LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

ALEXIA PREMIER CITY

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Moderní hotel
2. Pěkné ubytování
3. Blízko všemu - pláž, živé centrum, historické památky, procházky, nákupy…

Poloha

Video hotelu

Moderně zrenovovaný 6 podlažní typicky městský hotel se nachází v turistické části města Rhodos. Rekonstrukce byla dokončena v sezóně 2016 (návazně hotel požádal o přidělení 4*, které získal na jaře 2017). Hned u hotelu je půjčovna aut, obchody se suvenýry, oblečením, bary, restaurace, kavárny, taverny, pizzerie atd. Autobusová zastávka je cca 100 m, jízdenka do Lindosu vyjde na cca 5€/cesta, do Faliráki na cca 2,20€/cesta. V hotelu není možné ubytování s dětmi do 16 let. Do historické části města je to procházkou kolem cca 25 minut. Taxi do historické nebo nové části města vyjde na cca 5-7€/jízda. Nejbližší bankomat je hned před hotelem. S ohledem na umístění hotelu v atraktivní a živé turistické části, je hotel ideální spíše pro mladší a střední generace.

Vybavení a služby

Prostorná vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, 2 výtahy, vnitřní restaurace v 1. patře s venkovním posezením s pěkným výhledem, kde jsou podávány snídaně, restaurace v přízemí, kde jsou servírovány večeře. Vnitřní bar & snackbar, venkovní posezení na terase. Parkoviště. Wifi v prostoru recepce zdarma.

Ubytování

V hotelu je celkem 138 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky).
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem, malou chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na okolí, vnitrozemí, město nebo bočním výhledem směrem na moře. Pokoje s bočním výhledem na moře jsou za příplatek (viz ceny na našem webu). Trezor na pokoji za poplatek (cca 15€/pobyt na 11-12 dnů).

Sport a zábava

Venkovní bazén, slunečníky a lehátka (jen omezený počet) u bazénu zdarma. Místnost s kulečníkem a elekt. hrami (oboje za poplatek cca 2€/hra). Jako novinka má být otevřeno od sezóny 2017 spa & wellness (vše za poplatek, masáže cca 30-110€/30-50 minut, fitcentrum, pára, tropická sprcha (tropical shower), jacuzzi, služby kadeřníka - cca 25-150€, další procedury - manikúra, pedikúra, zábaly, masky - cca 50-75€). Slunečníky a lehátka na pláží za poplatek (cca 8-10€/set/den - dle sezóny). Vodní sporty na pláži, cca 500 m, za poplatek (např. paragliding, banan).

Stravování

formou polopenze. Snídaně - bufet, bohaté servírované večeře s výběrem obvykle z 6 předkrmů, 6 salátů, 12 hlavních jídel a s výběrem dezertu - zákusek nebo ovoce nebo zmrzlina.

Pláž

Pěkná oblázková pláž je cca 80 m přes silnici. Vstup do moře je pozvolný.

Vzdálenosti

Pláž: cca 80 m
Centrum: cca 2000 m

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7/10/11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
trezor: cca 15 €/pobyt (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
  •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
  •  K moři: 80 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie