DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

Vila Valea se nachází v západní části ostrova na výběžku letoviska Agios Prokopios pouhých 5 kilometrů od hlavního města. Umístění je vynikajícím výchozím bodem pro návštěvu všech nejkrásnějších pláží ostrova (Agios Prokopios, Agia Anna, Plaka a Agios Georgios), které na sebe navazují a pro návštěvu hlavního města Chora. Letovisko Agios Prokopios, kde najdete nespočet restaurací, taveren, obchodů, výborně zásobený supermarket a dokonce posilovnu s čistírnou, je vzdáleno přibližně 800 metrů od vily. Najdete zde i benzinovou pumpu a několik autobusových zastávek, odkud se můžete místní hromadnou dopravou, která funguje skvěle, dopravit do ostatních letovisek či hlavního města. Vila je vhodná pro ty, kteří touží o dovolené v luxusním prostředí v soukromí a chtějí si užít svůj volný čas naplno.

Ubytování

Vybavení a zařízení vily je uzpůsobeno tak, aby jste se cítili jako doma. Velikost vily je 130 metrů čtverečních a skrývá 3 ložnice, 3 koupelny se sprchovým koutem a toaletou, obývací pokoj, jídelnu, úložné prostory a plně vybavenou kuchyň (myčka, kávovar, překapávač na kávu, topinkovač, lednice, trouba, myčka a mikrovnka). Mimo to je k dispozici otevřený krb, DVD přehrávač, Wi-Fi internet, klimatizace a veškeré ložní prádlo. Pozemek, na kterém se vila nachází má 550 metrů čtverečních a mimo vilu zde najdete klidnou zahradu, bazén se sprchou, gril s jídelním koutkem a soukromé parkoviště.

V ceně ubytování je zahrnut denní úklid, služby concierge 24 hodin denně.

Stravování

Vlastní stravování. Za poplatek (10€ osoba/den) je možné dokoupit typickou naxoskou snídani formou snídaňových košíků.

Pláž

Jedna z nejkrásnějších pláží Agios Prokopios se od vily nachází přibižně 150 metrů (1 minuta pěšky). Jedná se o dlouhou písečnou pláž s křišťálově čistým mořem, která je každoročně oceňována modrou vlajkou Evropské unie. Pláž je částečně organizovaná a najdete zde tedy lehátka se slunečníky (za poplatek), ale i místa bez jakéhokoliv vybavení. Vstup do moře je pozvolný, je tedy vhodná i pro děti. Blíže centru letoviska pak u pláže najdete několik barů, taveren a nechybí ani nabídka vodních sportů.

Vzdálenosti

Pláž Agios Prokopios: cca 150 m
Chora (hlavní město): cca 5 km
Supermarket v Agios Prokopios: cca 800 m

Cena zahrnuje

letenku Praha - Paros - Praha včetně všech leteckých poplatků, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours)

Zpáteční let Paros - Praha je operován s technickým mezipřístáním na ostrově Mykonos.

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
 •  Klimatizace
 •  Bazén
 •  Wi-Fi
 •  Pláž do 200 m
Vzdálenosti
 •  Do centra: 800 m
 •  K pláži: 150 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Bazén
 • Klidné prostředí
 • Klimatizace
 • Parkoviště
 • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
 • Luxusní dovolená
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie