Slevy - Řecko, Bulharsko, Kypr, Malta, Sicílie

Slevy na zájezdy z nabídky Řecko, Bulharsko, Kypr, Malta, Sicílie 2018


Veškeré slevy lze uplatnit pouze z katalogové ceny zájezdu bez veškerých příplatků. Podmínkou je složení zálohy ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu při uzavření smlouvy o zájezdu (není-li uvedeno jinak).
Slevy nelze slučovat, pokud není výslovně uvedeno jinak a nelze je uplatnit zpětně po uzavření smlouvy o zájezdu.
Slevy nelze uplatnit na zájezdy pro klienty 55+, zájezdy z nabídky Veselé Léto Last Minute (LM) zájezdy, speciální nabídky a nabídku HIT Viamare.

Výhody za včasný nákup - First Minute Řecko, Bulharsko, Kypr, Malta

Rezervujte s předstihem a můžete využít následující výhody

Parkování u letiště zdarma

Váš problém, kde zaparkovat auto po dobu Vaší dovolené je vyřešen. Můžete tak ušetřit až několik stovek korun. Více o parkování u letiště

Parkování zdarma lze uplatnit u leteckých First Minute zájezdů z nabídky Řecko, Bulharsko, Kypr, Malta, Sicílie 2018 nejpozději do 31. 3. 2018. Počet míst je omezen, platí jen do vyčerpání kapacit. Neotálejte s objednávkou.

Na 1 smlouvu o zájezdu můžete čerpat pouze 1 parkování zdarma. Parkování zdarma je nutné si vybrat už při objednávce zájezdu a musí být uvedeno ve smlouvě o zájezdu, nelze jej uplatnit zpětně po uzavření smlouvy o zájezdu.

Parkování zdarma nelze uplatnit na Last Minute (LM) zájezdy, speciální nabídky, zájezdy s kombinovanou a vlastní dopravou.

Transfery na letiště zdarma

Řešíte dopravu na vaši dovolenou? Pro dopravu na/z letiště Praha nabízíme autobusové transfery až z 88 míst.
Transfery lze využít na vybrané odlety a přílety First Minute zájezdů z nabídky Řecko, Kypr 2018.
Při koupi First Minute zájezdu nejpozději do 31. 1. 2018 můžete využít transfer zdarma. Více o transferech na letiště

Při koupi First Minute zájezdu od 1. 2. 2018 do 31. 3. 2018 nabízíme transfery za zvýhodněnou cenu 100 Kč/osoba (jednosměrný transfer) a 200 Kč/osoba (obousměrný transfer).

Transfer zdarma je nutné si vybrat už při objednávce zájezdu a musí být uvedený ve smlouvě o zájezdu, nelze jej uplatnit zpětně po uzavření smlouvy o zájezdu.
Transfer zdarma nelze uplatnit na Last Minute (LM) zájezdy, speciální nabídky, zájezdy s kombinovanou a vlastní dopravou.

Cestovní pojištění zdarma pro děti do 12 let

Pokud si zakoupíte výhodné cestovní pojištění k First Minute zájezdu (objednání nejpozději do 31. 3. 2018), pak Vaše děti do 12 let mají pojištění zdarma. Více informací o cestovním pojištění

Cestovní pojištění zdarma pro děti do 12 let nelze využít na Last Minute (LM) zájezdy, speciální nabídky, zájezdy s vlastní dopravou.

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour