Karpathos - nabídka zájezdů

Země
Destinace
Letovisko
Rozšířené hledání
Typ ubytování
Odletové místo
Délka pobytu
Strava
Odjezd nejdříve

Počkejte prosím, hledáme podobné zájezdy..


Vypsat pouze letovisko:

Lefkos , Pigadia , Amoopi , Finiki , Arkasa

Vypsat celou destinaci:

Řecko

Dovolená v Řecku na ostrově Karpathos - sezóna 2018

Druhý největší ostrov Dodekanského souostroví, hned po Rhodosu, můžeme doporučit všem, kteří preferují klidnou dovolenou. Díky své hornaté přírodě a křišťálově čistému moři Karpathos osloví nejen milovníky pláží, kterých je na ostrově na 100, ale i ty, kteří by rádi během své dovolené vyrazili na procházky do hor a za objevováním pravého řeckého koloritu v podobě tradičních řeckých vesniček, které jsou rozesety po celém ostrově.

Zajímavé destinace ostrova Karpathos

Ostrov Karpathos je bohatý na příkré svahy a malé půvabné pláže v zelených zátokách. Dovolenou si můžete zpestřit i návštěvou památek a podnikáním výletů do hor a na jiná pozoruhodná místa, jako je Poseidonova jeskyně nedaleko jednoho z našich letovisek Pigadia. A pokud se rozhodnete pro pobyt v malé přímořské osadě Lefkos, získáte tím možnost zdolat nejvyšší horu ostrova Kali Limni, na kterou vás dovedou horské stezky vedoucí přímo od pobřeží.

Výlety na ostrově Karpathos

Chcete co nejlépe poznat pravý řecký život? Pokud ano, určitě vás osloví výlet Olympos a perly Karpathosu, kdy budete moci navštívit tradiční řecké vesničky, kde poznáte nejen řecké zvyky ale i pravou řeckou pohostinnost a výjimečnost řecké kuchyně. Můžete se také vydat po stopách pirátů na ostrov Saria a vychutnat si nejen krásnou pláž ale i nové výhledy na moře od kostelíku Agios Zaharias. A pokud dáváte přednost pohodlí, moři a dobrému jídlu, máte možnost vychutnat si s námi Modrý den strávený plavbou s koupáním na nejkrásnějších plážích ostrova a grilováním.
Více o výletech na ostrově Karpathos.

Pokud chcete z Karpathosu vidět co nejvíce, doporučujeme Vám pronájem auta.
Více o pronájmu auta na ostrově Karpathos.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour