LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>
07.03.2020

Koronavirus

Vážení klienti,
chceme Vás ujistit, že neustále sledujeme aktuální situaci ohledně šíření koronaviru ve všech destinacích, kam pořádáme zájezdy.
Jsme v kontaktu s místními úřady a našimi partnery přímo na místě.
Na webu Ministerstva zahraničních věcí www.mzv.cz naleznete veškerá doporučení a aktuální informace ze zasažených zemí.

Informace o změně zájezdu ZDARMA naleznete zde.

Jaká je aktuální situace?

Situaci ohledně výskytu koronaviru v našich destinacích pečlivě sledujeme a dle aktuální situace a doporučení MZV, světové zdravotnické organizace a zaujímáme adekvátní postoj k prodeji a organizaci našich zájezdů. Jsme v kontaktu s místními úřady a partnery.

Za jakých okolností můžete zájezd stornovat zdarma?

Aby zákazník mohl odstoupit od smlouvy o zájezdu nebo smlouvy o službě cestovního ruchu pro mimořádné a nepředvídatelné okolnosti bez povinnosti platit storno, musí být současně splněny dvě podmínky: před zahájením zájezdu nastaly v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředního okolí nevyhnutelné a mimořádné okolnosti a tyto okolnosti mají významný dopad na poskytování služeb zájezdu nebo na přepravu osob do místa určení.

Zákazník má právo před zahájením zájezdu odstoupit od uzavřené smlouvy o zájezdu nebo smlouvy o službě cestovního ruchu a v tomto případě má CKTF právo účtovat odstupné dle Všeobecných obchodních podmínek.

Našim zákazníkům nejdříve doporučujeme kontaktovat naše prodejce a poradit se s nimi.