo autem.

Najeli jsme 1500 km, dvoudenní výlet jsme absolvovali po oblasti Zagori, prohlédli jsme si krásné přírodní scenérie a staré kamenné mosty, večer cestou do Meteory jsme přespali v malém hotýlku, abychom mohli navštívit úžasné kláštery. Dalšími výlety bylo objevování divokých pláží, které se dají nalézt, někdy to je docela práce, ale zkusit se to prostě musí a stojí to za to. Cestou vždy nějaký menší klášter či jiná zajímavá místa. Velkým zážitkem byl výlet k řece Acheron (Ligia), jak brodění se jejím korytem, tak nádherné výhledy při stoupání nad tokem řeky a pohledy po hornaté krajině a divoký tok Acheronu.

Večery jsme strávili vždy v nějakých tavernách v Parze. Velmi dobrá rybí taverna La Barca, vynikající kuchyně v taverně Perivoli (milá paní Zdeňka se svým řeckým manželem, krásné posezení).

Na závěr jen dodat - velké poděkování celé CK a těšíme se příští rok opět na dovolenou s vámi.

Jitka a Milan Hruškovi, Říčany

Vážení!
Jsem mnoho let stálým klientem Viamare. Dvakrát jsem podlehl pokušení vyjet s jinou cestovkou, dvakrát jsem litoval, rád jsem se k Vám vrátil.

Chtěl bych Vaším prostřednictvím poděkovat za profesionální práci a lidský přístup Vaší delegátce v Parze a delegátovi na Lefkadě. Je i jejich zásluha, že jsme si kombinovaný pobyt Parga plus Agios Nikitas oblíbili a se vší pravděpodobností se k němu budeme stále vracet. Nejen, že věnují klientům mnoho času a poskytují vyčerpávající a zajímavé informace, ale dokázali i to, co lze z pražské Viamare uskutečnit jen těžko. Protože Pargu (hotel Achilleas) a Agios Nikitas (hotel Odyssey) dobře znám a vím, proč chci bydlet právě v určitých pokojích, požádal jsme předem o ně. Viamare nám je potvrdila, ale vím z praxe, že někdy recepční hotelů to příliš nerespektují, nebo jen zkrátka popletou. Vaši delegáti i na základě osobních kontaktů s recepčními nám pokoje "pohlídali", takže jsme byli opět velmi spokojeni.

Díky a na shledanou v roce 2015!
Antonín Fischer

1 2 3

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour