Kefalonie - nabídka zájezdů

Země
Destinace
Letovisko
Rozšířené hledání
Typ ubytování
Odletové místo
Délka pobytu
Strava
Odjezd nejdříve

Počkejte prosím, hledáme podobné zájezdy..


Vypsat pouze letovisko:

Lixouri , Osada Xi , Agia Efimia , Lassi , Skala , Svoronata

Vypsat celou destinaci:

Řecko

Dovolená v Řecku na ostrově Kefalonie - sezóna 2018

Kefalonie je největší ostrov Jónského souostroví a jeho sestrou je ostrov Ithaka, oddělený pouze 2 km širokým průlivem. Ostrov Kefalonie se vyznačuje velkou rozmanitostí. Osloví nejen milovníky historie a klasických řeckých vesniček, ale i ty, kteří dávají přednost výletům do přírody. Zaujme je nejen hornaté vnitrozemí, ale i krásné pobřežní útesy lemující rozmanité pláže ostrova s bílým i červeným pískem.

Zajímavé destinace ostrova Kefalonie

Kefalonie je vyhlášená především pro krásné pláže s bílým a červeným pískem. Pokud jste milovníky koupání, měli byste určitě navštívit takové pláže, jako jsou Xi, Platia Amos, Petani nebo Mirtos, kterou Kefaloňané považují za nejkrásnější pláž Řecka. Po celém ostrově pak najdete řadu tradičních vesniček a klášterů.

Pro poznávání ostrova Kefalonie jsme pro Vás vybrali několik unikátních letovisek, díky kterým budete moci prožít příjemnou dovolenou podle vašich představ. Pokud máte raději klidnou dovolenou v malých tradičních letoviscích, jistě vás osloví Osada Xi nebo Agia Efimia. Pro milovníky živějších letovisek pak budou nejlepší Lassi, Lixouri a Skala.

Výlety na ostrově Kefalonie

Navštivte unikátní Odysseovu Ithaku a užijte si to nejlepší z Řecka – krásné koupání, skvělé jídlo a pravý řecký kolorit v podobě malé tradiční vesničky Kioni. Pokud chcete lépe poznat ostrov Kefalonie, můžete využít výlet Okruh ostrovem a navštívit nejkrásnější místa ostrova a užít si tak nejen koupání na krásné pláži Mirtos, ale i prohlídky jeskyní a ochutnávku řeckého vína v tradičním vinařském závodě Robola. A pro milovníky plavby je zde lodní výlet na ostrovy Scorpios, Meganissi a Lefkada, kde si budete moci užít to nejlepší ze všech ostrovů. Můžete se také vydat na sousední ostrov Zakynthos za krásnými Modrými jeskyněmi či mořskými želvami.
Více o výletech na ostrově Kefalonie.

Pokud chcete z Kefalonie vidět co nejvíce, doporučujeme Vám pronájem auta.
Více o pronájmu auta na ostrově Kefalonie.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour