LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

PAVLO NAPA BEACH

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Animační tým bývá obvykle ze Slovenska
2. Hned u moře a pláže
3. Možnosti procházek
4. Celoroční provoz

Poloha

Velmi známý a žádaný, z velké části zrekonstruovaný hotel je situován do klidného prostředí vyhledávaného letoviska Ayia Napa. Centrum je vzdáleno cca 20 minut chůze, zde naleznete dostatek restaurací, barů, taveren, kaváren či obchodů. Autobusová zastávka, odkud lze cestovat do letovisek Ayia Napa, Paralimni nebo Larnaka, je vpravo od hotelu. Jízdenka vyjde na cca 5€/den, do Larnaky cca 4€ a zpáteční cca 7€/osoba, do Paralimni cca 1,50€. Nejbližší obchod je hned před hotelem na hlavní třídě, nedaleko je též lékárna a bankomat.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, salónek, konferenční místnost, internetový koutek (za poplatek cca 6€/hodina), vnitřní a venkovní restaurace, bar a snackbar u bazénu, kadeřnický salón, prádelna (za poplatek), malá knihovna, konferenční místnost, zahrada a parkoviště. Osušky na pláž za vratný depozit (cca 10€/kus). Wifi v prostoru recepce a na pokojích zdarma.

V hotelu je 147 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky).

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, chladničkou, balkónem nebo terasou. Téměř všechny pokoje mají menší nebo větší boční výhled směrem na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den, cca 10€/týden). Některé pokoje mohou být propojené, na vyžádání. Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Venkovní bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Služby SPA - vnitřní bazén (v zimním období vyhřívaný), sauna (za poplatek cca 8€/hodina), jacuzzi (za poplatek cca 10€/hodina), solárium (za poplatek cca 15€/hodina), dobře vybavené fitcentrum (zdarma). Tenisový kurt (zdarma, noční osvětlení cca 1€), hřiště na minifotbal, elektrické hry (za poplatek cca 1€/hra), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 1€/hra), šipky, basketbal, dětské hřiště. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 7,50€/set/den). Vodní sporty na pláži v letovisku (za poplatky: parasailing - cca 35€, rychloloď - cca 50€/30 minut, vodní lyže - cca 30€, banán - cca 15€, ringo - cca 15€, šlapadla - cca 20€, kánoe - cca 15€, motorový člun - cca 60€, jet ski - cca 40€/15 minut, cca 60€/2 osoby/15 minut, water ski - cca 30€/1 kolo - cca 1 km, water ski - lekce cca 45€, potápění - cca 70€/2 ponory, cca 42€/ponor, lekce potápění - cca 50€, surf - cca 25€, lekce surfu - cca 40€, katamarán - cca 35€/hodina). Hotel pořádá během dne animační akce (v cizím jazyce), taneční lekce a lekce vaření, tenisové soutěže, kyperské večírky, kouzelnické, taneční a kabaretní show, disko pro děti (vše v cizím jazyce, v hlavní sezóně). Hotel pro své hosty organizuje obvykle v hlavní sezóně během dne animační programy (v cizím jazyce), večerní společenské a zábavní akce, jako jsou kyperské a folklórní večírky, večery s živou hudbou.

Stravování

Formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz popis)- viz ceny na našem webu. Snídaně i večeře - švédský stůl.

ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE:

 • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

 • Snídaně (07:00-10:00) a večeře (18:30-21:00) formou švédského stolu. Obědy (12:00-14:30) formou bohaté nabídky z jídelního lístku, saláty bývají v hlavní sezóně formou bufetu

 • Během obědů a večeří neomezená konzumace místních rozlévaných nealkoholických nápojů (voda, nealko, ovocné šťávy) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, víno)

 • Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, ovocné džusy, šťávy a další nealko) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (domácí víno, točené pivo, brandy, likéry, koktejly) od 10:00-24:00

 • Lehké občerstvení od 10:00-13:00, od 14:30-18:00 a od 21:00-22:00

 • Kávu (jen filtrovanou) a čaj během dne, sušenky nebo sladkosti odpoledne

 • Zmrzlinu (obvykle kopečkovou) během dne do 20:00

 • Klienti obdrží speciální označení (stužku na zápěstí), v případě ztráty je nutno uhradit poplatek cca 2€

 • Konzumace po 24:00 se hradí extra

Pláž

Hotel je u jedné z nejkrásnějších písčitých pláží ostrova u malebné zátoky Sandy Bay. Je zde jemný písek a pozvolný vstup do moře. U pláže jsou sprchy a toalety.

Vzdálenosti

Pláž: přímo před areálem
Centrum: cca 2 km

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Larnaka - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7/9/12x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
trezor: cca 2 €/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
 •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
 •  K moři: 10 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Zábava na dosah
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie