SEA BREEZE studia   

Klimatizace Wi-Fi (bez záruky) Výhled na moře
Last Minute
HIT
Doporu-čujeme
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Do 100 m od pláže, Klimatizace, Výhled na moře, Wi-Fi (bez záruky), Zábava na dosah,

Informace o ubytování

2-3 lůžka
bez stravování
- možnost dokoupení snídaní (taverna Apolafsi)

Poloha

Vilka stojí na oploceném pozemku bezprostředně u moře a malé divoké pláže. Po místní komunikaci se podél moře dostanete k hotelu Apolafsi a dále na krásnou písečnou pláž Lepeda, cestou budete míjet další divoké písečné pláže. Do centra Lixouri, kde jsou obchody a taverny, se dostanete pohodlnou chůzí za necelých 10 minut.

Ubytování

Studia jsou v prvním a druhém patře. Dvoulůžková studia mají z balkónů okouzlující výhled na moře, dvoulůžková studia s přistýlkou mají krásný boční výhled na moře. Studia jsou vybavena sprchou, WC, TV, balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Na společné terase před budovou je Wi-Fi.

Stravování

Doporučujeme dokoupení snídaní v rodinné taverně Apolafsi, vyhlášené vynikající kuchyní.

Shrnutí

Ubytování u malé písečné pláže, jehož největší předností je krásný výhled na moře a blízkost tradičního městečka Lixouri.

Vzdálenosti

od malé pláže: cca 20 m.
od pláže Lepeda: cca 1,4 km.
od města Lixouri: cca 600 m.

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje Viamare letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kefalonie - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování-strava dle popisu, služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
snídaně: 160 Kč/osoba/noc
jednolůžkové studio: od 500 Kč/noc
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

15x (květen) nebo 20x (říjen) ubytování-strava dle popisu, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, služby zástupce Viamare.
Dětské ceny a slevy na 3. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.

Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: 40 Kč/osoba/den
lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1300 Kč/osoba
jednolůžkové studio: od 100 Kč/noc
snídaně: 160 Kč/osoba/noc
klimatizace: cca 5 €/noc (platba na místě)

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč Viamare

26 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

9,2
9 hodnocení
9,2 Ubytování
9,2 Služby
9,2 Okolí
9,2 Stravování
Řazení
1 2
10
Chtěli bychom se tam vrátit co nejdříve zpět
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
S ubytováním jsme byli spokojeni. Milá paní provozní. Perfektní úklid po celou dobu ...
Celkový dojem
S ubytováním jsme byli spokojeni. Milá paní provozní. Perfektní úklid po celou dobu pobytu. Výhled na moře. Plocha studia pro dva lidi dostatečná. Mírně slaná voda z kohoutku a slabý signál wifi. Kuchyňka pro malé vaření dostatečná. V noci zvuk trajektu a rybářských lodí ze zálivu.Na to jsme si, ale rychle zvykli a pak nás to i uspávalo. V červnu se dalo v pohodě vydržet v noci bez klimatizace při zvolení správného nastavení průvanu. Upravená pláž hned naproti penzionu. Pěkné koupání i se stínem. Voda do cca 10 metrů do pasu. Pro plavání nutné překonat self nebo najít průsmyk do moře. Je tam široký, asi 3. metry. Na pláž Lepeda je to asi 20 min. pěšky. Menší množství lehátek a taverna jsou k dispozici. Na pláž XI je možnost se dostat autobusem s Lixuri za 1.80 euro na osobu. Doba jízdy asi 10. minut. Stojí to za to. Potraviny jsme si kupovali v AB marketu vzdáleném asi 12. minut pěšky. Vyplatí se i sledovat akce, zejména u piva a vína :-). Jinak jsem si dávali jídlo i v tavernách v Lixuri (bar pod pergolou v první ulici nalevo z náměstí ve směru od nábřeží) a Agrostoli (taverna hned naproti přístavu pro trajekty) . Paní delegátka Alexandra Janoušková byla velmi milá a ochotná. Dá se říci, že nejlepší jakou jsme kdy v Řecku měli. I když zástupce na Korfu při naší poslední dovolené byl také vynikající. Výlet okruh ostrovem můžu doporučit. Během jednoho dne se dostanete na všechny hlavní atrakce ostrova. Výlet je dobře zorganizován. V době našeho pobytu bohužel nebyl dostupný výlet do přístavu Fiskardo a pláž Myrthos s koupáním. Ten byl nabízen až na další turnus z důvodu opravy silnice. Chtěli jsme se tam dopravit místní dopravou, ale nedokázali jsme rozluštit schéma a fungování místní autobusové dopravy. Pracovníci na autobusovém nádraží v Agrostoli také nebyli moc ochotní. Je znám pouze čas odjezdu z Agrostoli. Všechny ostatní informace zastávky, doba jízdy, doba odjezdu zpět je záhada, patrně známá pouze místním. Každopádně se nám na Kefalonii moc líbilo a chtěli bychom se tam vrátit co nejdříve zpět. Odpadne prvotní průzkum a seznamování s okolím a můžeme prožít naší dovolenou již intenzivněji.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Martin Tvrdek, 28.06.2017
10
Opravdu úžasná dovolená v Lixuri
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Kefalonie a Lixouri zvlášť, je mimořádná oblast s naprosto neopakovatelnou ...
Celkový dojem
Kefalonie a Lixouri zvlášť, je mimořádná oblast s naprosto neopakovatelnou atmosférou. Velmi pěkný penzion Sea Breeze je velmi blízko města, přitom na klidném místě. Paní domácí dům i krásnou zahradu pečlivě udržuje. Úklid je opravdu svědomitý, častá výměna ručníků a povlečení, přátelské chování a ohleduplnost jen umocňuje pobyt na tomto krásném místě. Stravovala jsem se v restauraci Apolafsi nebo ve městě, vždy velmi dobře, kvalitně a za příznivé ceny. A nejlepší na celém mém pobytu bylo to, že žijete přímo mezi Kefaloňany a Ti jsou velice přátelští. Pláž je přímo před domem, písek není úplně čistý, protože u cesty jsou stromy a z těch na jaře padají květy a větvičky.Vynahradí to však jejich blahodárný stín. Je to však neoficiální pláž, ta oficiální, Lepeda, je velmi pěkná. Moře je prostě úžasné. Z Lixouri je možno cestovat trajektem např. do Apolafsi, nebo autobusem po ostrově např. na pláž Xi. Paní delegátka, Alexandra Janoušková se o nás vzorně starala, znala odpověď na naše otázky, seznámila nás nejen s historií ostrova, ale i s říší rostlinnou a živočišnou. Prostě profesionálka. Přeji Vaší CK hodně takových krásných destinací, a dobrou ruku při výběru delegátů. Pak jistě nebudete mít nedostatek spokojených klientů.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Miroslava, 08.06.2017
8
Sea Breeze
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Dovolená na Lixouri se nám líbila jelikož se raději stravujeme příležitostně a ...
Celkový dojem
Dovolená na Lixouri se nám líbila jelikož se raději stravujeme příležitostně a nejsme nároční na ubytování. Tak to bylo super. Moře 20 m od ubytování přes silnici. Kdo má rád písečné pláže bude spokojen, já osobně si potrpím na oblázkovou pláž.Menší nevýhoda: market AB je asi 15 min. chůze.Paní delegátka byla báječná, poradila, pomohla o proti jiným dělala obden info schůzky.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Marie Valentová, 14.09.2016
10
Úžasné
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Vše úžasné.
Celkový dojem
Vše úžasné.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Daniela Zapunidisová, 15.08.2016
10
Nádherná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Kefalonie je ostrov s nádhernou přírodou, celý lemují úžasné různorodé pláže. ...
Celkový dojem
Kefalonie je ostrov s nádhernou přírodou, celý lemují úžasné různorodé pláže. Ubytování je v klidném rodinném penzionu, který spravuje sympatická slečna. Za zmínku také stojí paní Maria, která se stará o pořádek a je z Milána....Paní delegátka Saša Janečková Vám splní vše co si budete přát, je velmi milá a ochotná. Projeli jsme celý ostrov na skůtru a byl to opravdu nevšední zážitek.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dědková Vladimíra, 04.08.2016
10
Zeleň a moře 2v1
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Po celou dobu pobytu nás měla na starost skvělá paní delegátka, která se o nás ...
Celkový dojem
Po celou dobu pobytu nás měla na starost skvělá paní delegátka, která se o nás starala a vycházela nám vstříc ve všem možném i nemožném. Obratem řešila, cokoliv nás napadlo.Vybavení pokojů je úměrné ceně. Pokoje jsou vybaveny střídmě, ale dostatečně. Při příjezdu jsme v lednici měli připravený led a na kuchyňské lince byly suroviny pro přípravu prvního popříletového frapé. Každý den nám uklízela milá paní a naučila nás i pár slov řecky. Vše bylo krásně čisté a udržované.Před hotelem bylo několik posezení se slunečníky, které jsme využívali jak kolem poledne, kdy ve východních pokojích bylo poněkud tepleji, tak večer, kdy nám paní majitelka chodila rozsvěcet svíčky. Celý hotel je příjemně obklopen trochou zeleně.Paní majitelka je vstřícná, usměvavá a mluví plynně anglicky. Za ubytováním chová několik pejsků, kteří občas trochu zaštěkají, ale hned je mírní, aby nerušili hosty. Kamarád se zmínil, že by si chtěl zajít do půjčovny pro kolo a paní majitelka mu místo toho zdarma nabídla své vlastní.Ubytování je necelý kilometr od velkého supermarketu a cca 300 m od výborné taverny. Přímo před ubytováním je písčitá pláž. Odplavání dál do hlubšího moře trošku znepříjemňoval cca 3 m široký útes (cca 0,5 m pod hladinou), který je potřeba jednorázově překonat. Komu by to vadilo, tak může trochu popojít a útesu se vyhnout.Celkově hodnotíme, jako velmi příjemnou dovolenou a zvažujeme její zopakování.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana Trubanová, 03.08.2016
8
krásná dovolená
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Kefalonie byla naše první dovolená v Řecku, a bylo to opravdu fajn. Ubytování bylo ...
Celkový dojem
Kefalonie byla naše první dovolená v Řecku, a bylo to opravdu fajn. Ubytování bylo pěkné, žádný luxus, ale pokud to člověk bere jenom na přespání, tak to určitě stačí. My jsme vyráželi na pláže už dopoledne a vraceli se až večer, takže nám to plně vyhovovalo. Kuchyňka je malá ale úplně to stačí. Delegátka Magda na nás působila dobře. Velice příjemná a veselá paní. Pláž je malinká, ale úplně neudržovaná hned přes silnici , je to spíš taková nouzovka, když se vám nikam nechce. Možná to první dojem z celé Kefalonie trochu pokazilo, první pláž a hned špinavá. Celkově asi místní ten pořádek moc neřeší. Asi o 2 km dále je Lepeda, pláž trochu lepší. Je tam i kiosek a lehátka a slunečníky. Dají se půjčit cca na 5 euro za den. Navštívili jsme více pláží jako je třeba písečná Xi, ale top pláže na Kefalonii jsou rozhodně Petani a Myrtos. Pokud se rozhodnete na Kefalonii, tak jedině auto a nebo motorku, jinak se moc daleko nedostanete. Lokální doprava moc nefunguje. Využívali jsme jenom trajekt mezi Argostoli a Lixouri, a ten funguje dobře, jezdí v intervalu asi 30 minut a jezdí s tím i místní, protože stav silnic je taky dost špatný. Loni v zimě bylo zemětřesení a na silnicích a některých domech hlavně nahoře v horách je to pořád bohužel vidět. Takže jak píšu, pláží je moc. Petani u nás vedla:)Jediný problém který jsme nezaznameli jenom my, ale i ostatní bylo půjčení motorek, protože naše klasické B se na motorky nevztahuje. Chce to novější ŘP, kde už je to napsáno automaticky. Nakonec nám to vyšlo a jedna starší paní v Argostoli nám to půjčila na B. Byl to ale boj a bylo to asi na 4. pokus. Jak jsem se již zmiňovala, tak bez auta a nebo motorky by to určitě nebylo ono. Za nás to bylo super, Kefalonie je opravdu skvělá!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Karolina, 17.08.2015
9
Pohoda
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Absolutně parádní dovolená bez jakýchkoli problémů. Kefalonie je nádherný ostrov a ...
Celkový dojem
Absolutně parádní dovolená bez jakýchkoli problémů. Kefalonie je nádherný ostrov a ač jsme tu byli druhý rok po sobě, neustále má co nabídnout. Mediální "masáž" o situaci absolutně neodpovídá realitě, proti loňsku se nic nezměnilo, takže vše funguje normálně včetně platby kartou ve větších obchodech (supermarketech). Ubytování slušné, jen doporučuji připlatit klimatizaci - zvláště u pokojů s výhledem na moře. Pláž je před ubytováním přes silnici, druhá - Lepeda cca 2km. Doporučuji půjčit auto či skútr a rozjet se za krásami ostrova, kterých je tu opravdu spousta a stojí za shlédnutí. Servis věčně usměvavé delegátky Magdy absolutně super, stejně jako celé CK. Nezbývá než vřele doporučit........ L.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Láďa, 06.08.2015
1 2

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour