PANDORA studia a apartmány  

Klimatizace Wi-Fi (bez záruky) Výhled na moře
Last Minute
HIT
Doporu-čujeme
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Do 500 m od pláže, Klimatizace, Vhodné pro rodiny s dětmi, Výhled na moře, Wi-Fi (bez záruky),

Informace o ubytování

2-4 lůžka
vlastní stravování

Poloha

Čtyři vilky Pandora jsou postaveny ve svahu a jsou obklopeny vzrostlými stromy a udržovanou zahradou. Jsou postaveny v dostatečné vzdálenosti od místní komunikace, která spojuje všechny pláže jižního pobřeží ostrova Skiathos. Nedaleko je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás za pár minut zaveze k dalším krásným písečným plážím této oblasti a do hlavního města Skiathos. Na pláž se dostanete za pár minut po schodech, které vedou přímo od vilek zahradou k místní komunikaci. Po překročení komunikace pokračujete pohodlnou cestou na krásnou pláž Kolios, kde je taverna. Schodišti se můžete vyhnout, pokud od Pandory půjdete po příjezdové cestě. Další krásnou pláží v dosahu pěší chůze je pláž Vromolimnos. Nejbližší supermarket je nedaleko, od Pandory se k němu dostanete zadní cestou. V tomto místě je také veřejný bazén a taverna.

Ubytování

Prostorná studia jsou v přízemí a mají dvě nebo tři lůžka. Apartmán je v 1. patře a má jednu ložnici s manželským lůžkem (široké cca 150 cm) a obytnou kuchyň s rozkládacím gaučem, kde se pohodlně vyspí další dospělá osoba nebo až dvě děti do 15 let. Studia a apartmán jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací, TV, sejfem a fénem. Ze zastíněných teras studií a apartmánu je pěkný výhled na moře. Poblíž malé recepce je Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Studia mají jména řeckých Múz a nymf (Calypso, Cleo, Caliopea, Polymnia).

Shrnutí

Největší předností tohoto ubytování je krásný výhled na moře, velkorysý prostor v okolí domu s pěstěnou zahradou, dobrý dosah dvou krásných písečných pláží se snadným přístupem do moře a klimatizace v ceně. Doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže: 74 nižších schodů a cca 315 m
od prvního supermarketu: cca 180 m
od autobusové zastávky: 74 nižších schodů a cca 100 m

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje Viamare letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Skiathos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
jednolůžkové studio: od 500 Kč/noc
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

minimální obsazenost apartmánu: 2 osoby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč Viamare

26 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

9,2
9 hodnocení
9,2 Ubytování
9,3 Služby
9,1 Okolí
9,2 Stravování
Řazení
1 2
9
Hezká dovolená na krásném ostrově
9 Ubytování 10 Služby 8 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Vyšlo počasí, moře a pláže nádherné
Celkový dojem
Vyšlo počasí, moře a pláže nádherné
Okolí

3 pěkné písečné pláže v pěším dosahu do 1 km, ostatní busem, který zastavoval pod ubytováním asi 150 metrů. Bus jezdí z hlavního města na západ ostrova cca co 15 minut, večer byl někdy problém se do něho dostat, když se všichni vraceli. Navštívili jsme asi 12 pláží na jižním, západním i severním pobřeží, vše busem a procházkou, auto není potřeba.

Ubytování

Pokoj č.3 - čistý, prostorný, denně vynesené odpadky, v půlce pobytu nové prostěradla, ručníky.Apartmán dobře vybavený, kvalitní pánev na smažení, elektrická trouba na pečení, kvalitní hrnce a porcelán, žehlička, žehlící prkno, trezor, kolíčky na prádlo, sušák...ocenili jsme i klimatizaci.Paní domácí vždy k dispozici - i buchtu donesla.Ubytování v kopci, po schodech, je třeba s tím počítat. Z terasy i v přízemí výhled na záliv a vzdálenou pevninu.

Strava

V okolí pár taveren, ve vesnici vzdálené asi 1,5 km další. Jídlo vždy dobré, ceny všude podobné. Dobrý gyros ve vesnici u zastávky č.16 v My Stop, cena 2,60 E, dost masa na oběd stačil. Večer jsme někdy jezdili do města, kde je nabídka obrovská.Supermarket 150 metrů celkem drahý, směrem na pláž Kanapitsa další supermarket levnější, ve městě jsme u zastávky č.3 udělali vždy větší nákup, ceny zde byly o poznání levnější a výběr všeho větší.

Další služby

Delegátce paní Marcele Vejnoskové bych chtěl tímto ještě jednou poděkovat za velice profesionální a vstřícný postoj ke všem, velice ochotná delegátka. Poradila, pomohla, nic nebyl problém.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Roman, 30.07.2018
10
Ostrov neskutečně zelených borovic
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Skiathos splnil naše očekávání. Určitě stojí i za návštěvu severní pláže. Jsou ...
Celkový dojem
Skiathos splnil naše očekávání. Určitě stojí i za návštěvu severní pláže. Jsou dostupné pouze autem, někdy i jen 4x4. Nejsou tak plné jako na jižním pobřeží, kde se dá pohybovat i místní dopravou.Ta jezdí každých 15 min. Skvělý zážitek je z přistávání letadel u letiště. Odlety a přílety si ověříte na: https://www.flightradar24.com.Pandoru bych doporučil pro moc pěkné ubytování v klidném prostředí, skvělé služby/úklid, milou paní domácí Nelly a krásným plážím v okolí.
Okolí

Ubytování Pandora je v krásném prostředí zasazené v zeleni. Market pro nezbytné nákupy - pečivo k snídani, vody, je opravdu kousek. Nejlevnější market na ostrově Sklavenitis je v hlavním městě (zastávka busu č. 3), ceny až poloviční oproti turistickým střediskům! Proto jsme si na první polovinu dovolené půjčili auto a hlavní nákupy obstarali zde. Pěkné pláže jsou z Pandory nedaleko. Krásná pláž je Vromolimnos. Pro nás top byla Diamandi. Dojdete k ní ve stínu borovic. Jen posledních cca 400 metrů je prudší pěšinou. Proto tam je asi méně lidí. Nás tam bylo tak 15.

Ubytování

Ubytování skvělé, prostorné. Vybavení kuchyňky plně dostačující. Úklid každý den. Paní domácí velmi milá. Dostávali jsme placky, koblížky.Bydleli jsme ve studiu Polymnia, krajní budova. Naprostý klid, nic a nikdo nás nerušil.

Strava

Pandora je bez stravy. Na večeře se dá dojít do místních taveren v okolí nebo dojet do hlavní města. Často jsme chodili do taverny Jimmy´s. Na závěr byla vždy nějaká dobrůtka. Personál ochotný a milý.

Další služby

Delegátka Marcela Vejnosková je člověk na svém místě. Poradí a doporučí tipy na výlety. Dokonale se o vás postará.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Martin K., 22.07.2018
10
Viamare značka kvality
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Viamare nezklamala, hledali jsme klidné místo s výhledem na moře. Pandora = krásné ...
Celkový dojem
Viamare nezklamala, hledali jsme klidné místo s výhledem na moře. Pandora = krásné místo. Ubytování komfortní ( 2x teráska, samostatná vybavená ložnice ( žehlicí prkno, žehlička , fén), velmi kvalitně vybavena kuchyň, úklidové služby též na úrovni. Protože jsme měli po celý pobyt auto, nevázali jsme se na bus ( lepší vlastní doprava, autobusy bývají občas hodně plné a starší klientele, která by případně cestovala na jiné místo nedoporučuji.) Ostrov zelený, krásné pláže , Castro s nejkrásnější a přívětivou obsluhou taverny Vás jistě mile překvapí:-) Vše čerstvé a velmi chutné. Ostrov není příliš velký, proto doporučuji všem, kteří nemusí restaurace, diskotéky a vůbec chtějí si odpočinout od rušného světa.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana, 04.09.2017
8
Paráda :-)
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Dobrý den. Na ostrově Skiathos jsme byli s přítelkyní poprvé. Očekávali jsme, že to ...
Celkový dojem
Dobrý den. Na ostrově Skiathos jsme byli s přítelkyní poprvé. Očekávali jsme, že to bude pěkné místo se vším všudy a to se také naplnilo. Ubytování bylo dostačující a líbilo se nám. Delegátka Magda Jíchová byla velmi příjemná a ochotná. Pláže jsou super - písčité, dobrý přístup - a doporučoval bych vypůjčit si dopravní prostředek (motorka, čtyřkolka) a projet ostrov a objevit méně dostupné pláže, které jsou dobře značené a najdete je. Jídlo jsme si kupovali po restauracích a supermarketech. Ostrov Skiathos je možná trochu dražší, ale nijak zásadně. Městečko (12 min autobusem od ubytování) velmi pěkné, určitě doporučuji navštívit. Autobus funguje jako MHD, jezdí každých cca 10-15 min (cena za osobu 1.60 euro a je jedno, jestli jedete jednu zastávku nebo 5 zastávek). Tento ostrov bych klidně rád navštívil znovu.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Michal, 18.08.2017
9
Úžasná dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Bydleli jsme v apartmánu č.8. Apartmán se skládal z jedné místnosti s rozkládací ...
Celkový dojem
Bydleli jsme v apartmánu č.8. Apartmán se skládal z jedné místnosti s rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu, jedné ložnice s dvoulůžkem a koupelny. Rodina s dětmi 4 a 7 let jsme se v pohodě vešli. Vybavení apartmánu bylo naprosto dostačující. Co se týká kuchyňky, tak byla k dispozici lednice s malým vnitřním mrazákem, konvice na vodu, kávovar na překapávanou kávu a elektrická trouba s třemi varnými plotnami a samozřejmě nádobí. Dále byla v apartmánu k dispozici televize, fén, žehlička a žehlící prkno. Největším plusem byl balkón s úžasným výhledem na celou zátoku. Naopak, co jsme shledali za nedostatek, byla klimatizace pouze v první místnosti a ne v ložnici. Zde byl pouze větrák u stropu, který bohužel „nestíhal“.Dalším významným plusem Pandory je ochotná majitelka Nelly. Veškeré naše dotazy a připomínky ihned řešila. A rychlost není v Řecku standardem, že? Co se týká okolí, příliš mnoho restaurací a obchodů zde nenajdete, nechcete-li jít podél rušné hlavní silnice bez chodníku. Krámek pod Pandorou je dostačující pro malé nákupy, jinak jsme jako všichni ostatní jeli do města do Supermarketu. Z taveren nás v okolí nejvíce oslovila až ta na Kanapitsa beach, jinak ve městěS plážemi je to zase naopak, v dochozí vzdálenosti je jich zde několik. My jsme volili ty klidnější a z nich bychom doporučili východní část pláže Vromolimnos, případně Kanapitsa – ta malá jižní. Nebo zajet autobusem do Troulos, k Agia Eleni (kus pěšky) a samozřejmě na Koukounaries. To je sice „masovka“ a rozhodně není klidná, ale je úžasná. Severní pláže prozkoumané nemáme, protože jsme měli dva dny půjčené normální auto a ne jeep. Což byl náš největší omyl na dovolené.Ostrov jako takový je nádherný, moře teplé tak akorát, různých ryb na pozorování dostatek a hlavní město krásné, plné taveren a krámků. Co se nám také líbilo, byly zbytky pevnosti Kastro. Zde jsme nechali auto na konci asfaltové silnice a dále šli pěšky (asi 50 minut jednosměrně). Cesta se v jednu chvíli oddělila od cesty pro vozy a vedla krásným olivovým hájem. A u výčtu zajímavostí nesmíme zapomenout na letiště. Stát u konce ranveje pod přistávajícím Boeingem - nezapomenutelný zážitekVelmi příjemná je fungující autobusová kyvadlová doprava po celé jižní části ostrova.Na závěr bych ještě rád pochválil delegátku Magdu a ještě jednou jí poděkoval. Magda je velmi ochotná a milá. Řecko zná a vyzná se.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Aleš Průžek, 11.08.2017
8
Velmi pěkný pobyt v Pandoře
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Ubytovaní jsme byli v Pandoře, apartmán 8. Samostatná ložnice, přistýlka klasická ...
Celkový dojem
Ubytovaní jsme byli v Pandoře, apartmán 8. Samostatná ložnice, přistýlka klasická postel v jídelně spojené s kuchyní. Klimatizace bohužel jen v jídelně a na ochlazení v ložnici nedosáhla. Terasa s posezením pro 4 osoby a výhledem na záliv a moře. Uklizeno a čisto, ručníky výměna 3x za pobyt, povlečení 2x za pobyt, kuchyň vybavena dobře, nádobí i sklo kvalitní a nepoškozené, el.vařič a trouba, kávovar i rychlovarná konvice. Sprcha společná s WC, sprchový kout visel sice na vlásku (dveře), zato teplá voda a dobrý tlak po celý den. Majitelka příjemná, dokonce nám donesla domácí buchtu.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Tomáš Pilch, 06.08.2017
10
Naprostá spokojenost
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
V Pandoře jsme bydleli v červenci 2017, konkrétně v apartmánu Calypso, který je ...
Celkový dojem
V Pandoře jsme bydleli v červenci 2017, konkrétně v apartmánu Calypso, který je rohový a má tak nejlepší výhled na moře. Apartmán perfektně vybaven, v koupelně dokonce k dispozici malé šampony a sprchové gely. V kuchyni byl praktický dvojvařič s malou troubou (s tou jsme se moc neskamarádili, extrémně pomalý výhřev), nádobí naprosto dostatečné, někdo by mohl akorát postrádat mikrovlnku. Je zde dokonce i TV, jedno vnitřní posezení a jedno na terase s úchvatným výhledem na záliv Kolios. Nechybí ani věšák na prádlo. Co se týká okolních pláží, nejblíž jsou dvě, asi stejně vzdálené - Kolios (zastávka 14, musíte jít chvíli po hlavní silnici), pěkný záliv, ale je zde hodně lodí, takže na koupání je o něco lepší pláž Vromoliomnos (silnici jen přejdete), která nabízí i vodní sporty. V docházkové vzdálenosti je však mnohem víc pláží. Opravdu kousek je ještě pláž Nostos (zastávka 12), která je pěkná a jedna z nejživějších co jsme viděli, opravdu hodně lidí a hlasitá hudba z místního baru. Jezdí odtud i lodní bus do hlavního města. Čtvrtou pláží je Platanias (zastávka 16), je to asi 10 minut a po hlavní silnici, ale pláž se nám z těchto líbila asi nejvíc, je poměrně dlouhá a tak není přecpaná. Pokud však rádi chodíte, dá se dojít na dalších několik pláží, například směrem do Troulos nebo na malém poloostrově u Koliosu, kde za Nostosem najdete další dvě pláže Kanapista a Kalamaki (doporučujeme, nádherná, asi 2,5 km od ubytování, trochu horší jí najít, až dojdete na rozcestí, musíte se dát doleva, i když je to ´´private road´´), stejně tak se dá projít i celé pobřeží směrem k hlavnímu městu. Na ostrově mají velmi dobře zavedenou autobusovou dopravu, která začíná v přístavu Skiathos (zastávka 0) a končí u pláže Koukounareis. Jezdí zhruba co 15 minut. Z Koliosu stojí lístek na obě strany 1,6 euro a platí se ´´průvodčímu´´. Může se však stát, že autobus bude plný a nezastaví Vám. Hlavně v podvečer směrem na Skiathos. Z Pandory je blízko zastávka 13 u supermarketu a 14 u pláže Kolios. Když jedete do hlavního města, určitě ze 14, tam chodí mnohem méně lidí a je tak šance, že když Vás bude pár, zastaví. Většinu zajímavostí ostrova zvládnete autobusem, proto nám přijde, že pronájem auta na celou dobu určitě nemá smysl. Ale je pár míst, která stojí za vidění a jinak než po vlastní stopě se tam nedostanete. Kastro (obrovský výšlap), opatství Evangelistria a Kounistra, pláže Xanemos, Nikotsara (taky delší procházka, pokud nemáte 4x4) a krásná pláž Aselinos. Pokud si budete na pár dní chtít půjčit auto, na nic nečekejte, poptávka je obrovská hlavně po těch nejlevnějších a cena stoupá. My měli na 1 den za 45 euro, levněji asi neseženete.Za zmínku také stojí lodní výlety. My jsme jeli na Coctail trip - jede na sousední ostrov Skopelos, nejprve ke kostelíku z filmu Mamma Mia, poté do hlavního města Skopela a zakončené koupáním na Lalarii na Skiathosu. Jezdí se vždy v neděli na lodi Poseidon, 20 euro na osobu. Jinak je lodních výletu obrovské množství, každý si najde to své, mají třeba i jen půldenní na Lalarii nebo na okolní mini ostrůvky...Co se týče nakupování,paní delegátka nám doporučila supermarket v hlavním městě (přímo u zastávky 3), kde je opravdu výrazně levněji než v supermarketu v Koliosu (např. 1,5l vody v Koliosu 0,9 euro, ale za 1,30 v tom supermarketu na trojce koupíte celé balení 6x1,5 vody.). Celkově jsme tedy s dovolenou byli velmi spokojeni a doporučujeme dál. Milovníci koupání a rozmanitých pláží se zde budou vyžívat. Také se nám zdálo, že ostrov ještě není tolik přecpán turisty jako jiná místa. Žádné výtky nelze mít...
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Martina Lemperová, 27.07.2017
9
Dovolená byla krásná - studio Cleo
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Studio se nachází v přízemí a ubytování v tomto studiu je na řecké poměry ...
Celkový dojem
Studio se nachází v přízemí a ubytování v tomto studiu je na řecké poměry nadstandardní. Nábytek starší, ale plně vyhovující. V kuchyňce mimo ledničky a dvouvařiče s troubou byla i varná konvice a překapávač na kávu či čaj. Za již zmíněný nadstandard považuji fén, klimatizaci a trezor v ceně pobytu. Také v koupelně byla mini sada šampónů a sprchového gelu včetně koupací čepice a mýdla. Také musím ocenit drobný detail, to jest háček na stropě nad postelí, kam jsem si zavěsila moskytiéru. Vozím ji s sebou na každou dovolenou, ale málokdy ji využiji, protože není na co pověsit. Je vidět, že majitelé těchto studií opravdu myslí na své hosty. Studio má dvoje posezení. Směrem na východ, kde je vchod, a směrem na jih, kam vedou francouzské dveře ze studia a je zde vzdálený pohled na moře. Sezení se sestává ze stolku a dvou židliček. Dále pak jsou zde i poněkud rozviklaná dřevěná rozkládací plátěná křesílka. Když mne uviděla paní, co uklízí studia, přinesla mi lehátko, jaké jsou na plážích a které byly u jiných studií naproti. A nakonec je tu i rozkládací sušák na prádlo. Studio se nachází nad hlavní silnicí, ale ta je zastíněna bujnou vegetací, takže to poznáte jen podle hluku od projíždějících aut. Ve dne to nevadí a v noci si většinou zavřete a zapnete klimatizaci, takže také v pohodě. Po půlnoci stejně už takový provoz nebyl (byli jsme 23. 6. - 4. 7.). Písečné pláže jsou v docházkové vzdálenosti dvě. Po chodníčku s 35 schody a kousku příjezdové cesty sestoupíte na hlavní komunikaci, kde se po cca 300 m dostanete na pláž Kolios. Na druhou pláž se dostanete po chodníčku se 74 schody, přejdete hlavní silnici, zdoláte menší kopec a po cca 400 m jste na pláži Vromolimnos. Na obou plážích je taverna.Jinak doporučuji cestovat po ostrově busem. Je tu vlastně jen jedna hlavní silnice ze Skiathosu do Koukonaries. Lístek do Skiathosu a na druhou stranu do Koukonaries stál 1,6 EURO na osobu. Bus jezdí každou čtvrthodinu. Ale hlavně v odpoledních hodinách, kdy se lidé vracejí z pláží anebo míří do hl. města za zábavou, se může stát, že autobus nezastaví a to z toho důvodu, že je přeplněný a vám nezbude, než čekat na další. Busy jsou opravdu hojně využívané. Jinak můžete využít i taxi, ale to je samozřejmě dražší. Z Koliosu do Skiathosu chtěl 12 EURO. Co se taveren týče, lepší ceny vzhledem k větší konkurenci jsou v hl. městě, rozdíl ale není nijak dramatický.Auto jsme měli půjčené na 3 dny, ale vzhledem k nedostatku kvalitních silnic to bylo skoro zbytečné. Takže jsme se slunili na pláži Banana, Aselinos a na oblázkové pláži za přistávací dráhou, kde můžete sledovat letadla, jak vám létají přímo nad hlavou. Ve vnitrozemí jsme navštívili nejznámější klášter Evaggelistrias. Dovolená byla krásná, paní delegátka Magda příjemná, CK Viamare opět nezklamala.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana Černá, 07.07.2017
1 2

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour