Hotel BRETANIDE Sport & Wellness resort

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

Persons:

infants:
Strava

Hotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování


Hotovo
Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

rozsáhlý hotelový komplex skládající se z několika částečně propojených budov, postavený v duchu dalmatské architektury, který se nachází přímo u promenády, v blízkosti slavné pláže "Zlatni rat", cca 1 km od centra městečka Bol.

Vybavení a služby

recepce se směnárnou, lobby bar, WI-FI ve společných prostorách a u bazénu, stylové restaurace, pizzerie, konferenční místnosti.

Ubytování

pokoje typu STANDARD *** klimatizované  2lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky pro dítě do 16 let. Pokoje 2+2(+1) FAMILY *** - dva 2lůžkové pokoje propojené dveřmi, s možností 1 přistýlky pro dítě do 16 let (max. pro 2 dospělé a 3 děti do 16 let). Klimatizované 2lůžkové pokoje SU ****, pokoje 2(+2) J. SUITE-BM (34 m2) **** - prostornější 2lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek pro děti do 16 let, vždy se sprchou a WC, SAT TV, telefonen, WI-FI, fénem, sejfem, ledničkou, balkonem nebo terasou. Pokoje SUITE jsou umístěny v novějším
pavilonu. Pokoje označené BEST PRICE nemají balkon.

Sport a zábava

venkovní vyhřívaný bazén se sladkou vodou a atrakcemi, dětský bazén, relaxační bazén, wellness centrum (4 sauny, whirlpool, masáže), plážový volejbal, plážový bowling, lukostřelba, posilovna, 5 tenisových kurtů, půjčovna kol, vodní sporty (windsurfing, půjčovna kajaků, škola potápění), taneční klub, animace pro děti od 3 do 16 let v německém jazyce. 

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, místní točené alkoholické a nealkoholické nápoje (pivo, víno, voda, džus) od 7:00 do 22:00 v lobby baru nebo v baru u bazénu, odpolední občerstvení v pizzerii. 

Pláž

oblázková, cca 100 m, oblázková pláž Zlatni Rat cca 300 m.

Doplňující informace

služby ALL INCLUSIVE dále zahrnují: tenisové kurty 1 hod./den po dohodě s recepcí, zapůjčení kol, aquaerobic, plážový volejbal, animace, fitness, lehátka a slunečníky bazénu a na pláži pod hotelem (v omezeném množství). Hotel je umístěn ve svahu s větším počtem schodů.

Slevy pro děti

dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. SLEVA PRO POKOJ 2(+1) B A 2(+2) J.SUITE-BM: dítě do 16 let na přistýlce se 2 dospělými - sleva 75 %. SLEVY PRO POKOJ 2+2(+1) FAMILY: dítě do 16 let na 3. a 4. lůžku - sleva 25 %, dítě na 16 let přistýlce - sleva 90 %.

Výhody a benefity

při nástupu 25.5. nebo 29.5. nebo 1.6. na 7 nebo 14 nocí Vám poskytneme mimořádnou slevu 15%. Nelze sčítat se slevou za včasný nákup.

Cena zahrnuje

ubytování, služby ALL INCLUSIVE na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, na vyžádání - dětská postýlka (cca 6 EUR/den) - platba na místě.

Typové pokoje

 • 2lůžkový pokoj s balkónem STANDART *** - Pokoj 2(+0) B STANDART
 • 2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky, balkónem, STANDARD *** - Pokoj 2(+1) B STANDARD
 • dva 2lůžkové pokoje propojené dveřmi dvě sprchy/WC, ST. FAMILY *** - Pokoj 2+2(+1) ST. FAMILY
 • 2lůžkový pokoj BEST PRICE *** - Pokoj 2(+0) BEST PRICE
 • 2lůžkový pokoj s balkónem SUPERIOR **** - Pokoj 2(+0) B SUPERIOR
 • 2lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, balkónem, orientace na mořskou stranu, J.SUITE **** - Pokoj 2(+2) J.SUITE BM
Vzdálenosti
 •  K moři: 200 m
 •  Do centra: 1000 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Fitness
Za příplatek:
 • Wellness centrum
Vhodné pro
 • Pro rodiny s dětmi
 • Pro dva
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie