SLEVY AŽ 45% NA LÉTO 2021 + 6 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ UHRADĚ DO 30. 11.

Recenze - PANORAMA (AM)

Zobrazit ubytování
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Krásné prodlužení léta

Dlouhý pobyt na klidném, turistikou nezatíženém místě. Kromě prvních tří větrných dnů a jednoho deštivého krásné počasí, jasno, nebo oblačno, slunění, koupání ve vlnách a procházky po okolí. Lehátka zdarma u pláže a občerstvení v restauraci Achilion hned vedle. Kuchyně a obsluha restaurace je perfektní. Zajímavá byla také možnost sledovat začínající sklizeň oliv. Celkový dojem - úplná spokojenost.

Poloha

Okolí hotelu klidné, skoro vesnické, k moři i do restaurace pár desítek metrů. Lehátka na udržovaném trávníku nad mořem, odtud schody asi 5 metrů dolů k moři. Pláž písečná s pozvolným vstupem do vody. Pěkný pohled na nedalekou Kefalonii. Dojem z krásných olivových hájů trochu kazí nepořádek a divoké skládky kolem cest.

Ubytování

Pro danou kategorii "studio" je ubytování výborné, s pěkným výhledem z balkónu na moře. Poslední hvězdičku přidám, až si Řekové pořídí větší průměr odpadního potrubí.

Stravování

Vítám možnost si vybrat zda navštívím nějakou restauraci, nebo si něco nakoupím, zpracuji v kuchyňském koutu a zkonzumuji v pohodě na balkóně. S výběrem a kvalitou stravy a nápojů v restauraci Achilion jsem naprosto spokojen.

Další služby

Služby delegátky i řeckého personálu byly výborné. Vzhledem k tomu, že asi nikdo z účastníků zájezdu nebyl na Zakyntosu poprvé, o výlety nebyl velký zájem.

Jan Just
20.10.2018