Skiathos - nabídka zájezdů

Země
Destinace
Letovisko
Rozšířené hledání
Typ ubytování
Odletové místo
Délka pobytu
Strava
Odjezd nejdříve

Počkejte prosím, hledáme podobné zájezdy..


Vypsat pouze letovisko:

Agia Paraskevi , Kolios , Koukounaries , Kanapitsa , Vasilias , Troulos

Vypsat celou destinaci:

Řecko

Dovolená v Řecku na ostrově Skiathos - sezóna 2018

Ostrov Skiathos je zeleným smaragdem v Egejském moři, který je ideální jak na koupání v moři, tak na romantické procházky. Nabízí více jak 60 nádherných pláží s jemným pískem, stejně jako množství krásných lesů, vinohradů či olivových hájů.

Zajímavé destinace ostrova Skiathos

Na ostrov přiletíte na mezinárodní letiště Papadiamantis, které se nachází nedaleko hlavního města. Z hlavního města Skiathos pak jezdí autobusová doprava po celém ostrově, včetně pláže Koukounaries i jiných pláží v oblasti. Z přístavu se můžete vydat lodí také na okolní ostrovy. Samotné město Skiathos rozhodně stojí také za zhlédnutí. Uchvátí vás především romantické uličky plné bílých domků s červenými střechami a také spousta taveren a nočních klubů.

Pláže se nacházejí především v jižní části ostrova. Stačí si vybrat, jestli vás lákají klidné pláže s možností potápění, jako jsou Koukounaries, Troulos, Megali Amos a Vasilias, nebo raději vyrazíte na hudbou pulzující pláž Banana proslovenou mezi mladými lidmi. Na lodi se můžete dostat také na nádhernou pláž Lalaria, která je dostupná jen z moře.

Sever ostrova je zarostlý borovicemi a piniovými háji a díky tomu nabízí možnost dlouhých procházek a objevování zapadlých pláží. Na severním cípu můžete také navštívit město Kastro s nedobytnou pevností nebo pozoruhodný klášter Evangelistria.

Vaším výchozím bodem mohou být oblíbená letoviska Agia Paraskevi, Troulos, Koukounaries, Kolios nebo Kanapitsa.

Výlety na ostrově Skiathos

Krásné pláže na jižním pobřeží, hlavní město Skiathos, klidné vnitrozemí i divoký sever – pokud nechcete vynechat nic z rozmanitosti, kterou nabízí tento pozoruhodný ostrov, doporučujeme si půjčit auto a vydat se, kam je libo. Více o pronájmu aut na ostrově Skiathos

Využít můžete také servisu našich lokálních partnerů a vybrat si některé z výletů. Objevování ostrova tak budou mít v rukou profesionálové a vy si užijete dovolenou bez starostí. Více o výletech na ostrově Skiathos

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour