LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>
24.07.2023

Požáry v Řecku

Dovolujeme si Vás informovat o situaci týkající se požárů v Řecku, a to na ostrovech Rhodos, Korfu a poloostrově Peloponés, kde aktuálně tráví svou dovolenou klienti cestovní kanceláře TRAVEL FAMILY. (žádnému z nich požáry nijak dovolenou nenanarušují).

RHODOS

MZV ČR nedoporučuje cestovat do oblastí ostrova Rhodos, které jsou postiženy požáry.
Aktuálně se jedná o tyto oblasti: Kiotari, Gennadi, Pylonas, Laerma, Lardos, Lindos, Kalathos, Malona, Asklipeio, Peukous, Massari a Charaki.

Cestovní kancelář TRAVEL FAMILY nemá v uvedených oblastech žádné klienty. Źádná evakuace klientů TRAVEL FAMILY neproběhla, neprobíhá a ani není nutná.

Oblasti Stegna, Faliraki a Kolymbia, ve kterých tráví svou dovolenou klienti TRAVEL FAMILY, nejsou nijak dotčeny požáry a služby probíhají v plném rozsahu. Lety nejsou zrušeny a svou dovolenou si klienti TRAVEL FAMILY mohou užít ve vší pohodě. Všem klientům TRAVEL FAMILY před odletem doporučujeme provést registraci v systému Drozd, který provozuje MZV ČR: https://drozd.mzv.cz/

Informace z médií jsou znepokojující, nicméně Vás chceme ujistit, že si klientů TRAVEL FAMILY velmi vážíme a jejich bezpečí je u nás na prvním místě. Celou situaci stále monitorujeme prostřednictvím našich delegátů, jsme v kontaktu s místními orgány a zástupci konzulátu na místě.

Podívejte se na dnešní ranní video z letoviska Stegna od delegátky TRAVEL FAMILY na ostrově Rhodos:

KORFU

Aktuálně hoří hora Pantokrator, která je umístěna na severovýchodě ostrova.

Cestovní kancelář TRAVEL FAMILY má své klienty pouze v letovisku Agios Stefanos, který leží severozápadně cca 30 km od Pantokratoru.
Klientů TRAVEL FAMILY se tento požár nijak netýká.

PELOPONÉS

Aktuální požáry jsou v severní oblasti Peloponésu – Aígio.

Cestovní kancelář TRAVEL FAMILY má své klienty pouze v letovisku Tolo, které je od Aígia vzdáleno 150 km.
Klientů TRAVEL FAMILY se tento požár nijak netýká.

Last Minute