Recenze - GARDEN HOUSE

10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
NAPROSTO ÚŽASNÁ DOVOLENÁ

Garden House se nám líbil podle popisu polohy a umístění v nádherné zahradě plné zeleně s bazénem pro děti a dle recenzí spokojených klientů již několik sezón. Letos jsme se rozhodli strávit naši rodinnou dovolenou právě zde a všichni jsme celkově z tak krásného prostředí nadšení, že ačkoliv každý rok vybíráme dovolené na jiná místa v Řecku, do Garden House se již teď plánujeme vrátit :) Moc tímto děkujeme ck Viamare - Travel Family a obzvlášť paní Klimšové za její vstřícný a profesionální přístup, popis a doporučení tohoto krásného místa :)

Poloha

Ubytování v klidném místě, v okolí další příjemná ubytování se zahrádkami, plno zeleně, obklopené horami, krásné výhledy, cesta na pláž příjemná. Moře krásné čisté, nádherné odstíny modré, pláže sice v plné sezóně plné, ale dají se najít i menší plážičky mezi útesy, kde najdete soukromí. Pláž Valtos dlouhá písčitá, příjemné koupání, možnost využití vodních sportů, šlapadel. Z jedné strany lemovaná útesovým kopcem s hradem a cestou uličkami do Pargy. Na protější straně Valtosu rovněž kopec porostlý olivovým hájem též se zajímavou zříceninou, místo pro hezkou procházku, kterou se dá dojít na malou plážičku mezi útesy, kde je možno vidět spousty mořských tvorů, krásné místo pro relax a focení. Okolí krásné, spoustu zajímavého k vidění.

Ubytování

Jak stojí v popisu CK, velice příjemná studia v zahradě plné zeleně, oliv a citrusů, které jsme jako hosté směli konzumovat. Byli jsme ubytováni ve dvou dvoulůžkových studiích vedle sebe v patře s výhledem na bazén a hory - úžasné! Majitelé ubytování jsou velmi milí a vstřícní a starají se o prostředí a hosty výborně. Základní úklid ve studiích provádí sama paní majitelka každý den - vytírání a vynášení odpadků, 1x za týden výměna ručníků a ložního prádla. Pan majitel čistí pečlivě bazén každý večer a brzy ráno.

Stravování

Stravovali jsme se sami, všude výborná kuchyně. V nejbližším krámku od ubytování výborné čerstvé velké kapsy z listového těsta plněné na sladko čokoládou, vanilkovým krémem, jablky se skořicí, na slano se sýrem a slaninou, šunkou, feta sýrem, špenátem - vynikající snídaně každé ráno :)

Další služby

Paní delegátka nám cestou z letiště podala příjemný výklad o zajímavých místech, kterými jsme projížděli a okolí. Organizace cesty z letiště na ubytování a zpět výborná. Nabídky výletů od ck jsme nevyužili, většinou si zařizujeme a cestujeme sami.

Petronela
29.08.2019