Vstup do klubu


Proč se zaregistrovat?

Snažíme se již 30 let přinášet našim stálým a věrným klientům neustále další výhody a slevy, aby jejich dovolená byla co nejvýhodnější. Registrací do klubu získáte k aktuální FIRST MINUTE slevě navíc i věrnostní slevu až 3 % v aktuální sezoně a navíc celou řadu výhod.

Poté, co se registrujete nebo přihlásíte (jste-li již zaregistrovaní), dostanete se do vaší osobní sekce v rámci Programu a veškeré zájezdy se vám zobrazí již s vaší aktuální First Minute slevou a věrnostní slevou ve výši 2-3 %, oproti standardním cenám, které jsou na webu dostupné všem ostatním.

Jak to funguje?

Registrace je rychlá a jednoduchá a během chvíle máte hotovo.

Pro stávající klienty, kteří s námi kdy jeli na dovolenou a nejsou ještě zaregistrovaní, stačí zadat svůj email do políčka u Registrace. Na něj obratem pošleme zprávu a tu je potřeba potvrdit pro úspěšné dokončení registrace. Následně vyplníte základní údaje, svoje heslo a potvrzením se vám vytvoří váš osobní účet v Klubu . Poté se již stačí jenom přihlásit a můžete čerpat veškeré výhody a slevy.

Pro nové klienty, kteří si zakoupili zájezd u až nyní, bude možnost čerpat výhody po jejich registraci. Stačí zadat svůj email do políčka u Registrace. Na něj obratem pošleme zprávu a tu je potřeba potvrdit pro úspěšné dokončení registrace. Následně vyplníte základní údaje, svoje heslo a potvrzením se vám vytvoří váš osobní účetv Klubu . Poté se již stačí jenom přihlásit a můžete čerpat veškeré výhody a slevy. Při Vaší další objednávce zájezdu přes účet již získáte extra věrnostní slevu .

Co všechno umí klub
?

V rámci klientského programu máte možnost využívat následující výhody:

 • Jednodušší a rychlejší rezervace a objednávání zájezdů (přednastavené kontaktní údaje)
 • Zobrazení cen zájezdů po všech slevách - aktuální first minute a věrnostní sleva
 • Výhodnější slevy a speciální benefity a výhody pouze pro registrované uživatele
 • Objednávat produkty napříč celou rodinou TRAVEL FAMILY se všemi slevami
 • Přehled všech objednávek za několik posledních let
 • Dokumenty k Vašemu aktuálně objednanému zájezdu (smlouva o zájezdu, pokyny na cestu a odbavení, cestovní pojištění atd.)
 • Sbírání bonusových bodů za každý zakoupený zájezd
 • Pravidelný emailing o novinkách a speciálních nabídkách na registrovaný email
 • Možnost hodnocení ubytování, ve kterých jste strávili dovolenou
 • Možnost vkládání vlastních fotografií, které můžete přihlásit do fotosoutěže o zajímavé ceny
 • Možnost elektronického vyplnění dotazníků spokojenosti a získání zajímavých cen

Klub = SPOKOJENÝ KLIENT

Naším cílem je spokojený klient. Věříme, že i program nám umožní být s vámi, klienty, v blízkém kontaktu a znát váš názor a podněty. Kromě toho vám nabídneme další komfort ve formě snadné a nepřetržité dostupnosti informací o vašich zájezdech a aktivitách v rámci rodiny TRAVEL FAMILY .

Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na vás na společných cestách s a rodinou TRAVEL FAMILY.

Registrace