Recenze - MYRTIS

Zobrazit ubytování
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Větrnný Plakias

Náš dojem z dovolenné je takový, jaký je uvedený v názvu, ale to neznamená, že jsme si dovolenou neužili. Větru, dešti prostě neporučíš.😁A CK Viamare nemáme co vytknout, s jejich službami jsme nadmíru spokojeni.

Poloha

U hotelu je dost velký bazen, který jsme diky větrnnému počasí vítali. Hotel je kousek od pláže, která je dobře udržovaná. Má dostatek deštniků, sprchy, převlékací budky. Směrem na východ je vice písčitá a to i v moři, zhruba uprostřed pláže jsou kameny u vstupu do moře. Plakias je menší, příjemné letovisko, se vším, co byste mohli během dovolené potřebovat - taverny, obchody, lékarna...

Ubytování

Ubytování bylo pro nás dostatečné. Pokoj vybavený manželskou postelí, nočními stolky, toaletkou a velkou skříní. Malá koupelna společně se záchodem. Balkon směrem na jih. V pokoji byla zdarma wifi a klimatizace. Úklid - každý den se vynášel koš, obden jsme meli uklizený celý pokoj. A pokud jsme dali ručniky na zem, dostali jsme hned nové. Takže za nás spokojenost.

Stravování

Měli jsme polopenzi a byli jsme velmi spokojeni. Snidaně formou bufetu opravdu výborná a večeře skládající se z několika chodů a možností výběru neměla taky chybu.

Další služby

Nevyužili jsme žádných služeb ani nebyli na žádném výletě. Auto jsme si zařizovali již z domu. Delegátka Lenka v pohodě, vždy nás o všem včas informovala.

Jana Nehasilová
16.08.2019