GEORGIOUPOLIS RESORT

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Atraktivní vodní park
2. Příjemné a velmi čisté prostředí
3. Chutná strava

Poloha

Na našem trhu dnes již známý (v roce 2016 zrenovovaný), velmi příjemný hotelový areál s atraktivním vodním parkem a atrakcemi pro děti. Nachází se v klidné části letoviska Kavros, cca 4 km od Georgioupolisu, 45 km od Chanie, 18 km od Rethymna a 110 km od Heraklionu. Do samotného centra Kavrosu se dá dojít procházkou za cca 20 minut, doporučujeme též procházku po pláži do letoviska Georgioupolis, kde je více možností nákupů - supermarkety, lékárny, bankomaty, obchůdky se suvenýry, restaurace a taverny. Přímo před hotelem se nachází zastávka autobusu městské linky. Jízdenka do Rethymna vyjde na cca 3€/jedna cesta (cca 30 minut jízdy), do Chanie cca 5€/jedna cesta (cca 50 minut jízdy). Autobusy jezdí obvykle každou hodinu. Vedle hotelu bylo v sezóně 2016 otevřeno paintballové středisko (vstup od 15 let).

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah (pouze v hlavní budově), vnitřní bar, 2 venkovní bar a snackbar u bazénu, bar na pláži, vnitřní restaurace s venkovním posezením. Minimarket v hotelu (09:00-15:00 a 18:00-22:00), velká zahrada, parkoviště. Osušky na pláž (za vratný depozit cca 10€/kus, možnost každodenní výměny). Wifi v celém hotelu zdarma.

Komplex tvoří celkem 10 budov, včetně hlavní budovy a je zde 155 pokojů.

Ubytování

Všechny pokoje jsou nově rekonstruované nebo nově postavené a jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou (na vyžádání minibar), rychlovarnou konvicí, trezorem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, hory, areál nebo okolí. Na balkonech a terasách jsou sušáky na prádlo. Některé pokoje mohou být propojené (na vyžádání). Hotel nabízí i další typy ubytování - superior rodinné pokoje, mezonety - tyto jsou pouze na vyžádání; jejich přesný popis a cenu Vám rádi sdělíme. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

2 bazény, 2 dětské bazény, skluzavky a tobogány pro děti i dospělé, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma (vyhrazená část hotelem). Dětské hřiště, stolní tenis, kulečník (za poplatek cca 2€/hra), stolní fotbal (za poplatek cca 0,50€/hra), šipky, baby club (0-3 roky), mini club (3-12 let, pestrý program - kreslení, skládání puzzle, mini disco, četba knih, hračky, hry a další) a Teen club (13-17 let, stolní hry, četba knih, hrací konzole, paintball, hledání pokladu a další). Hotel pořádá pro své hosty řecké večery s živou muzikou a kouzelnou show (cca 2x za měsíc). Služby spa & wellness: masáže (za poplatek), sauna, pára, vyhřívaný bazén, jacuzzi (za poplatek), manikúra a pedikúra (za poplatek). Nabídka spa & wellness je zde též pro děti. Hotel v rámci každodenní programů (v cizím jazyce) nabízí: zumbu, aerobic, vodní gymnastiku, plážový fotbal a volejbal, tenis, vodní polo, basketbal, mini golf (za poplatek), šipky, boccia a další aktivity. Vodní sporty na pláži za poplatek, ve vzdálenosti cca 500 m (kánoe, windsurfing, jet ski, skiing, banana ride, vodní kola).

Stravování

Formou Polopenze nebo All Inclusive. V případě obou stravovacích programů je k dipsozici dětské menu, vegetariánské menu.

POLOPENZE: Snídaně ve stylu bufetu (07:30 - 10:00) a pozdní kontinentální snídaně (10:00 - 11:00), večeře formou bufetu (18:30 - 21:30).


ALL INCLUSIVE (viz popis):

 • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

 • Snídaně formou bufetu (07:30-10:00), pozdní kontinentální snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou švédského stolu v hlavní hotelové restauraci. Večeře bývají tematické, několikrát týdně. U obědů a večeří nechybí dietní jídlo, grilované pokrmy i life cooking. Během pobytu je možné 1x navštívit italskou restauraci a la carte (19:00-21:30), po předchozí rezervaci - bez doplatku, ale nejsou započítané drinky, které se platí zvlášť.

 • Odpolední občerstvení ve formě snacků (11:30-15:30) v obou barech u bazénu

 • Pozdní noční lehké občerstvení v baru u bazénu (23:00-24:00)

 • Neomezenou konzumaci místních rozlévaných alkoholických nápojů (točené pivo, červené a bílé víno, ouzo, raki, brandy, aperitivy, vodka, gin, rum, tequilla, whiskey, likéry, koktejly a drinky kombinující výše uvedené alkoholické nápoje) a rozlévaným místních nealkoholických nápojů (voda, soda, džusy, filtrovaná káva, espresso, cappuccino, řecká káva, frappé, čaj - černý, různé druhy čajů, horká čokoláda) od 10:00 do 24:00.

 • Zmrzlinu (kopečkovou) a sladkosti u obou barů u bazénu (14:00-18:00)

 • V barech u bazénu je k dispozici též mikrovlnná trouba

 • U večeří je požadováno společenské "ležérní" oblečení, nelze vstoupit do restaurace v tílku, plavkách, žabkách, šortkách. U mužů jsou požadovány dlouhé kalhoty

 • Na pláži je pro klienty bar nabízející přes den základní nabídku nápojů i lehkého občerstvení

 • Balíček je možné poskytnout pouze místo večeří, nikoliv místo snídaní. Nutno nahlásit na recepci nejpozději do 20:00 hodin předešleho dne.

Pláž

Krásná písečná pláž je ve vzdálenosti cca 250 metrů. Jedná se o jednu z nejdelších písečných pláží v Evropě. Pro cestu na pláž je zde bezpečný a praktický podchod pod hlavní silnicí. Cesta na pláž trvá necelé 2 minuty. Vstup do moře je pozvolný, moře je zde čisté. Z pláže je nádherný výhled na moře, hory a okolní krajinu.

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Typové pokoje

Základní informace
 •  Wi-Fi
 •  Pláž do 500 m
 •  Více než 500 m od pláže
Vzdálenosti
 •  K moři: 250 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
 • Novinka
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie