CYPROTEL FALIRAKI

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Vodní park s atrakcemi v ceně pro hotelové hosty
2. Nádherné výhledy z terasy restaurace do dalekého okolí
3. V docházkové vzdálenosti centrum letoviska Faliráki

Poloha

Rozlehlý hotelový areál, který tvoří celkem 7 zpravidla dvoupodlažních budov včetně hlavní budovy s restaurací, se nachází v klidném prostředí, v krásně upravené zahradě na vyvýšeném místě nad Faliráki, odkud se skýtá nádherný výhled na celé letovisko, okolní krajinu a moře. Součástí areálu je vodní park, kam mají hoteloví hosté zdarma neomezený vstup po celou dobu pobytu. Ideální místo pro strávení klidné, rodinné a romantické dovolené. Centrum rušného letoviska s nepřeberným množstvím nákupních a zábavních možností, restaurací, barů, taveren, kaváren, nočních klubů aj. je vzdáleno cca 1,1 km (cca 10 minut chůze). Pamětníci si možná vzpomenou, že jsme tento hotel nabízeli již před mnoha lety (pod tehdejšími názvy Cyprotel Columbia a Luca Faliraki). Autobusová zastávka je cca 400 m od hotelu. V sezóně 2016 od hotelu jezdil vláček, který směřoval do lázní Kallithea (cena cca 8€/osoba, děti nad 3roky cca 3€), kde byla vždy dvouhodinová přestávka na prohlídku areálu za zvýhodněné vstupné (na místo 3€ se platilo jen 2€/osoba) – od hotelu se odjíždělo v cca 09:40 a z lázní zpět v 12:30. Na sezónu 2017 má být do nabídky zařazena ještě 30 minutová projížďka po Faliráki (centrum, vodní park a další místa) za cenu cca 7€/osoba, děti nad 3 roky cca 3€. Taxi do Faliraki vychází na cca 5–7€/jedna cesta.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí a salónkem, internetový koutek (za poplatek cca 2€/30 minut), možnost zajištění hlídání dětí (za poplatek), výtah (jen v hlavní budově), salónek s TV se satelitním příjmem, projektorem a velkou obrazovkou, místnost na uvítací schůzku s delegátem, nekuřácká vnitřní restaurace s venkovním posezením, snackbar a taverna u bazénu, terasa s kavárnou, dobře zásobený minimarket, stánek se suvenýry a novinami, velký amfiteátr pro večerní animace, donáška zavazadel a místnost pro zavazadla, rozlehlá zahrada, parkoviště. Wifi zdarma v prostoru recepce.

Ubytování

V komplexu je 356 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky, rodinné pokoje pro 4 osoby, které tvoří jedna větší místnost, obvykle se 4 lůžky nebo 2 přistýlkami, mohou zde být ubytovány až 4 dospělé osoby).
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací (v provozu obvykle od 15.06. do 15.09.), fénem, TV se satelitním příjmem, telefonem, malou chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí, krajinu, bazén, zahradu nebo směrem na letovisko a moře. Výhled na moře a na bazén je za poplatek. Jednolůžkové pokoje jsou s výhledem do krajiny. Trezor na pokoji (za poplatek cca 14,95€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Velký bazén (1 200 m2 s dětským bazénem 20 m2 a jacuzzi), 2 bazény (260 a 115 m2 s částí pro děti), dětský bazén 35m2. Vodní park – kamikaze, tobogány, skluzavky a další vodní atrakce, hloubka vody v bazénech 45 cm, některé atrakce jsou omezeny věkem dětí do 11 let, mladší děti mohou atrakce využívat jen s písemným souhlasem rodičů nebo doprovázejících osob. Skluzavky jsou barevně označeny dle náročnosti (červená, žluté a modrá), všude jsou přítomni plavčíci. Slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě zdarma (dostatečný počet v rámci areálu), dětský klub a hřiště. Sportovní aktivity zdarma – volejbal, stolní tenis, šipky, fitcentrum, boccia, sauna, vodní aerobic, aerobic,squash, minifotbal, tenisové kurty s osvětlením (za poplatek večerní osvětlení). Vybavení se vyzvedává na recepci nebo v prostoru animací (rakety, pálky, míčky). Kulečník (za poplatek cca 2€/hra) a elektrické hry (za poplatek cca 1€/hra). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 8€/set/den). Hotel pro své hosty pořádá obvykle v průběhu hlavní sezóny (6x týdně) různé denní animační programy a společenské večery (show, živá hudba, folklórní večírky, karaoke a další). Animace proděti (4–12 let), obvykle 6x týdně. Aktivity pro teenagery:disko, rockové a techno večery, internet café corner, playstation, Kinect X-Boz, Hi-tech hry. Různé vodní sporty na pláži v letovisku – např. banana, vodní lyže, paragliding atd. (vše za poplatek).

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE (viz popis):

 • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

 • Snídaně (07:30-10:00) a večeře (18:30-21:30) formou švédského stolu v hlavní hotelové restauraci. Během večeří společenské oblečení (muži dlouhé kalhoty).

 • Večeře bývají tematické (řecká, italská a barbecue). U snídaní a večeří bývá též show cooking

 • Obědy (12:30-14:30) formou bufetu ve snackbaru u bazénu

 • Lehké občerstvení ve formě teplých a studených snacků 10:00-12:30 a 15:00-17:30.

 • Bývají pizzy, plněné taštičky, někdy ovoce a zelenina, kopečková zmrzlina

 • Pozdě večer drobné občerstvení

 • Odpolední filtrovanou kávu se sušenkami a koláčky 16:30-17:30

 • Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických a alkoholických nápojů (voda, soda, nealko z post mixu (obvykle pomerančové, grepové a ananasové šťávy), točené pivo, víno, vodka, gin, koktejly, pálenky a jiné destiláty) od 10:00-24:00

 • Konzumace po 24:00 se hradí extra

 • Bary jsou otevřeny takto: bar u bazénu: 10:00 -18:00, hlavní bar 17:00-01:00

 • Ve vodním parku není povolena konzumace alkoholických nápojů a potravin (jsou zde k dispozici jen nápoje z post mixu)

 • Hotel neposkytuje balíčky místo oběda

Pláž

Pěkná písečná pláž a moře, ke kterému se pohodlně dostanete cestou přes silnici, se nachází cca 850 m od hotelu (hotel organizuje zdarma dopravu na pláž a zpět, odjezd od hotelu v cca 10:00 a z pláže v cca 16:30 hodin, pokud je více zájemců, vláček jezdí opakovaně. Vstup do moře je zde pozvolný, voda čistá.

Vzdálenosti

Pláž: cca 850 m
Centrum cca 1100 m

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7/10/11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
trezor: 14,95 €/týden (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Vzdálenosti
 •  K moři: 850 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Zábava na dosah
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie