LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

IRENE PALACE

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Dobrá poloha
2. Pěkná zahrada
3. Pestrá strava

Poloha

Video hotelu

Hotelový areál s velmi přátelskou a milou atmosférou tvoří hlavní budova a 2 křídla. Nachází se v klidném prostředí v prostorné a velmi pěkně upravené zahradě hned u moře a pláže. V zahradě rostou různé stromy, keře, banánovníky a ibišky. Součástí hotelu je též malá ZOO, kde chovají poníky, srnce Dama Dama (vyskytují se pouze na tomto ostrově), husy a další drobné zvířectvo. Autobusová zastávka je cca 200 m od hotelu, jízdenka do hlavního města nebo do Lindosu stojí shodně cca 3€/cesta. Do centra letoviska, kde jsou možnosti nákupů i zábavy, to je jen cca 150 m. Vodní park ve Faliraki (www.water-park.gr) zajišťoval v sezóně 2016 zdarma svozy do vodního parku a zpět, z Kolymbie z autobusových zastávek odjížděl v cca 10:00 a zpět z parku se vracel v cca 17:00 hodin. Vstupné z roku 2016 - 24€/osoba, do 3 let zdarma, děti od 3 do 12 let - 16€, park je otevřen od června do srpna od 09:30-19:00 hodin, v květnu, září a říjnu od 09:30-18:00 hodin

Vybavení a služby

Prostorná vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní a venkovní restaurace, vnitřní bar, venkovní bar a snackbar v zahradě u bazénu, 3 výtahy, internetový koutek (za poplatek cca 2€/30 minut, cca 4€/hodina), minimarket, malé folklórní muzeum, salón krásy (kadeřnictví, pedikúra, manikúra, prodloužení nehtů, lakování - za poplatky). Zahrada, kostelíček Sv. Ireny, tradiční venkovská pec, fontánka před hlavním vstupem, parkoviště. Osušky na pláž (za poplatek cca 3€/týden/kus). Wifi v prostoru recepce a dalších prostor (za poplatek cca 4€/hodina, cca 12€/6 hodin, cca 22€/12 hodin, cca 15€/týden). V případě ubytování se psem hotel účtuje částku cca 8€/noc, maximální hmotnost psa může být 5 kg.

Ubytování

Celková kapacita tohoto třípatrového hotelového areálu je 257 pokojů (1-, 2lůžkových s možností až dvou přistýlek nebo lůžek. Prostornější rodinné pokoje až pro 5 osob jsou pouze na vyžádání - na extra kalkulaci, kterou Vám rádi sdělíme).
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací (v provozu obvykle od začátku června do poloviny září, mimo toto období za poplatek cca 7€/den), fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na bazén nebo s výhledem na moře. Výhled na moře je za příplatek - viz ceny na našem webu. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2,50€/den). Propojené pokoje (s výhledem na moře) jsou na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, jacuzzi (zdarma), slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě zdarma, v zahradě je i pár stromů poskytujících přirozený stín, na pláži za poplatek (cca 7-8€/set/den - dle sezóny). Dětské hřiště a miniklub pro děti od 4 do 12 let - od 10:00-12:00 a 15:00-17:00. Kulečník (za poplatek cca 2€/3 hry), místnost s různými videohrami a air hockey (za poplatek cca 1€/hra), fitcentrum (zdarma), sauna (za poplatek cca 6€/hodina), masáže (za poplatek), masážní křeslo (za poplatek cca 2€/5 minut), tenis (zdarma včetně vybavení, za poplatek večerní osvětlení cca 3€/hodina), hřiště na basketbal, malý fotbal, stolní tenis, pétanque a šachy (zdarma). Na pláži je možné provozovat vodní sporty (za poplatek - šlapadla cca 15€/hodina, pronájem lodě - cca 50€/hodina, jet ski - cca 30€/10 minut, cca 45€/20 minut). Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně animační programy (v cizím jazyce).

Stravování

Formou polopenze, snídaně a večeře – švédský stůl. Za příplatek ALL INCLUSIVE


O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
Snídaně (07:00-10:00), obědy (12:00-14:00) a večeře (18:00-21:00) formou švédského stolu
Během obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů dle nabíd-ky
Speciální dětský bufet - hotel poskytuje obvykle 2x za týden
Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda a další nealko z postmixu, filtrovaná káva) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, víno, ouzo a další destiláty) od 10:00-23:00
Lehké občerstvení ve formě snacků a sušenek od 11:00-12:00 a od 15:30-16:30
Zmrzlinu (kopečkovou) pro děti od 10:00-17:00
Sportovní vyžití: tenis (za poplatek noční osvětlení), stolní tenis a minigolf
Konzumace po 23:00 se hradí extra

Pláž

Písčito-oblázková upravená pláž je hned před hotelem, byla oceněna modrou vlajkou. Je zde též plavčík. Při vstupu do moře místy oblázky a kameny, doporučujeme proto boty do vody.

Vzdálenosti

Pláž: přímo u hotelu
Centrum: cca 150 m

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7/10/11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
trezor: cca 2,5 €/den, klimatizace: cca 7 €/den (1.6.-15.9.zdarma) (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
  •  Pláž do 200 m
  •  Pláž do 300 m
Vzdálenosti
  •  K moři: 150 m
  •  K pláži: m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Bezbarierový přístup
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie