Parga - nabídka zájezdů

Země
Destinace
Letovisko
Rozšířené hledání
Typ ubytování
Odletové místo
Délka pobytu
Strava
Odjezd nejdříve
Řazení Vypsat pouze Last Minute Info o destinaci
GARDEN HOUSE - Parga
Last Minute
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
BazénKlimatizace

Vypsat celou destinaci:

Řecko

Dovolená v Řecku v lokalitě Parga - sezóna 2018

Parga je malebné městečko na pobřeží Epirosu, jedné z nejzelenějších řeckých oblastí. Parga je ideální výchozí bod pro poznávání Řecka a jeho kultury. Čeká zde na vás pravá řecká kultura v podobě taveren, barů, obchůdků se suvenýry, ale také krásy řecké přírody, kterou si můžete užívat z vyhlídek nad městem, dlážděné promenády u moře nebo z krásných čistých pláží přímo v Parze nebo v přilehlé vesničce Valtos.

Zajímavé destinace Pargy

Parga nabízí nejen možnost krásného koupání, ale i řadu zajímavých míst v okolí, které stojí za to navštívit. Takovým místem je i stará benátská pevnost, ke které se můžete dostat z městské promenády a která vám nabídne krásný výhled na moře. Pokud si rádi užíváte trochu toho řádění na vodě, navštivte pláž Valtos, která má pro vodní sporty skvělé zázemí.

Výlety v okolí Pargy

Poznejte řecké tradice, třeba právě návštěvou ortodoxních klášterů Meteora a to i toho největšího – Velká Meteora. Pokud vás vedle tradic zajímají také řecké báje, využijte výletu ke starověké věštírně mrtvých Nekromanteion, bájné řece Acheron, na jejímž břehu si můžete vychutnat řeckou kuchyni v místní taverně. Pro milovníky lodí a zajímavých pobřežních míst máme výlet na ostrovy Paxos a Antipaxos k jejich plážím, městečkům a mořským jeskyním, nebo na Jónské ostrovy Lefkada, Meganissi, Kefalonie či Korfu, a jejich nejkrásnější pláže.
Více o výletech v okolí Pargy.

Pokud chcete z okolí Pargy vidět co nejvíce, doporučujeme Vám pronájem auta.
Více o pronájmu auta v Parze.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour