Rhodos - nabídka zájezdů

Země
Destinace
Letovisko
Rozšířené hledání
Typ ubytování
Odletové místo
Délka pobytu
Strava
Odjezd nejdříve
Řazení Vypsat pouze Last Minute Info o destinaci
APOLLONIO - Rhodos
Last Minute
Novinka
Dítě pobyt zdarma
KlimatizaceWi-Fi (bez záruky)
Evi - Rhodos
Last Minute
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
BazénKlimatizace
MARATHON - Rhodos
Last Minute
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
BazénKlimatizaceWi-Fi (bez záruky)
RODOS PALLADIUM - Rhodos
Last Minute
Dítě pobyt zdarma
BazénKlimatizaceWi-Fi (bez záruky)

Vypsat celou destinaci:

Řecko

Dovolená v Řecku na ostrově Rhodos - sezóna 2018

Rhodos je největším a nejslunečnějším ostrovem Dodekanského souostroví ležícího na jihu Řecka na kterém můžete nalézt nejen řadu písečných nebo smíšených pláží, ale také objevovat historii Řecka třeba večerní procházkou Starým Městem Rhodos nebo městečkem Lindos, antickým centrem kultury a vzdělanosti.

Zajímavé destinace ostrova Rhodos

Na ostrově Rhodos můžete objevovat tradiční vesnice a kláštery, ale i přírodní krásy řecké přírody, jako je oblast Filerímu, která je typická mohutným porostem cypřišů a borovic a unikátním klášterem Moní Filerímou. Jedná se o velmi významné náboženské místo ostrova Rhodos. Na tomto ostrově jsme pro vás zajistili krásná menší letoviska, která nejsou přeplněna turisty a jsou tak ideálním místem pro klidnou dovolenou. Stegna je malou přímořskou vesničkou s písečnými plážemi a řadou taveren, obklopená skalisky. Další letovisko Lardos - Lothiariki s pěknou pláží doporučujeme milovníkům vodních sportů, můžete vyzkoušet vodní lyžování, windsurfing, parasailing a další atrakce. Letovisko Kiotari s krásnou oblázkovo-písčitou pláží nabídne vodní sporty a atrakce nebo možnost navštívit Lindos s jeho památkami či tradiční vesnici Asklipio. Letovisko Pefki vzniklé z rybářské vesnice s příjemnou atmosférou má písečnou pláž s vodními sporty a atrakcemi, a do Lindosu je to nedaleko, asi 5 kilometrů.

Výlety na ostrově Rhodos

Chcete co nejlépe poznat Rhodos? Pokud ano, určitě vás osloví výlet do hlavního města Rhodos, kde podle legendy stával Rhódský kolos, se zastávkou v Monte Smith s Apollónovým chrámem a nádherným výhledem na město. Navštívit můžete také město Lindos při okružní jízdě po ostrově, kdy poznáte krásné výhledy ostrova, ochutnáte místní víno a navštívíte jedinečné Údolí motýlů. A pro ty, kteří si užívají plavbu po moři je zde lodní výlet na ostrov Symi s návštěvou místního kláštera Panormitis, města Symi s řadou malých tradičních obchůdků, a plavbou kolem ostrova.
Více o výletech na ostrově Rhodos.

Pokud chcete z Rhodosu vidět co nejvíce, doporučujeme Vám pronájem auta.
Více o pronájmu auta na ostrově Rhodos.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour