THE DOME BEACH

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Hned u moře a překrásné pláže
2. Ochotný personál
3. Vodní atrakce pro menší děti
4. Klidné prostředí

Poloha

Velmi oblíbený a vyhledávaný hotelový areál, který tvoří hlavní budova a bungalovy, je ideálně situovaný v blízkosti nejproslulejší a nejfotografovanější zátoky na Kypru - Nissi Bay, přímo na známé pláží Makronissos Beach. Leží západně od letoviska Ayia Napa v klidném prostředí, zasazen do dobře upravených exotických zahrad. Do centra Ayia Napy se dostanete za pouhých cca 5-8 minut jízdy, nejbližší autobusová zastávka je cca 600 metrů od hotelu. Mezi letovisky Protaras - Ayia Napa - Paralimni je zajištěno velmi frekventované autobusové spojení (přes den každých cca 20 minut). Zajímavá je také autobusová projížďka - linka 201 - okruh Ayia Napou - trvá cca 30 minut - vyjíždí se ze stanoviště naproti hotelu Piere Anne, dále hlavní silnicí, kolem pláže Nissi Beach, přes hlavní náměstí u kláštera a kolem přístavu zpět. Linka jezdí cca 8x denně. Hotel Dome Beach byl v roce 2012 kompletně rekonstruován. Nejbližší obchody se suvenýry, potravinami, taverny jsou cca 5 minut chůze. Známý vodní park WaterWorld je cca 1 km (www.waterworldwaterpark.com), vstupné se pohybuje v rozmezí od cca 32-38€ (včetně voucheru na konzumaci nápoje v hodnotě 3€), děti do 13 let od cca 18-24€, včetně voucheru, děti do 3 let zdarma.

Vybavení a služby

Recepce, vstupní hala, internetový koutek s wifi, 2 výtahy, konferenční sál, vnitřní a venkovní bary, restaurace, kavárna, kadeřnický salon, pokojová služba (za poplatek, 07:00-22:30 hodin), prádelna/čistírna (za poplatek), obchod se suvenýry, zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce zdarma.

V hotelovém areálu se nachází celkem 205 pokojů (1-, 2- lůžkových s možností jedné přistýlky, rodinné pokoje až pro čtyři osoby). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, minibarem (konzumace za poplatek), rychlovarnou konvicí s pravidelným doplňováním sáčkové kávy, čaje, cukru, balkonem nebo terasou. Pokoje mají výhled do vnitrozemí, na bazén, na moře. Výhled na bazén, přímý nebo boční výhled na moře je za příplatek. Chladnička (za poplatek), trezor na pokoji za poplatek (cca 3€/den). Jednolůžkové pokoje mají výhled do vnitrozemí. Wifi na pokoji za poplatek. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.V hotelovém areálu se nachází celkem 205 pokojů (1-, 2- lůžkových s možností jedné přistýlky, rodinné pokoje až pro čtyři osoby).

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, minibarem (konzumace za poplatek), rychlovarnou konvicí s pravidelným doplňováním sáčkové kávy, čaje, cukru, balkonem nebo terasou. Pokoje mají výhled do vnitrozemí, na bazén, na moře. Výhled na bazén, přímý nebo boční výhled na moře je za příplatek. Chladnička (za poplatek), trezor na pokoji za poplatek (cca 3€/den). Jednolůžkové pokoje mají výhled do vnitrozemí. Wifi na pokoji za poplatek. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

2 venkovní bazény, dětský bazén se skluzavkou a atrakcemi pro menší děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek, animační programy pro děti i dospělé, dětský klub obvykle od dubna do října, dětské hřiště. Spa centrum - fitcentrum, sauna, jacuzzi, masáže - za poplatky. Hřiště na basketbal, mini fotbal, kulečník - za poplatek cca 2€/hra, stolní tenis, tenis (během dne). Možnost pronájmu jízdních kol, potápění - za poplatek.

Stravování

Formou All INCLUSIVE (viz. popis)

ALL INCLUSIVE zahrnuje:

  • Snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:30), večeře (18:30-21:30).

  • Neomezenou konzumaci: místní víno a pivo, nealkoholické nápoje a neperlivá voda u obědů a večeří

  • Lehké občerstvení od 10:30-12:00 hodin, od 14:30-17:00 hodin a od 22:00-24:00 hodin

  • Neomezenou konzumací rozlévaných místních nealkoholických (voda, ovocné šťávy, džusy, filtrovaná káva, čaj) a místních alkoholických nápojů (víno, lihoviny, pivo, brandy, likéry) od 10:00-24:00 hodin

  • Sportovní aktivity - fitcentrum, stolní tenis, tenis (pouze během dne), zábavný animační program

Pláž

Hotel leží přímo u známé písečné pláži Makronissos Beach. Nedaleko od hotelu se nachází také proslulá pláž Nissi Beach. Pláž Makronissos Beach je oblíbená také místními obyvateli, kteří ji navštěvují především o víkendech. Vstup do moře je pozvolný, vhodný pro děti i seniory.

Vzdálenosti

Pláž: 0 m
Centrum: 6 km

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Larnaka - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7/9/12x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
  •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
  •  K moři: 10 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie