Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 1. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Svozy na/z letiště Praha

Řešíte dopravu na vaši dovolenou? Pro dopravu na/z letiště Praha nabízíme autobusové svozy. Pro vaše maximální pohodlí jsme pro vás i na sezónu 2020 připravili svozové trasy až z 88 míst po celé ČR k vybraným odletům a příletům leteckých zájezdů na 8/11/12/15 dní z nabídky Řecko, jižní Kypr 2020 (není-li uvedeno jinak).

Svozy na/z letiště Praha zdarma

Při koupi First Minute leteckého zájezdu na 8/11/12/15 dní do Řecka a na jižní Kypr nejpozději do 31. 3. 2020 můžete k vybraným odletům a příletům využít autobusový svoz na letiště Praha zdarma (kapacita je omezená) nebo se slevou 50 % (cena po slevě: 125 Kč/osoba/jeden směr).
Svoz zdarma lze využít u těchto destinací: Zakynthos, Karpathos, Naxos, Paros, Kos, Rhodos, Chalkidiki, Olympská riviéra, Kefalonie, jižní Kypr.
Svoz se slevou 50 % lze využít u těchto destinací: Peloponés (Tolo), Limnos, Kréta, Lefkada, Parga, Ammoudia.

Svoz na letiště zdarma je nutné si vybrat už při objednávce zájezdu a musí být uvedený ve smlouvě o zájezdu, nelze jej uplatnit zpětně po uzavření smlouvy o zájezdu.
Svoz zdarma nelze uplatnit na Last Minute (LM) zájezdy, speciální nabídky, zájezdy s kombinovanou dopravou.

Bližší informace a podmínky v katalogu na strankách Svozy na/z letiště Praha