Vstup do klubu MOJE VIAMARE


Proč se zaregistrovat?

Snažíme se již 27 let přinášet našim stálým a věrným klientům neustále další výhody a slevy, aby jejich dovolená byla co nejvýhodnější. Registrací do klubu MOJE VIAMARE získáte extra věrnostní slevy až 19 % (vč. First minute slevy) v roce 2020 a navíc celou řadu výhod.

Poté, co se registrujete nebo přihlásíte (jste-li již zaregistrovaní), dostanete se do vaší osobní sekce v rámci Programu MOJE VIAMARE a veškeré zájezdy se vám zobrazí již s vaší aktuální First minute a věrnostní slevou ve výši 2-3 %, oproti standardním cenám, které jsou na webu dostupné všem ostatním.

Jak to funguje?

Registrace je rychlá a jednoduchá a během chvíle máte hotovo.

Pro stávající klienty, kteří s námi kdy jeli na dovolenou a nejsou ještě zaregistrovaní, stačí zadat svůj email do políčka u Registrace. Na něj obratem pošleme zprávu a tu je potřeba potvrdit pro úspěšné dokončení registrace. Následně vyplníte základní údaje, svoje heslo a potvrzením se vám vytvoří váš osobní účet v Klubu MOJE VIAMARE. Poté se již stačí jenom přihlásit a hned můžete čerpat veškeré výhody a slevy.

Pro nové klienty, kteří si zakoupili zájezd u VIAMARE až nyní, bude možnost čerpat výhody ihned po jejich registraci. Stačí zadat svůj email do políčka u Registrace. Na něj obratem pošleme zprávu a tu je potřeba potvrdit pro úspěšné dokončení registrace. Následně vyplníte základní údaje, svoje heslo a potvrzením se vám vytvoří váš osobní účetv Klubu MOJE VIAMARE. Poté se již stačí jenom přihlásit a hned můžete čerpat veškeré výhody a slevy. Při Vaší další objednávce zájezdu přes účet MOJE VIAMARE již získáte extra věrnostní slevu MOJE VIAMARE.

Co všechno umí klub MOJE VIAMARE?

V rámci klientského programu MOJE VIAMARE máte možnost využívat následující výhody:

 • Jednodušší a rychlejší rezervace a objednávání zájezdů (přednastavené kontaktní údaje)
 • Zobrazení cen zájezdů po všech slevách - aktuální first minute a věrnostní sleva
 • Výhodnější slevy a speciální benefity a výhody pouze pro registrované uživatele
 • Objednávat produkty napříč celou rodinou TRAVEL FAMILY se všemi slevami
 • Přehled všech objednávek za několik posledních let
 • Dokumenty k Vašemu aktuálně objednanému zájezdu (smlouva o zájezdu, pokyny na cestu a odbavení, cestovní pojištění atd.)
 • Sbírání bonusových bodů za každý zakoupený zájezd
 • Pravidelný emailing o novinkách a speciálních nabídkách na registrovaný email
 • Možnost hodnocení ubytování, ve kterých jste strávili dovolenou
 • Možnost vkládání vlastních fotografií, které můžete přihlásit do fotosoutěže o zajímavé ceny
 • Možnost elektronického vyplnění dotazníků spokojenosti a získání zajímavých cen

Klub MOJE VIAMARE = SPOKOJENÝ KLIENT

Naším cílem je spokojený klient. Věříme, že i program MOJE VIAMARE nám umožní být s vámi, klienty, v blízkém kontaktu a znát váš názor a podněty. Kromě toho vám nabídneme další komfort ve formě snadné a nepřetržité dostupnosti informací o vašich zájezdech a aktivitách VIAMARE.

Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na vás na společných cestách s VIAMARE.

Registrace