Reference od našich klientů - Zakynthos

Napište nám referenci
Země
Destinace
1 2 3

Dobrý den,
dnes jsme se s manželem vrátili z krátké, ale nádherné dovolené, kterou jsme měli zajištěnu přes vaši CK Viamare.

Naším cílem byl Zakynthos, konkrétně Limni Keri, apartmány Panorama.
Tuto destinaci jsem si zvolila po červnovém zájezdu na stejné místo (pouze jiné ubytování), kde jsme byli se školním zájezdem s 24 žáky z 9. třídy.

Již v červnu jsme byli velmi spokojeni jak s ubytováním, tak zejména s úžasným delegátem panem Pavlem Kušnírem. Vycházel nám velmi vstříc, zajistil skvělé výlety a se vším nám byl nápomocen. A i tentokrát jsme se přesvědčili i vysoké kvalitě Vašeho delegáta, jeho vstřícnosti, ochotě a pomoci.

Takovéto služby nejsou samozřejmostí, a proto toto poděkování píši s velkou radostí.

S přátelským pozdravem

Mgr. Kateřina Vávrová
ředitelka školy
ZŠ Kladská

Dobrý den.
Chtěla bych poděkovat za skvělou a dobře organizovanou dovolenou na ostrově Zakynthos.

Obzvláště bych ráda poděkovala p. delegátu Pavlu Kušnírovi za velice milý, vstřícný a starostlivý přístup ke klientům, ale i za vysokou profesionalitu, a to nejen při zajišťování mého ošetření ve zdravotnickém zařízení.
S takovým p. delegátem a CK nám bude vždy ctí cestovat.

S poděkováním
Dáda a Zdeněk Jarolímovi

Dobrý den,
chci poděkovat za skvělou dovolenou na ostrově Zakynthos 13. 7. - 20. 7.
Pan delegát má velikou pochvalu, po dlouhé době je to opravdový delegát, který se na prvním místě stará o své klienty. A tohoto přístupu si moc vážíme.

Moc děkujeme.
Jan Bernášek

Volba lokace na řecký Zakynthos v první polovině září skýtá mnoho výhod a ačkoliv jsem na tomto ostrově dosud nebyl, spolehl jsem na služby CK Viamare, s kterou jsem již několikráte udělal dobrou zkušenost a ani tentokráte jsem nestřelil vedle.
Malé středisko Amoudi na východě v blízkosti středisek Alikes a Alikanas je ideální pro klidnou dovolenou pro toho, kdo hledá klid bez diskotéky a dalších hlučných atrakcí.
Ubytování ve studiích Achillion je výhodné svojí polohou - asi 50 m od moře, s výhledem na moře a na ostrov Kefalonie. Pláž není široká ani rozlehlá, ale s jemným pískem a mělkým dnem mnoha metrů do moře. Přímo v objektu je příjemná restaurace s českým menu, my jsme však mnohem více využívali gril Ovelix na hlavní ulici proti supermarketu, kde jsou též zvyklí na české hosty a připravují velice chutné maso na dřevěném uhlí s použitím olivového oleje vlastní výroby. Několik návštěv nám způsobilo nejeden kulinářský zážitek.

Určitě doporučuji projet ostrov autem, za návštěvu stojí několik míst na západním pobřeží se slavnou Navagio pláží s lodním vrakem ztroskotané lodi, pláž Porto Vromi a několik dalších, které můžete vidět také z lodi, pokud si zaplatíte denní okružní jízdu pirátskou lodí kolem ostrova. Za vidění stojí i Blue Caves na severu ostrova s nádhernými odstíny mořské vody, pláž Xigia s vyvěrajícími sirnými prameny, které mají i léčebné účinky. Podobné mořské jeskyně najdeme i na jihu ostrova v Keri, přístupné též jen z lodi. Na jihu najdeme i rušnější střediska se zábavnými podniky (Laganas). Když máme štěstí můžeme na těchto písečných plážích spatřit želvu obrovskou (kareta). Hlavní město Zakynthos je rušnější přístav s mnoha obchody a krásnou bazilikou plnou zlata. Za návštěvu stojí i pláže na jihu na poloostrově Vasiliki, z nich největší je Gerakas. Silnice jsou velmi úzké a málo udržované, takže se s rychlostí dostanete sotva nad 50 km/h.

Voda byla po celých 14 dní kolem 28-30°C v moři, v bazéně ani nemluvě. Uplaval jsem proto mnoho set metrů, zejména při ranním plavání při východu slunce a někdy i večer, kdy byla hladina nejklidnější. Personál i lidé byli vstřícní a milí, politické události zatím řecký venkov a ostrovy nijak nezasáhly, na náš ostrov za celý pobyt nepřiplaval ani jeden uprchlík, protože poloha ostrova je zřejmě pro další transfer do Evropy nevýhodná.
Z výše uvedeného hodnocení mohu pobyt na ostrově a zejména v tomto místě vřele doporučit.

Mgr. Lubomír Píša

Rádi bychom Vám poděkovali za zajištění a průběh naší dovolené v Řecku na ostrově Zakynthos ve středisku Limni Keri (studia Dakis). Vše proběhlo zcela bez problémů včetně služeb delegáta k naší plné spokojennosti (pravdivost informací a služeb, objednávka, delegát na letišti v Praze i v Řecku, transfery, ubytování, informace, služby delegáta). Takhle si představujeme kvalitní služby, jen tak dál!!
Martin a Lucka

Dobrý den,
Rád bych Vám touto cestou poděkoval za poskytnuté informace a Vaši reakci na naše dotazy ve věci nestability v Řecku.

Mohu potvrdit Vaše slova ve věci absolutního klidu na ostrově Zakynthos i snahy všech místních za účelem dobrého výsledku sezóny. Ubytování, obchody, restaurace i celková atmosféra byla perfektní.

V souvislosti s tímto i se skutečností, že s Vaší CK v destinaci Zakynthos (letovisko Xehoriati - Amoudi (studia Achillion) jsme byli již potřetí, bych rád požádal o prověření pro sezónu 2016, zda je možné využít opět toto ubytování.

Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem
Vobořil Petr

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za krásné klidné ubytování Kyprianos na ostrově Zakynthos v letovisku Limni Keri....a milého a ochotného pana delegáta a vůbec za služby fungující od Vaší CK!
Vrátili jsme se včera, počasí nám úplně nepřálo, ale to vůbec nevadilo, bylo tam nádherně i tak!
Příští rok pojedeme s Vámi zase!

Děkuju a přeju hezký den
Weberová

Dobrý den,
od 1. do 15.9.2013 jsme byli na Zakynthosu v Laganasu v hotelu Poseidon Beach.
Chtěli bychom velmi poděkovat delegátovi vaší CK Pavlovi Kušnírovi. Nikdy jsme se nesetkali s tak milým, ochotným a obětavým delegátem. Ještě jednou velmi děkujeme.

S pozdravem
manželé Hana a Petr Chocholovi

1 2 3

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour