Reference od našich klientů - Samos

Napište nám referenci
Země
Destinace
1 2 3

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za příjemný pobyt na ostrově Samos, ale velký dík patří panu Václavovi, který byl ochotný a milý a vždy se nám snažil maximálně pomoct či poradit.

Díky,
Žák.

Dobrý den, rád bych za sebe i přítelkyni vyjádřil poděkování jak za služby vaší společnosti, tak i na místě samém delegátu, panu Václavovi, za ochotu a vstřícnost v jeho poslání. Pobyt v destinaci Kokkari byl bezchybný a v souvislosti s příjemnými lidmi a dobrou informovaností od p. Václava budeme na dovolenou dlouho vzpomínat.

Pohodové léto,
Kubina.

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za Vaše služby, ochotu a vstřícnost.

Jako vždy jsem byla velmi spokojena s Vaší prací a prací Vašeho delegáta Václava na Samosu.

Ubytování v Kokkari nemělo chybu. Rodinné prostředí, blízkost moře i veškerého vybavení, které člověk potřebuje k pobytu na pláži.
Byla jsem velmi mile překvapena, neboť se zde stále hovoří o imigrantech - nenarazila jsem ani na jednoho, možná i díky tomu, že je Kokkari na severu a při jejich útěcích je to blíže asi na jih, ale i tak.
Bezpečno, čisto, prostě moc a moc příjemná dovolená.

Děkuji Vám a přeji hodně spokojených zákazníků a snad zase příště na jiný ostrov:))) - ráda bych jich poznala co nejvíce.

Krásný den,
Alena Muráriková

Vážená paní Matoušková,

moc děkuji za potvrzenou smlouvu.
I když dovolenou má každý takovou, jakou si ji udělá, já vím, že naše dovolená s Vaší CK bude naprosto bez problémů a úžasná, neboť v minulosti jsem byla s Vaší CK v Paleochoře na ostrově Kréta a v Kokkari na ostrově Samos a oba Vaši delegáti, které jsem poznala, byli naprosto nejlepší a samozřejmě i oni dotváří zákazníkům krásnou dovolenou.

Vaše CK skutečně umí nebo má i na tyto pracovníky "šťastnou ruku".

Hezké Vánoční svátky, mnoho klidu a zdraví v celém novém roce Vám, a rovněž Vaší CK přeji mnoho příjemných klientů a úspěchy v podnikání.

S pozdravem,
Iva Kovárníková

Dobrý den,
v době od 5.9. do 16.9. jsme strávili dovolenou opět na Samosu v Kokkari, tentokrát s novým delegátem Daliborem Komanem.
Vždycky jsme byli spokojeni, jaké služby poskytuje vaše CK a jak skvělí jsou vaši průvodci a ani tentokrát jsme nebyli zklamáni. Ačkoliv byl Dalibor v Kokkari krátce, působil tak zasvěceným dojmem, jakoby tam patřil. Svědomitý, úslužný, slušný a hlavně informovaný a vždy ochotný pomoci. Přispěl svým vystupováním a poskytovanými službami k příjemně strávené dovolené.

Děkujeme.
Bohumila a Vojtěch Kotyzovi.

Dobrý den,
právě jsme se vrátili z krásné dovolené z ostrova Samos a tak bychom se s vámi rádi podělili o naše čerstvé zážitky.

Byli jsme v Řecku už pošesté, zdejší moře, krajinu i lidi jsme si zamilovali a tak jsme se i tentokrát těšili a byli trochu zvědavi, jaké to bude s Viamare, protože jsme s vámi jeli poprvé. Už od začátku jsme byli potěšeni vstřícným přístupem a rychlou komunikací po internetu i při návštěvě ve vaší kanceláři. Za včasnou rezervaci jsme dostali nejen slevu, ale i milý dárek – zdarma parkování u letiště.

Také kompletní informace k zájezdu jsme dostali včas včetně podrobného popisu místa, tipů na výlety i řeckého slovníčku.

Po příletu na letiště na Samos se nás ujal milý průvodce Borek, který se o nás vzorně po celou dobu staral včetně zajištění pronájmu auta a řady dobrých rad a tipů k výletům. Měli jsme pocit, že je tu skutečně kvůli nám a navíc, že ho ta práce těší.

Ostrov Samos nás oslovil krásnou přírodou se spoustou svěží zeleně a množstvím kouzelných pláží a zátok s průzračnou vodou s paletou barevných přechodů od blankytně modré po smaragdově zelenou. Na většině z nich bylo jen málo lidí, i když byla plná sezóna. Objevili jsme i řadu míst nedotčených člověkem. Vedle toho jsme ale také mohli zažít pohostinnost místních lidí v tradičních tavernách a vychutnat jejich úžasné speciality a vynikající zdejší víno.

Nezapomenutelný byl i výlet lodí na ostrov Patmos, kde svatý Jan podle svého zjevení sepsal Apokalypsu.

Jako třešničku na dortu jsme měli možnost na naší pláži přivítat samičku středomořského tuleně, která ve zdejších vodách zdomácněla a po celý den se nerušeně opalovala mezi slunečníky.

Prostě letošní dovolená neměla chybu!

Srdečně zdraví a hodně spokojených klientů přeje,
Vladimír Šimík s rodinou

Dobrý den Viamare,
s Vaší CK jsme již byli na ostově Samos - v městečku Kokkari - ubytování v Marin. V Parze - ubytování v Irini. Na Krétě v Plakiasu - ubytování v Lofosu. Ve všech destinacích se nám moc líbilo. Vaši delegáti byli příjemnými společníky našich dovolených. Starali se o nás Jana Prouzová v Parze, pan Čermák na Samosu, pan Kušnír v Plakiasu.
V Paleochoře na Krétě to byl pan Miloš a pak dvakrát Zdenička. Které bych také chtěla poděkovat za přání k mým narozeninám.
Všichni byli příjemní, ochotní, také jim přejeme dík za skvělé dovolené.

Už se těšíme na příští rok.
Pokud najdu nějakou hezkou fotografii z našich cest na Krétě, tak pošlu do fotosoutěže.

S pozdravem,
Věra Ducháčková

Vážení přátelé z Viamare,
dovoluji si vás takto oslovit, neboť s vaší CK jezdím na pobytovou dovolenou již několikátou sezónu.

Poprvé v roce 2001 s manželem na ostrov Lefkadu, byli jsme ve Vassiliki, pronajali jsme si motorku a projeli větší část tohoto nádherného řeckého ostrova.

V roce 2008 jsem vaší CK a Lefkadu doporučila svému synovi a jeho tehdejší přítelkyni. Byli ubytovaní v Ranii a přijeli celí nadšení :-).

A když jsme ten samý rok řešily s kamarádkami, kam pojedeme na "dámskou jízdu" - odpočinout si od shonu a našich chlapů, vybraly jsme si Viamare, Lefkadu a ubytování v Ranii. Půjčily jsme si auto a cestovaly po nádherných plážích, které nemají obdoby...úplně každý má možnost si vybrat, co mu vyhovuje...my máme nejraději soukromí bez lidí, v klídku...což se na Lefkadě dá najít...a jako bonus - nádherné a čisté moře....:-)
Ale protože jsme nestačily projet všechno, jely jsme v roce 2009 znovu, tentokrát do Agios Nikitas. Znovu auto, ježdění po ostrově, nádherné zážitky, neskutečná příroda....:-)

Pak jsme zkusily Samos, bylo tam krásně, ale pořád jsme hledaly ty nádherné pláže, které jsou na Lefkadě. A nenašly...

Tak jsme se vrátily na Lefkadu a od té doby tam každý rok s vaší CK jezdíme...Zkusily jsme různá ubytování, ale zjistily jsme, že našim potřebám nejvíce vyhovuje Leonidas ...úžasné místo...blízko centra Vassiliki, ale klidné s výhledem na moře.
A abychom si toto místo zajistily už dopředu, běžíme vždy 1. listopadu do CK na Vinohradskou, abychom měly "svý jistý"...:-)

Po každé dovolené vypisujeme dotazník, většinou samé 1 a vždy pouze ve smyslu, aby to vaší CK příp. pomohlo.
O to větší bylo překvapení v pátek 13.12., když mi bylo telefonicky oznámeno, že jsem vyhrála poukaz na zájezd.....!!!!!:-):-):-)

Chtěla bych vám MOCMOC poděkovat.....!!!!!!!!!!!!!!!!!

Všem vám přeji krásné vánoční svátky, v klidu a ve zdraví a hodně úspěchů a spokojených zákazníků do roku 2014 a samozřejmě i do dalších let.

Vaše spokojená zákaznice,
Květoslava Malířová

1 2 3

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour