SOFIA studia  

Klimatizace Bazén
Last Minute
Doporu-čujeme
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Bazén, Do 100 m od pláže, Klimatizace, Oblíbené - rezervujte včas, Vhodné pro rodiny s dětmi,

Informace o ubytování

1-4 lůžka
bez stravování

Poloha

Moderní vilka leží v osadě Xi nedaleko vyhlášené pláže Xi. V zahradě jsou další tři vilky, které patří stejnému majiteli. Jsou rozmístěny v dostatečné vzdálenosti tak, aby klientům zůstalo zachováno soukromí. V blízkosti je vynikající taverna a bar s celodenním provozem.

Ubytování

V přízemí vilky jsou tři příjemná dvoulůžková studia a jedno jednolůžkové studio, které jediné nemá výhled na moře. V prvním patře jsou mezonetová studia (s dřevěným vestavěným patrem), dvě třílůžková a jedno čtyřlůžkové, která mají prostorné balkóny s nádherným výhledem na moře. Tato mezonetová studia mají v patře ložnici s jedním nebo dvěma lůžky, v dolní části pak další dvě lůžka a kuchyňský kout. Součástí každého studia je sprcha, WC, prostorný balkón nebo terasa, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV a klimatizace. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu

Majitel ubytování provozuje malý obchod, kde je možné si objednat základní potraviny. K ubytování patří bazén, kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma, a venkovní terasa s příjemným posezením. Na zahradě je malé dětské hřiště a prostor pro grilování. V blízkosti obchodu a kanceláře komplexu Xi Village je Wi-Fi.

Shrnutí

Krásné koupání a kvalitní ubytování bude vyhovovat všem milovníkům koupání. Velkou předností je klimatizace zdarma.

Vzdálenosti

od pláže: cca 60 m.
od města Lixouri: cca 8 km.

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje Viamare letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kefalonie - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování-strava dle popisu, služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
jednolůžkové studio: od 400 Kč/noc
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

15x (květen) nebo 20x (říjen) ubytování-strava dle popisu, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, služby zástupce Viamare.
Dětské ceny a slevy na 3. a 4. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.

Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: 40 Kč/osoba/den
lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1300 Kč/osoba
jednolůžkové studio: od 100 Kč/noc

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč Viamare

26 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

8,9
17 hodnocení
8,9 Ubytování
8,9 Služby
8,9 Okolí
8,9 Stravování
Řazení
1 2 3
10
Perfektní dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Skvělé ubytování, krásný výhled, klidné místo, blízko nádherné pláže, vhodné pro ...
Celkový dojem
Skvělé ubytování, krásný výhled, klidné místo, blízko nádherné pláže, vhodné pro rodiny s dětmi nebo seniory, pozvolný vstup do moře, na pláži bar, dětské atrakce zdarma, slunečníky, lehátka a vodní sporty za poplatek, obchůdek pár metrů od ubytování, co nemají, lze doobjednat s dodáním do druhého dne, vstřícní majitelé, úžasná delegátka, super výlety s Viamare po ostrově, naprostá spokojenost :-)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana Krčmářová, 07.08.2017
10
Krásná pláž XI
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Byla jsem na Kefalonii již po páté, vždy s Viamare.Pláž XI je velmi krásná a klidné ...
Celkový dojem
Byla jsem na Kefalonii již po páté, vždy s Viamare.Pláž XI je velmi krásná a klidné moře je báječné jak pro děti ,tak pro nás starší. Pobyt pro nás je vždy lepší před hlavní sezonou. V měsici srpnu je tam velký ruch a spousta Řeků, kteří si tu užívají svátky.Vše bylo bezvadné i díky naší delegátce paní Alexandře, která se o nás báječně starala a výlet s ní byl příjemný i poučný.Doufám, že když zdraví dovolí i příští rok bych ráda cestovala s Viamare, třeba zase do jiné lokality.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Klauzová, 26.06.2017
10
Místo krásné, začátek sezony s minimem turistů na nádherné pláži
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Klady :Místo krásné, začátek sezony s minimem turistů na nádherné pláži , opravdu ...
Celkový dojem
Klady :Místo krásné, začátek sezony s minimem turistů na nádherné pláži , opravdu pohoda, moře čisté, ubytování pěkné, domácí velice vstřícní a milí, budeme se tam moc rádi vracet. Delegátka se o nás vzorně starala. Zápory:Zaplatili jsme si týden navíc a CK nám napočítala plnou cenu vč.dopravy, takže jsme dopravu zaplatili 2x. To byl jediný nedostatek dovolené - u jiných CK lze při prodloužených pobytech zaplatit samostatně pobyt a dopravu k tomu zvlášť .Jinak bylo vše opravdu pěkné.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ladislava Zischková, 16.06.2017
10
Super dovolená :-)
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Xi je krásné místo, k úplnému štěstí mi chyběly jen stinné olivové háje, jaké jsou v ...
Celkový dojem
Xi je krásné místo, k úplnému štěstí mi chyběly jen stinné olivové háje, jaké jsou v jiných částech Řecka. :-) Ubytování bylo bez problémů, nevadil ani občasný výpadek solárního ohřevu a trochu studenější voda z kohoutku. Na začátku sezóny bylo zpočátku trochu omezené nakupování a stravování v místních zařízeních, to se ale rychle zlepšovalo. Delegátce náleží jednička s hvězdičkou. :-) Moře bylo čisté, pláže upravené a okolí bohaté na pěší- i motozážitky. Škoda jen, že Viamare zprostředkovává půjčení aut na tři a více dní, na kratší dobu ale lze využít místní půjčovnu. I tak celkově hodnotím za 1 (tedy za 10). :-)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Karel, 08.06.2017
8
Sofia
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
+ příjemný apartmán, milý personál, blízko pláže, u recepce je krámek s potravinami ...
Celkový dojem
+ příjemný apartmán, milý personál, blízko pláže, u recepce je krámek s potravinami a drogerii, chleba možno objednat- odsolená voda, která se nedá dlouhodobě pít, postele jsou jen do 190 cm, daleko od většího obchodu (hodina chůze)U mě konkrétně se stala chyba s pohledy, které mi recepční nabídla poslat, protože neměla známky. Ani jeden z těch šesti pohledů ze Xi nedorazil. Dorazili jen ty co jsem poslal osobně z Ithaky.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Alex, 13.11.2016
10
Nadšení jako vždy
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Děkuji opět za báječnou dovolenou na skvělém místě v krásném ubytování s milými ...
Celkový dojem
Děkuji opět za báječnou dovolenou na skvělém místě v krásném ubytování s milými lidmi. Kefalonii už známe, takže jsme věděli, kam jedeme a výběr místa byl cílený kvůli našemu 1,5 starému synovi. Osadu Xi doporučuji pro rodiny s dětmi. Ubytování s bazénem pár kroků od moře s pozvolným vstupem. Díky také delegátce Alexandře, Viamare by si mělo takto úžasných lidí ve svém týmu velmi vážit.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Michaela, 12.10.2016
7
Sofia
7 Ubytování 7 Služby 7 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Dovolenou jsme si báječně užili. Nejlepší místo na ubytování na celém ostrově. ...
Celkový dojem
Dovolenou jsme si báječně užili. Nejlepší místo na ubytování na celém ostrově. Apartmány standardní, mohlo by se vylepšit nádobí, zrekonstruovat koupelna a prádlo tolik neškrobit :D. Paní delegátka neměla chybu.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Julie, 10.10.2016
8
Kefalonie / Xi / Sofia
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Jak jsem již psal v první recenzi, ubytování a služby delegáta na vysoké úrovni, ...
Celkový dojem
Jak jsem již psal v první recenzi, ubytování a služby delegáta na vysoké úrovni, kdyby šlo prodloužit možnost využívání bazénu do 20ti hod., bylo by to fajn. Obchůdek v místě dobře zásobený, možnost objednat si do druhého dne cokoli taky dobrá, i když nejlepší je mít půjčenou motorku či auto. Neodpustím si ale poznámku k "vyhlášené restauraci" v Xi - Nisoi Vardianoi. Jezdíme do Řecka přes 20 let a opravdu máme dle čeho srovnávat a rozhodně se ke chvále nepřipojujeme. Upřímně...je to resturace pro turisty umístěná v Řecku, reprodukovaná mezinárodní hudba, ceny jídle o 30 až 50% vyšší než v běžných tavernách, jedné servírce bych úsměch uvěřil, u té druhé to bylo již profesionální gesto, to že mezi 19-20 hod, již měli sešrktaný jídelníček (to se v Řecku začíná chodit na večeři) už bylo smutné. Vyhlášené těstoviny s krevetami jsme vrátili, opravdu silně "voněli" po rybině a jídlo bylo velmi hořké, "special" souvlaki...byly dobré souvlaki, ale ne speciálně. Směs několika druhů masa...najedl jsem se, ale nijak mě to nenadchlo. Domácí bílé víno dobré, domácí červené silnější a sušší. Zmrzlina výborná, ale velmi sladká, řecký salát "choriatiki" měli jsem už lepší. (Za celkovou cenu 62E celkem zklamání). A hlavně, nikde žádný Řek. Naopak o kus dále Antonello´s Grill...sice ne řecká, ale majitelka s výbornou angličtinou, stolu večer obsazené Řeky, to že mě ráda vidí ...uvěřitelné a jídla velmi chutná. A ceny někde úplně jinde. Jinak asi nejlepší pita gyros (toho jíme asi nejvíce) byl v Lixouri "JOLO" na křižovatce nad hlavním náměstím. Výlety CK jsme nevyužili, vždy si půjčujeme auto a projíždíme toho co nejvíce dle recenzí lidí jak z ČR, tak zahraničí a určitě toho vidíme o hodně více nežli na organizovaných výletech. Pláže hezké, ke konci léta již méně uklizené, organizované části pláží vždy hodně plné, stačí popojít 5 - 10 minut a jste na pláži s malým či minimálním množství lidí. Pro ostatní - asi nejhezčí pláž Plati Amnos na západě oficiálně nedostupná, reálný stav...dospělý jedinec či teenager s pevnou obuví a dobrou fyzičkou se na pláž dostanou. Určitě navštivte národní park AINOS a nejvyšší horu MEGA SOROS, klášter s ostatky patrona ostrova svatého Gerasima , vesničky/přístavy ASSOS či FISKARDO (bohatě stačí jeden z nich), zbytky hradu KASTRO GEORGIOS, pláže AVITHOS, SPARTIAS. Projedťe si západní pobřeží, maják, zajeďtě na výborné řecké jídlo do rodinné taverny ve vesničce KAMINARATA (taverna ANTONELI). Kdekoli si dejte JEMISTA (stuffed tomatoes) plněná rajčata/papriky/lilky, DOLMADES (plněné vinné listy masovorýžovou kořeněnou směsí) a k tomu jejich domácí bílá vína. Víc toho teď nedám dohromady, rozhodně i těch 11 dní je málo na to poznat a projet ostrov, minimálně by to chtělo 14dní. H.Pospíšil
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Reakce CK

Velmi děkujeme za zajímavou recenzi s praktickými informacemi z Vaše pobytu na Kefalonii. Rovněž za Vaše postřehy k možnostem stravování v oblasti osady XI a městečka Lixouri.

Pláž Xi je dlouhá několik stovek metrů a lehátka a slunečníky jsou koncentrovány v samotném centru. Ale na okrajích pláže Xi je poměrně velká neorganizovaná část pláže bez lehátek a slunečníků což je vidět i na fotografiích u ubytování Sofia a Lito. Nedaleko je i překrásná pláž Mega Lakos, kde jsou velké úseky pláže bez plážových služeb.

Jan Pospíšil, 11.09.2016
1 2 3

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour