DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

Tento čtyřpatrový hotel s přátelskou atmosférou se nachází v příjemném prostředí nedaleko od moře a pěkné dlouhé písčité pláže, místy oblázky. V blízkosti jsou obchody, vyhlášené taverny, půjčovna aut. Centrum Pigadie je vzdáleno cca 1 km. Do letoviska Pigadia, jehož hlavní dominantou je přístav, se lze vydat i pěšky - podél moře nebo po silnici (cca 10-15 minut procházkové chůze). Zde naleznete spoustu restaurací, kaváren, cukrárny, rychlé občerstvení, minimarkety, supermarkety, obchody s tradičními suvenýry, lékárny, bankomat i noční kluby. Doporučujeme si pronajmout auto nebo motorku a poznat ostrov důkladně. Tip na výlet: nejznámější letovisko na ostrově Amoopi s krásnými plážemi - jízdenka z Pigadie vyjde na cca 2€/cesta (několikrát denně) nebo pláž Kyra Panagia (cca 3€/cesta - jezdí jen 3x týdně - v sezóně 2017 úterý, středa a sobota) nebo Lefkos (cca 4,80€/cesta - několikrát do týdne). Nejbližší minimarket je jen cca 15 m.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, vnitřní bar, snackbar u bazénu, internetový koutek a wifi u recepce (zdarma), výtah, bazén, dětský bazén.

Ubytování

Celková kapacita tohoto hotelu je 42 pokojů (1-, 2 lůžkových). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, TV (sat.), chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, bazén, okolí, letovisko nebo s výhledem směrem k moři. Klimatizace a trezor (za poplatek).

Stravování

Snídaně formou kontinentálního bufetu.

Pláž

Nejbližší písčitá pláž, místy oblázky, je cestou přes silnici.

Vzdálenosti

Pláž: cca 50 m
Centrum: cca 1 km

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Karpathos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7/10/11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
klimatizace: cca 6 €/pobyt (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
  •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
  •  K moři: 50 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie