LEONARDO PLAZA CYPRIA MARIS BEACH & SPA

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Místo vhodné k relaxaci
2. Dobrá kuchyně
3. Příjemný personál
4. Osvěžující koktejly

Poloha

Tento příjemný hotelový areál je zasazen do klidného prostředí, obklopen je pěknou zahradou o rozloze cca 8 000 m2. Centrum letoviska s nákupnímii zábavními možnostmi je cca 3 km. Ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu jsou na hlavní ulici minimarkety a pár obchůdků. Nejbližší bankomat je cca 100 m a lékárna cca 500 m. Hotel se zaměřuje především na střední a starší generaci, není zde možné ubytovat děti do 16 let. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka. Spojení, které je velmi frekventované, je do přístavu a odtud lze cestovat na krásné pláže v oblasti Coral Bay. Více informací o místním autobusovém spojení naleznete na www.pafosbuses.com. V sezóně 2016 stála jízdenka cca 1,50€/jedna cesta, cca 5€/celý den, cca 15€/týden, cca 2,50€/noční jízda (od 21:00), děti do 6 let neplatily a od 6 let bylo jízdné jako u dospělých osob. Info k meziměstským autobusům lze dohledat na www.intercity-buses.com.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, salónek, konferenční sály, vnitřní a venkovní restaurace, tradiční ouzeri (místní speciality), vnitřní a venkovní bary. Kadeřnictví, obchod se suvenýry. Rozlehlá zahrada s palmami, parkoviště. Adaptéry za depozit cca 5€/kus. Plážové osušky zdarma. Wifi v prostoru recepce a na pokojích zdarma.

Ubytování

Areál se skládá z 2 hlavních čtyřpodlažních budov a dvoupodlažních bungalovů. Celkem je zde 237pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky nebo standardního lůžka).
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, malou chladničkou, TV se satelitním příjmem, rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí nebo na moře. Výhledy na moře (boční a přímý) jsou za příplatek. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3€/den). Některé pokoje (s výhledem do vnitrozemí a na moře) mohou být propojené – na vyžádání. Jednolůžkové pokoje mají výhled jen do vnitrozemí.

Sport a zábava

Bazén s jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu, v zahradě a na pláži zdarma, vnitřní bazén (v zimním období vyhřívaný, přístupný obvykle od 08:00-17:00), fitcentrum a sauna (zdarma, POZOR neplatí pro skupinu 13.10. - 24.10.2016), jacuzzi a masáže - za poplatek. Místnost s různými hrami (šipky - zdarma, kulečník aj. - za poplatek). Tenis (zdarma, poplatek za večerní osvětlení), squash (zdarma, záloha na rakety), stolní tenis (zdarma), plážový volejbal, squash, vodní pólo. Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní letní sezóně animační programy (cca 6x týdně v cizím jazyce). Vodní sporty na pláži za poplatek (kánoe, šlapadla).

Stravování

Formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz popis). Snídaně a večeře – švédský stůl.

ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE:

 • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

 • Snídaně (07:30-10:00) formou švédského stolu v restauraci Coeur de Lion. Pozdní kontinentální snídaně 10:00-12:00 v restauraci Mare

 • Obědy (12:00-14:30) v restauraci Mare formou bufetu

 • Během obědů a večeří neomezená konzumace místních rozlévaných nealkoholických nápojů (voda, nealko, ovocné šťávy) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, víno)

 • Večeře (18:30-21:30) v v restauraci Coeur de Lion formou švédského stolu

 • Lehké občerstvení ve formě snacků se podává od 15:00-17:00 v restauraci Mare a po večeři do půlnoci v baru Galleon

 • Bary: bar u bazénu (10:00-18:00 a 21:00-24:00), lobby bar (10:00-24:00) a Disco Blue bar (23:00-01:00, uzavřený v neděli). Neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických a rozlévaných místních alkoholických nápojů dle nabídky hote

 • Animační programy od 10:00-23:00 (kromě neděle) - disco, kabaret, show, soutěže

 • Po 18:00 hodině není povolen vstup do restaurace v šortkách, tílku, plážovém oblečení a žabkách

 • Zmrzlinu (kopečkovou) u obědů a večeří

Pláž

Hotel se nachází přímo u písčité pláže u promenády, která vede podél pobřeží až do přístavu (cca 40 minut chůze). Vstup do moře je kamenitý, místy skalnatý, doporučujeme boty do vody. Další písečná pláž s lepším vstupem se nachází kousek od hotelu, směrem vpravo.

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Larnaka - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7/9/12x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Vzdálenosti
 •  K moři: 0 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie