RODOS PALLADIUM

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Relaxační prostředí
2. Vysoká úroveň služeb
3. Výborné stravovací služby– neskutečná nabídka, skladba a pestrost stravy.

Poloha

Video hotelu 1
Video hotelu 2

Skutečně velmi příjemný hotelový areál situovaný v rozlehlé a relaxační zahradě (30 000 m2), tvoří celkem 6 až šestipatrových budov, které se nachází přímo u moře a pláže v klidném prostředí známého letoviska Kallithea (cca 2 km). Personál klade maximální důraz na každičký detail dotvářející jedinečnou atmosféru tohoto 5* hotelu; špičková kvalita poskytovaných služeb je zde samozřejmostí. Hotel má též výtečná hodnocení a doporučení na internetu. Výhodná je i poloha hotelu, do hlavního města (cca 12 km) lze pohodlně dojet městskou linkou nebo taxíkem. Autobus jezdí velmi často, jízdenka vyjde na cca 2,40€/jedna cesta, zastávka je hned před hotelem. Dojet lze i na druhou stranu, do letoviska Faliráki (cca 5 km), kde jsou též možnosti nákupů a zábavy. 18ti jamkové golfové hřiště v Afandou je cca 8 km (www.afandougolfcourse.com). Doporučujeme objednat si pokoj s výhledem na moře a vychutnat si překrásné romantické denní i noční výhledy.

Vybavení a služby

Velmi prostorná vstupní hala s recepcí, salónky s TV se satelitním příjmem, výtahy, pokojová služba (07:00-23:00, za poplatek), konferenční sály, knihovnička. Vnitřní a venkovní restaurace (včetně á la carte restaurace Thalassa u pláže), vnitřní a venkovní bary a snackbary (v hlavní budově, u bazénu a u pláže), kavárna, terasa s posezením. Minimarket/obchůdek se suvenýry/boutique. Osušky k bazénu a na pláž zdarma. Velká, velmi pěkně upravená zahrada s posezením (dřevěné lavice u stolů se slunečníky), parkoviště. Wifi v prostoru recepce a na pokojích zdarma.

V hotelu je k dispozici celkem 377 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky, rodinné pokoje až pro 4 osoby, dále pokoje typu suite a junior suite s výhledem na moře v základní ceně, všechny tyto typy pokojů jsou na vyžádání, jejich přesný popis a cenu Vám rádi sdělíme. V naší nabídce máme standardní pokoje (výhled na moře lze přikoupit) a superior pokoje s výhledem na moře v ceně.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem,TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, chladničkou (minibar na vyžádání, konzumace za poplatek), trezorem, CD/DVD přehrávačem, balkónem s výhledem do vnitrozemí, okolí nebo na moře. Výhled na moře je za příplatek. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Hotel disponuje několika pokoji pro handicapované osoby, jen na vyžádání.

Sport a zábava

Velký bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma (dostatečný počet v rámci celého areálu). Dětský miniklub (7 x týdně od 12:00–14:00, 17:00–19:00), dětské hřiště, dětský koutek. Sportovní aktivity zdarma: 2 tenisové kurty (večerní osvětlení za poplatek), volejbal, minigolf, stolní tenis, kulečník, plážový volejbal, boccia, minifotbal. Nabídka SPA – vnitřní bazén, moderně vybavené fitcentrum (zdarma), sauna a pára (cca 10€/hodina), různé druhy masáží (za poplatky, od cca 35–120€), různé procedury (za poplatky od cca 10–110€), hotel též nabízí výhodné balíčky služeb (relaxační masáže, pro páry, pro ženy, pro muže od cca 135–165€/50 minut). Vkusné animační programy a zábava v hlavní sezóně.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně - švédský stůl. Večeře - 3x týdně švédský stůl, 4x týdně jsou předkrmy a dezerty formou švédského stolu, hlavní chod je servírovaný s výběrem ze tří nabídek (maso, ryba a vegetariánské jídlo). Švédské stoly se show cooking. U večeří je striktně požadováno společenské oblečení (u mužů dlouhé kalhoty). Dále je možnost večeřet v restauraci Thalassa á la carte u pláže, na základě předešlé rezervace, odečet z útraty je cca 12€/osoba.

Pláž

Čistá široká písečná pláž s hrubý pískem, kamínky a oblázky, je hned před hotelovým areálem, u vstupu do moře je pruh barevných oblázků. Vstup do moře je pozvolný. Zdejší pláž byla oceněna modrou vlajkou. Moře je zde velmi čisté.

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7/10/11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
  •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
  •  K moři: 10 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Bezbarierový přístup
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie