LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

AFANDOU BEACH RESORT

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Klidné prostředí s nádhernou pláží, která není přeplněná turisty ani v hlavní sezóně
2. Vstřícný personál
3. Pěkná zahrada se spoustou stromů a keřů

Poloha

Video hotelu 1
Video hotelu 2

Velmi příjemný hotelový areál tvoří hlavní a 2 další budovy. Hotel se nachází v klidném prostředí, ideální pro relaxaci a odpočinek. Hlavní hotelová budova má 3 patra, další budova je dvoupatrová a budova, kde je hotelová restaurace, je pouze přízemní, nachází se naproti budově s recepcí. Vesnice Afandou je ve vzdálenosti cca 1,2 km, trvale zde žije kolem 7 tisíc obyvatel, je to po Ialysu a Archangelos třetí největší vesnice na ostrově. Zde jsou restaurace, taverny, pizzerie, pekárna, optika, kavárny, stánky s ovocem a zeleninou, rychlé občerstvení, banky, lékárna, kadeřník, lékař, kostely, radnice, čerpací stanice… Samotné centrum je ve vzdálenosti cca 1,9 km. Traduje se, že vesnice dostala své jméno od slova "Afandos" - není vidět - neviditelné, schované místo, kdy se obyvatelé ukrývali za kopcem, kam nebylo vidět z moře, když vtrhávali na ostrov piráti. Vesnice Afandou je též proslulá výrobou kvalitních koberců. Hotel sousedí se sesterským 5* hotelem Afandou Bay. Podél pláže (ve vzdálenosti cca 500-600 m) je několik vyhlášených restaurací s rybími specialitami. V okolí je jen pár domků a zahrad místních a několik apartmánů a hotelů. Turistický vláček jezdí do vesnice Afandou (v sezóně 2016 jezdil nepravidelně, nikoliv po celou sezónu, od hotelu v cca 10:05, 12:05, 16:05, 18:05, 20:05, 22:05, jízdenka stála cca 1,70€ a pro děti cca 1,10€). Doporučujeme navštívit kostel Panny Marie s pěknými freskami ze 17. a 18. století. Oblast Afandou je známá svým 18-ti jamkovým golfovým hřištěm (www.afandougolfcourse.com). Autobusová zastávka je ve vesnici Afandou cca 1,9 km od hotelu (frekventované spojení). Taxi do centra Afandou vychází na cca 7€/jízda. Lze zamluvit u prodejce v hotelovém obchůdku s tradičními produkty.

Vybavení a služby

Recepce, vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem (bohatá nabídka programů), výtahy (v každé budově), minimarket (dobře zásobený, otevřený obvykle 08:30-13:00 a 17:00-21:30), obchůdek s tradičními produkty (například čistě přírodní kosmetika, olivový olej, med a další), místnost na zavazadla, vnitřní bar s venkovním posezením, venkovní bar a snackbar u bazénu, vnitřní restaurace. Pěkná zahrada, parkoviště. V sousedním hotelu Afandou Bay je možné si za poplatek objednat služby SPA, zde je též venkovní snackbar a restaurace s nabídkou čerstvých ryb. Wifi na recepci a v dalších společných prostorách zdarma.

Ubytování

V areálu je celkem 119 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s dětmi, kde je palanda, event. 2 přistýlky).
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací (v provozu po celý den od cca 11.06. - 14.09., mimo toto období za poplatek cca 7€/den), fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem s výhledem do vnitrozemí nebo zahrady, na bazén nebo bočním výhledem na moře. Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání. Trezor na pokoji (cca 24€/pobyt). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě zdarma, na pláži za poplatek (cca 8€/set/den). Sprchy a WC u bazénu, dětské hřiště v zahradě. Kulečník (cca 1€/hra), el. hry, ruční fotbálek a ice hockey (cca 0,50-1€/hra), místnost s počítačovými hrami (cca 0,50€/10 minut), stolní tenis, tenisový kurt (pouze přes den, za poplatek cca 6€/hodina, zdarma půjčení vybavení), hřiště 5 x 5 m (zdarma, pouze přes den), hřiště na volejbal (travnatá plocha). Hotel pořádá každou středu řecký večer s živou hudbou a tanečníky.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (viz popis):

 • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

 • Snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:00) formou bufetu. U obědů a večeří bývají zmrzliny (obvykle 4 druhy)

 • Lehké občerstvení ve formě snacků (sandwich, pizza, plněné taštičky - denně 2 druhy) od 10:45-11:45 a 16:00-17:00

 • Neomezenou konzumaci místních rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů (točené pivo, červené, růžové a bílé víno, vodka, ouzo, gin, vermuth a další destiláty). Teplé nápoje (filtrovaná káva, čaj - více druhů) - v baru u bazénu (10:00-18:00)

 • Neomezenou konzumaci místních rozlévaných místních nealkoholických a místních alkoholických nápojů (točené pivo, červené, růžové a bílé víno, vodka a další destiláty). Teplé nápoje (filtrovaná káva, čaj - více druhů) - v hlavním hotelo-vém baru (18:00-23:00). Poslední objednávka je možná ve 22:45. Konzumaci po 23:00 hodin si každý hradí individuálně

 • Dopolední a odpolední filtrovaná káva a čaj se sušenkami nebo koláčky (10:45-11:45 a 16:00-17:00)

 • Hotel pořádá obvykle každý týden (obvykle ve středu) 1x večer s živou hudbou a tanečníky v prostoru baru u bazénu. Pozor - nápoje jsou během této akce hrazeny extra! Večer začíná obvykle od 20:00 hodin, večeře (grilované speciality) se podává od cca 21:00 hodin

 • V sezóně 2018 hotel nabízí jednoduchý balíček místo oběda, nutno objednat na recepci nejpozději den předem do 20:00

Pláž

Velmi pěkná oblázková pláž (místy hrubší písek), jedna z nejdelších a nejkrásnějších na ostrově, je cca 300 m od hotelu, přes silnici. Pláž byla ohodnocena modrou vlajkou EU. Vstup je zde pozvolný, hloubka po cca 5 m. Moře je velmi čisté. Vedle silnice vede cyklostezka a je zde též chodník. U pláže jsou sprchy a WC. Doporučujeme procházky podél pláže.

Vzdálenosti

Pláž: cca 300 m
Centrum: cca 1900 m

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7/10/11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
trezor: cca 24 €/týden, klimatizace: cca 7 €/den (11.6.-14.9.zdarma) (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
 •  Pláž do 500 m
 •  Více než 500 m od pláže
Vzdálenosti
 •  K moři: 300 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie