Recenze - DIONYSIA

Zobrazit ubytování
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Málo lidí, roušky v letadle, autobusu, v obchodech. Před odletem jsme se nechali otestovat, abychom náhodou neskončili v Řecku v karanténě.

Tak trochu jiná dovolená, přitom úžasná.

Poloha

Vilka je v krásné zahradě. Pláž v Amoudi se nám nelíbila, tam jsme se byli jenom podívat. Ve směru na Alikanas je pláž Shoestring, tam jsme bývali sami. Často jsme chodili do Alikanas, jak na pláž, na nákupy, na procházky, do pekárny a do taveren. V tuto dobu již bylo dost taveren zavřených. V druhé polovině pobytu jsme cestovali po ostrově autem, moc se nám líbila Banana Beach, kam jsme si zajeli asi 3x, bývali jsme tam také téměř sami. V hezkém prostředí, ale s kamenitým vstupem do vody je pláž Daphni, opět téměř bez lidí, v provozu jedna taverna a pár lehátek. Procestovali jsme ostrov - Navagio, modré jeskyně, Laganas, Tsilivi, Keri atd.

Ubytování

Velmi pěkné prostorné ubytování. Nebudu se opakovat, vše je popsáno v předchozích recenzích. Zlatá paní domácí. "Díky" hurikánu jsme byli 3 dny bez vody a elektřiny, s vybitými telefony. Paní domácí zajistila vodu na mytí, svíčky, plynový vařič, odvezla nás do vzdálenějšího místa, kde fungovala elektřina, na nákup. Brali jsme situaci sportovně, samozřejmě jsme litovali místní kvůli způsobeným škodám (vyvrácené stromy, polámané větve, potopené čluny atd.).

Stravování

Stravovali jsme se sami. Taverny, obchody, vždy bylo z čeho vybrat.

Další služby

Delegátku jsme viděli pouze první a poslední den z 15denního pobytu. Výlety jsme nevyužili , pronájem auta jsme si vyřídili již v ČR. Když jsme potřebovali nějaké informace po hurikánu, nešli nám telefony. Takže jsme trošku doufali, že nás třeba p. delegátka navštíví.

Jiří Memmel
13.10.2020