Meganissi - nabídka zájezdů

Země
Destinace
Letovisko
Rozšířené hledání
Typ ubytování
Odletové místo
Délka pobytu
Strava
Odjezd nejdříve

Počkejte prosím, hledáme podobné zájezdy..


Vypsat celou destinaci:

Řecko

Dovolená v Řecku na ostrově Meganissi - sezóna 2018

Meganissi je kouzelný malý zelený ostrov, na který se dostanete jedině trajektem. Poblíž najdete známé ostrovy Lefkada a Scorpios, který donedávna patřil rodině rejdaře Onassise. V okolí se také nacházejí malé ostrůvky Scorpidi, Madouri, Sparti a Thilia s tradičním kostelíkem Panaghia. Ostrov se původně jmenoval Taifos po antickém králi a známém mořeplavci Taifovi.

Zajímavé destinace ostrova Meganissi

Protože je ostrov Meganissi turismem téměř nedotknutý a možnosti ubytování jsou tak značně omezené, nabízíme zde exkluzivně hotel Meganissi v městečku Katomeri.

Jedná se o příjemný rodinný hotel hned u malé návsi. I přes toto umístění zde můžete čekat velice klidnou atmosféru, užívat si neopakovatelné výhledy na moře a okolní olivové háje a zároveň poznat tradiční kolorit života na řeckých ostrovech.

Pro milovníky pláží je Meganissi jako ráj! Vybere si zde každý. Pokud dáváte přednost zabydleným plážím, kde budete mít k dispozici slunečníky a lehátka, určitě vás osloví pláž Agios Yoannis. Nejblíže od našeho ubytování jsou pak pláže Mikro a Megalo Limonari. Tou nejkrásnější pláží je Fanari, kterou naleznete v zátoce Atherinos na severovýchodě ostrova, zde najdete také slavnou pláž Karakofolia. A díky členitosti pobřeží si můžete najít svou vlastní plážičku a mít ji jen pro sebe.

V přilehlém Vathi, centru ostrova, naleznete řadu taveren a obchůdku se suvenýry.
Celkově je tato lokalita vhodná pro milovníky klidu, kteří se rádi přímo seznamují s lokální kulturou a prostředím.

Výlety na ostrově Meganissi

Díky bohaté členitosti poskytuje ostrov řadu příležitostí k vlastním výpravám a výletům, na které můžete vyrážet klidně i pěšky. Za navštívení stojí mys Kefali, který je nejjižnějším bodem ostrova a návštěvníkům poskytne úžasný výhled na ostrov Kithors a Arkoudi. Při dobrých podmínkách zahlédnete i ostrovy Ithaku a Kefalonii.

V přístavu Spilia, který se nachází u městečka Spartachori, si můžete pronajmout malý motorový člun a prozkoumat přilehlé zátoky a jeskyně, ke kterým byste se z pevniny jen těžko dostávali.

Za navštívení stojí také slavná jeskyně Papanikolis s neuvěřitelně modrozelenou vodou, která je častým cílem jachet a výletních lodí. Všichni se chtějí dostat na místo, kde se za 2. světové války ukrývala pro Řecko důležitá ponorka, která se zapojovala do bojů.

Pokud chcete z Meganissi vidět co nejvíce, doporučujeme Vám pronájem auta. S tím vám ochotně pomůže náš delegát, který přijede na základě vaší telefonické výzvy.
Více o pronájmu auta na ostrově Meganissi.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour