O

Viamare je tradiční, uznávaná a oblíbená česká značka. Specializuje se již 30 let na Řecko a řecké ostrovy a dnes zde má nejširší nabídku na českém trhu.
Viamare je společně se značkami VTT (Venus Trade and Tours), Vítkovice Tours a Kovotour Plus součástí cestovní kanceláře TRAVEL FAMILY s.r.o. - rodiny specialistů na dovolenou.
TRAVEL FAMILY patří mezi 7 největších cestovních kanceláří v České republice. Bude nám ctí vás i nadále doprovázet na vaší pohodové a spokojené dovolené.

Vítejte v TRAVEL FAMILY – rodině specialistů na dovolenou

TRAVEL FAMILY - rodina specialistů na dovolenou

 • Rodina tradičních a oblíbených českých značek.
 • Více než 30 let vás doprovázíme na vaší pohodové dovolené.
 • Silná a stabilní společnost, patříme do sedmičky největších cestovních kanceláří v ČR.
 • Nejširší nabídka na Řecko a řecké ostrovy, Kypr, Chorvatsko a Černou Horu na českém trhu.
 • Pestrý výběr destinací: Řecko a řecké ostrovy, Kypr, Bulharsko, Chorvatsko, Černá hora, Albánie, Slovinsko, Itálie, Sicílie, Malta, Turecko, Maďarsko, Slovensko, ČR a další.

TRAVEL FAMILY - Oznámení o realizaci fúze

TRAVEL FAMILY vám přináší řadu zajímavých výhod:

 • Nejširší nabídka na jednom místě
  Na webu či našich pobočkách snadno zjistíte vše o zájezdech na léto, zimu i o relaxačních pobytech. U nás si můžete vybírat. Máme pro vás různé typy zájezdů, rozmanitý výběr destinací, mnoho druhů ubytování, stravy a dopravy. Dokonce termín umíme přizpůsobit vašim potřebám.
 • Věrnostní sleva rodiny
  Věrnostní sleva 2-3 % Vám zůstává. A rozšiřuje se na zájezdy v rámci celé naší rodiny. Slevu tedy uplatníte při nákupu jakéhokoli zájezdu z naší nabídky.
 • Bezplatná změna zájezdu v rámci rodiny
  Díky naší rodině si ještě měsíc před odjezdem můžete bezplatně vyměnit stávající zájezd za jiný, a to ve všech dostupných destinacích. Více informací naleznete ve všeobecných podmínkách.
 • Výhodný balíček 1 + 1 s extra slevou až 5 % v rámci rodiny
  Objednáte-li si ke svému zájezdu ještě jeden realizovaný ve stejném roce, dáme vám na druhý pobyt extra slevu ve výši až 5 % z katalogové nabídky dovolených u moře a 5 % z katalogové nabídky relaxačních a zimních pobytů. K letní dovolené tak výhodněji získáte další letní, zimní nebo relaxační pobyt. Více naleznete v všeobecných podmínkách.
 • Akční nabídky napříč celou rodinou
  Můžete využívat akčních nabídek z celé naší rodiny. Akce typu Veselé léto, Dovolená za pár kaček, Děti zdarma, Děti výhodně nebo zvýhodněné nabídky pro rodiny s dětmi šetří vaši kapsu.

Certifikát o úhradě příspěvku do garačního fondu cestovních kanceláříČlenský list TRAVEL FAMILY o řádném členství v Asociaci čestovních kanceláří České Republiky