KALYPSO VILLAGE hotel   

Klimatizace Bazén Wi-Fi (bez záruky)
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Bazén, I pro náročné, Klidné prostředí, Klimatizace, Oblíbené - rezervujte včas, Potápění, Wi-Fi (bez záruky),

Informace o ubytování

2-4 lůžka
polopenze
- možnost dokoupení soft all inclusive

Poloha

Hotelové pavilóny stojí ve velmi romantickém místě mezi rozeklanými skalisky přímo nad mořem. Místo je skutečně unikátní a není divu, že to byl proslulý pirátský přístav. Bazény hotelu jsou doslova vsazeny do skalnatého pobřeží a je odtud úžasný výhled na moře. U hotelu je skalnatá pláž a také malá umělá písčitá pláž u křišťálově čistého moře. Hotelovým minibusem se denně dostanete na pláž Damnoni, vzdálenou asi 3 km (cca 4 - 5 €/zpáteční lístek), a do letoviska Plakias, vzdáleného asi 4 km (cca 4 - 5 €/zpáteční lístek). Na pláž Damnoni se dá dojít také po strmých schodech přes skálu a po cestě asi za 25 minut.

Ubytování

Jednotlivé budovy a bungalovy jsou obklopeny dobře udržovanými zahradami. Téměř všechny pokoje s prostornými balkóny nebo terasami mají výhled na moře nebo výhled na moře částečně zastíněný zelení. Jsou vybaveny koupelnou, WC, ledničkou, TV/SAT, rádiem, telefonem, klimatizací a sejfem (za příplatek). V hotelu jsou dvoulůžkové pokoje s přistýlkou a dvoulůžkové rodinné pokoje se dvěma přistýlkami.

Vybavení a služby hotelu

Čtyři bazény (tři venkovní a jeden vnitřní), dětské brouzdaliště, malé umělé vodopády, velká restaurace s venkovní terasou, bar, bar u bazénu, divadlo, venkovní uzavřený prostor pro disko, tenisové kurty, hřiště na volejbal, košíkovou, konferenční sály, lázeňské centrum se saunou a parními lázněmi, jacuzzi, masážní místnosti, minimarket a Wi-Fi. V hotelu se organizuje řada kulturních nebo sportovních akcí, většina aktivit je zahrnuta v ceně, kromě lázeňských služeb a potápění. Ve skalní průrvě u hotelu kotví malý člun, který Vás vyveze na moře za účelem potápění. Hotel vyhledávají i horolezci. Jsou zde dobré podmínky pro skalní lezení různých stupňů obtížnosti.

Stravování

Polopenze je podávaná formou bufetu. Doporučujeme přikoupit soft all inclusive. Hotel je vyhlášený vynikající kuchyní.
Program soft all inclusive (za příplatek) zahrnuje: snídaně, oběd, večeře formou bohatých švédských stolů, ne/alkoholické nápoje místní výroby, občerstvení v průběhu dne (např. pizza, sendviče, gyros, špagety, zmrzlina ad.), jednou týdně gastronomický večer (grilování masa nebo ryb).

Shrnutí

Ubytování se bude líbit všem, kteří mají rádi neobvyklá romantická místa, široké sportovní možnosti a všechny služby pod jednou střechou.

Vzdálenosti

od moře: cca 100 m.
od pláže Damnoni: cca 1 km (po schodech přes skálu a cestě).
od letoviska Plakias: cca 4 km.

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny First Minute zájezdů v ceníku odpovídají nejvýhodnějším podmínkám - nejvyšší možné slevě pro daný okamžik, včetně věrnostní slevy Moje Viamare.
Ceny zájezdů Veselé Léto (VL) jsou v ceníku již po slevě.

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Chania (Heraklion) - Praha nebo Ostrava - Heraklion - Ostrava včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x, 10x, 11x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 35 Kč/osoba/den
soft all inclusive: 500 Kč/osoba/den
jednolůžkový pokoj: od 1000 Kč/noc
dítě do 2 let (0 - 1,99): 1000 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2016

7 důvodů proč Viamare

26 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 1 000,- Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Okolí
10 Stravování
10
Vyjmečná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
V průběhu let jsem navštívila tento hotel už 5x. Romantická poloha mezi skalami, ...
Celkový dojem
V průběhu let jsem navštívila tento hotel už 5x. Romantická poloha mezi skalami, vynikající kuchyně, krásný areál, absolutní klid. Dovolená není příliš vhodná pro rodiny s malými dětmi - hotelový přístup do moře je ideální pro dobré plavce. Vstup je po žebřících přímo do hloubky.Také fyzicky i lehce hendikepované osoby je třeba upozornit na členitost a převýšení krásného okolního terénu. pro všechny ostatní je pobyt nezapomenutelným zážitkem. Záliv mezi dvěma útesy umožňuje dlouhou a nerušenou plavbu i v době, kdy je jinde vyvěšena černá vlajka. Na otevřené moře lze ovšem doplavat, nebo navštívit nedaleké krásné pláže. Hotel má 3 bazény s mořskou vodou. Na pobytu nevidím žádnou chybu, kromě špatného načasování hotelového minibusu. Pokud se s nimi chce host vrátit a zároveň prohlédnout Plakias, musí volit mezi půlhodinou, nebo celým dnem. Nepraktické, stálo by za upozornění hotelu ze strany cestovní kanceláře. Výlety nehodnotím, po tolika předchozích návštěvách se jich už neúčastníme. Jedinou připomínkou je nevstřícná delegátka - zřejmě by pro tak navštěvovanou destinaci bylo třeba personální posílení. Sama situaci zvládá špatně. Také načasování svozů, kdy se CK snaží ušetřit na autobusech znamená, že cesta na letiště a následné čekání trvá téměř pět hodin. Trochu moc!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Viktoria Hradská, 11.10.2016

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour