Korfu - nabídka zájezdů

Země
Destinace
Letovisko
Rozšířené hledání
Typ ubytování
Odletové místo
Délka pobytu
Strava
Odjezd nejdříve

Počkejte prosím, hledáme podobné zájezdy..


Vypsat pouze letovisko:

Kassiopi , Benitses , Dassia , Agios Stefanos , Sidari , Roda , Barbati , Ipsos , Moraitika

Vypsat celou destinaci:

Řecko

Dovolená v Řecku na ostrově Korfu - sezóna 2018

Ostrov Korfu je velice oblíbenou řeckou destinací, a to hlavně proto, že příroda Korfu obdařila krásnými zátokami, úchvatnými plážemi a mnoha dalšími přírodními zajímavostmi. Snad nejkrásnějšími městečky ostrova Korfu jsou Agios Stefanos a Kassiopi. Naleznete zde malebné zátoky s oblázkovými plážemi a místní kolorit, který Vám přiblíží život na ostrově Korfu.


Zajímavé destinace ostrova Korfu

Ostrov Korfu jistě osloví nejen milovníky přírody, ale i obdivovatele jedinečné řecké architektury, kterou můžete obdivovat ve dne i v noci v hlavním městě Korfu, nebo v malých přímořských městečkách roztroušených po pobřeží ostrova. Za návštěvu jistě stojí také přilehlé ostrovy Paxos a Antipaxos, které svou přírodou a mořem připomínají více Karibik ne Řecko.

Cestovní kancelář Viamare vám na ostrově Korfu nabízí ubytování v několika různých letoviscích. Dáváte-li přednost klidné dovolené, jistě vás osloví půvabná městečka Agios Stefanos a Kassiopi. Krásná příroda i koupání Vás čeká v letovisku Paleokastritsa jednom z nejnavštěvovanějších míst na ostrově Korfu.

Výlety na ostrově Korfu

Pokud chcete z Korfu vidět co nejvíce, doporučujeme Vám pronájem auta.
Více o pronájmu auta na ostrově Korfu.

Během zájezdů jsou stále přítomni delegáti Viamare, kteří vám rádi poradí, pomohou i doporučí řadu zajímavých výletů. Mezi nejoblíbenější výlety patří okruh po ostrově Korfu, návštěva blízké Albánie nebo Modré laguny. Využít můžete také výlet do hlavního města Korfu nebo do aquaparku, který je snadno dostupný z hlavního města Korfu a pyšní se třetím největším bazénem s umělými vlnami na světě.
Více o výletech na ostrově Korfu.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour