Kodex kvality

Cestovní kancelář TRAVEL FAMILY si váží všech svých klientů a co jim slíbí, tak také dodrží.

Klienti TRAVEL FAMILY bydlí v ubytováních, které si vybrali a zaplatili. Připadá nám proto zvláštní slibovat, že dodržíme smlouvu, a že klienty ubytujeme do jejich zaplacených hotelů, studií a apartmánů.

TRAVEL FAMILY poskytuje velmi přesné a nadstandardní informace o ubytování. U mnoha ubytování z nabídky TRAVEL FAMILY dokážeme klientům říci podrobnosti typu, v kolikátém patře je jejich pokoj, jak bude vypadat 3. lůžko, jaká je skutečná přístupnost k pláži a k možnostem nákupů (nevyjadřujeme se jen v metrech).

Zaměstnanci TRAVEL FAMILY jsou speciálně školeni přímo v místě našich destinací, mají osobní zkušenost s místem i s ubytováním a předloží Vám doplňující fotogalerii.

Před zahájením sezóny probíhají velmi důsledné kontroly v jednotlivých destinacích. TRAVEL FAMILY kontroluje každé nabízené ubytování a ještě před příjezdem prvních klientů pracuje společně s majiteli na odstranění závad.
Na řeckých ostrovech se o Vás starají zkušení delegáti TRAVEL FAMILY. Ty si pečlivě vybíráme a neustále je proškolujeme, tak aby průběh Vaší dovolené byl bezchybný.

To je další důvod, proč cestovat právě s TRAVEL FAMILY.