Ostrov Kos - nabídka zájezdů

Země
Destinace
Letovisko
Rozšířené hledání
Typ ubytování
Odletové místo
Délka pobytu
Strava
Odjezd nejdříve
Řazení Vypsat pouze Last Minute Info o destinaci
Pyli Bay - Kos
Last Minute
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
BazénKlimatizaceWi-Fi (bez záruky)

Vypsat pouze letovisko:

Kefalos , Marmari , Kardamena , Tigaki , Lambi , Mastichari

Vypsat celou destinaci:

Řecko

Dovolená v Řecku na ostrově Kos - sezóna 2018

Ostrov Kos patří spolu s ostrovy Rhodos a Karpathos do Dodekanského souostroví. Jeho největší chloubou jsou překrásné pláže, ty nejkrásnější se nacházejí na jihu ostrova u letoviska Kefalos. Z pláží si můžete užívat výhled nejen na krásné moře, ale i na sousedící ostrůvky. Kos je rodištěm slavného Hippokrata, zakladatele moderního lékařství, zároveň zde najdete zajímavá historická místa, jako je Asklepio, které sloužilo pro regeneraci a léčení.

Zajímavé destinace ostrova Kos

Pokud navštívíte tento ostrov, rozhodně byste neměli vynechat stejnojmenné hlavní město, kde se unikátním způsobem prolíná tradiční a moderní řecká kultura. Zvláštním místem je náměstí Plateia Platanou, kde ve stínu dnes již prastarého platanu přednášel sám Hippokrates. Určitě byste si měli najít čas na návštěvu pozoruhodného vnitrozemí ostrova a historických vesniček, které se v něm nacházejí. Krásy pobřeží pak můžete obdivovat z vesničky Kefalos, která se nachází na útesu nad stejnojmenným zálivem. Na tomto úžasném ostrově vám můžeme nabídnout čtyři letoviska – Kefalos, Kardamena, Lambi a Marmari.

Výlety na ostrově Kos

Pokud jste v Řecku poprvé, nebo pokud si rádi užíváte to nejlepší z tradic Řecka, vyzkoušejte Řecký večer plný tradičního jídla, pití i tance. Pro milovníky moře zde máme Lodní výlet s rybařením, kde si užijete nejen rybaření, ale také koupání na zajímavých místech a soutěž o první úlovek. Další zajímavou plavbou je výlet Okruh po třech ostrovech, kde budete moci navštívit ostrovy Pserimos, Kalymos a Plati, a to na tradičním dřevěném člunu kaiki. Budete mít také možnost využít výletu na Nisyros a plavit se na tento divoký ostrov vulkanického původu s bohatou faunou a florou a možností procházky ve vulkánu s bublajícím bahnem.
Více o výletech na ostrově Kos.

Pokud chcete z ostrova Kos vidět co nejvíce, doporučujeme Vám pronájem auta.
Více o pronájmu auta na ostrově Kos.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour