DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Příznivá cena
2. Příjemná atmosféra
3. Klidné prostředí
4. Možnosti procházek a výletů do okolí

Poloha

Tento malý, v sezóně 2016 částečně zrenovovaný hotel (společenské prostory, interiéry pokojů novým nábytkem a dalšími doplňky) s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v klidném prostředí na okraji letoviska Protaras, nedaleko od menší mořské zátoky a písečné pláže. Nejbližší obchůdek a restaurace je ve vzdálenosti cca 250 m od hotelu, centrum letoviska Protaras je cca 3 km (procházkou lze dojít za cca 30-40 minut, svižnou chůzí za cca 20 minut). Zde je dostatek každodenní zábavy i bohaté nákupní možnosti. Nejbližší bankomat a lékárna jsou cca 3 km (cca 20-30 minut chůze). Vedle hotelu se nachází známý hotel Mimosa Beach a potápěčské centrum. Autobusem městské linky je možné pohodlně cestovat do Protarasu, taxi vychází na cca 8€/cesta. Zastávka autobusu je cca 150 m od hotelu.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah, pokojová služba (08:00-14:00, za poplatek), vnitřní bar, bar, snackbar a kavárna u bazénu, restaurace s venkovním posezením, zahrada, parkoviště. Půjčení adaptéru (vratná záloha cca 2€). Internetový koutek v prostoru recepce (za poplatek cca 5€/hodina, cca 10€/3 hodiny, cca 20€/10 hodin). Wifi v prostoru recepce zdarma.

Ubytování

V tomto hotelu je 38 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky).
Všechny pokoje jsou vybaveny menší koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, TV, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem na letovisko, okolí, vnitrozemí nebo moře. Výhled na moře je za příplatek - viz ceny na našem webu. Chladnička za poplatek (cca 3€/den). Jednolůžkové pokoje s výhledem na moře jsou jen na vyžádání. Možnost půjčení žehličky (vratná záloha cca 10€). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek cca 7,50€/set/den. Kulečník (za poplatek cca 1€/hra). Možnost zapůjčení kola přes hotelovou recepci (za poplatek cca 10€/den, včetně zámku a helmy), čínská tříkolka za cca 10€/hodina.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně a večeře bufet.

Pláž

Malá písečná pláž místy s oblázky je ve vzdálenosti cca 100 m. Vstup je zde pozvolný. Moře je čisté, teplé a má krásnou tyrkysovou barvu. Vhodné i pro šnorchlování. Na pláž procházíte kolem sousedního hotelu Mimosa Beach. V okolí jsou ještě další menší pláže, na protějším břehu zálivu je malý přístav. U pláže jsou stromy poskytující přirozený stín. Nejbližší taverna je cca 2 minuty, zde je i toaleta.

Vzdálenosti

Pláž: cca 100 km
Centrum cca 3 km

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Larnaka - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7/9/12x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
  •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
  •  K moři: 100 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie