Zakynthos - nabídka zájezdů

Země
Destinace
Letovisko
Rozšířené hledání
Typ ubytování
Odletové místo
Délka pobytu
Strava
Odjezd nejdříve
Řazení Vypsat pouze Last Minute Info o destinaci
DAKIS - Zakynthos
Last Minute
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
KlimatizaceVýhled na mořeWi-Fi (bez záruky)

Vypsat celou destinaci:

Řecko

Dovolená v Řecku na ostrově Zakynthos - sezóna 2018

Zakynthos patří spolu s Kefalonií a Lefkadou k Jónským ostrovům a pro hojný výskyt želv pravých je známý též jako "želví ostrov". Leží u západního pobřeží Řecka a je ideální destinací pro milovníky pravé řecké atmosféry, krásných pláží a neopakovatelných výletů za krásami země i moře, například v podobě legendárních Modrých jeskyní v bílých útesech, které jsou přístupné pouze z moře.

Právě pro svou přírodní jedinečnost a bohatý podmořský život je jednou z neoblíbenějších potápěčských lokalit v Evropě.

Zajímavé destinace ostrova Zakynthos

Zakynthos proslul především krásnými plážemi, které jsou často člověkem netknuté, neboť patří především želvám. Můžete zde tak vidět krásu divoké přírody na plážích Mořského národního parku, nebo se vydat na plavbu kolem ostrova a navštívit Modré jeskyně a pláže lemované bílými útesy ostrova. Slavnou destinací je například pláž Ztroskotání s vrakem staré pašerácké lodi, nebo pokud dáváte přednost rušnějším aktivitám, pak vás jistě osloví řecké aquaparky a jeden z největších aquaparků v Řecku Zante water village, který se nachází 4 km od hlavního města ostrova.

Cestovní kancelář Viamare nabízí na Zakynthosu ubytování v několika různých letoviscích. Vybrat si tak můžete například městečko Limni Keri, které leží přímo v srdci Mořského národního parku. Pokud jste fanoušky naprostého klidu, pak vás určitě osloví tiché vesničky Xehoriati-Amoudi na severním pobřeží, na které navazuje trochu rušnější letovisko Alikanas. Pro milovníky rušnějšího života a krásných dlouhých pláží je pak ideální letovisko Laganas, které leží u jedné z nejdelších pláží ostrova.

Výlety na ostrově Zakynthos

Pokud chcete ze Zakynthosu vidět co nejvíce, doporučujeme Vám pronájem auta.
Více o pronájmu auta na ostrově Zakynthos.

Během zájezdů jsou stále přítomni delegáti Viamare, kteří vám rádi poradí, pomohou i doporučí řadu zajímavých výletů. Mezi nejoblíbenější výlety patří okruh po ostrově Zakynthos, kde budete moct ochutnat řecké víno, navštívit Modré jeskyně, nebo lisovnu olivového oleje. Legendární je pak plavba lodí se zastávkou u pláže Ztroskotání. Milovníky želv pak jistě osloví Výprava za želvami Caretta-Carreta, které se v okolí ostrova hojně vyskytují.
Více o výletech na ostrově Zakynthos.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour