ACHILLION studia  

Klimatizace Bazén Výhled na moře
Last Minute
HIT
Doporu-čujeme
Doporučujeme
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Bazén, Do 100 m od pláže, Klidné prostředí, Klimatizace, Oblíbené - rezervujte včas, Výhled na moře,

Informace o ubytování

2-4 lůžka
bez stravování
- možnost dokoupení snídaní a večeří

Poloha

Malý rodinný hotel je postaven na nízkém travnatém ochozu přímo nad mořem v centru malé osady Amoudi, která sousedí s vesničkou Xehoriati. Na menší písečnou pláž se dostanete velmi snadno, vydáte-li se po cestičce podél moře nebo projdete-li zahradou a pak budete pokračovat po strmější cestě a schodech na pláž. Přímo pod hotelem je další malá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Ve vzdálenosti asi jednoho kilometru jsou další pláže, Gerakari a Psarou. V okolí jsou obchody a taverny.

Ubytování

Dobře zařízená a prostorná studia jsou v přízemí, prvním a druhém patře, a všechna mají krásný výhled na moře, některá mají výhled částečně zastíněný vegetací. Dvoulůžková studia s možností vyžádání až dvou přistýlek (rozkládací křeslo pro děti do 12 let a rozkládací lůžko pro děti do 10 let) jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek), TV, prostorným zastřešeným balkónem nebo terasou. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu

Bazén s dětským brouzdalištěm s lehátky a slunečníky (zdarma), telefon na kartu, bar a výborná řecká restaurace, kde si můžete dopřát snídani, oběd, večeři i zmrzlinu. U hotelu je dobře udržovaná zahrada s květinami a rozsáhlými trávníky. V restauraci a u bazénu je Wi-Fi.

Stravování

Restaurace se skvělou kuchyní má celodenní provoz. Jídlo se podává ve vnitřní restauraci nebo na zastřešené terase s krásným výhledem na moře.

Shrnutí

Velmi příjemný malý rodinný hotel s výbornými službami a zahradou, v bezprostřední blízkosti pláže.

Vzdálenosti

od pláže: cca 50 m.
od centra Amoudi: cca 50 m.
od centra a pláže Xehoriati: cca 1,5 km.

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje Viamare letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
snídaně: 200 Kč/osoba/noc,
večeře: 400 Kč/osoba/noc,
jednolůžkové studio 500 Kč/noc
klimatizace: cca 5 €/noc (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

17x nebo 18x ubytování, stravu dle ceníku, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, služby zástupce Viamare.
Dětské ceny a slevy na 3. a 4. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.

Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: 40 Kč/osoba/den
lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1300 Kč/osoba
snídaně: 170 Kč/osoba/den
večeře: 400 Kč/osoba/den
klimatizace: cca 5 €/noc (platba na místě)

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč Viamare

26 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

9,6
19 hodnocení
9,6 Ubytování
9,6 Služby
9,6 Okolí
9,6 Stravování
Řazení
1 2 3
9
Pohoda a klídek v Achillionu
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Dovolená byla celkově úžasná, od organicace a informací od cestovní kanceláře, přes ...
Celkový dojem
Dovolená byla celkově úžasná, od organicace a informací od cestovní kanceláře, přes cestu až po ubytování a samozřejmě péči delegátky CK, která ochotně se vším poradí, pomůže. Apartmánový dům je v klidné části ostrova s nádherným výhledem na moře, mezi objektem a mořem je krásný bazén a restaurace s výbornou kuchyní a příjemnou obsluhou, výběr ze dvou pláží, na menší je jen pár lidí a také menší útes na kterém je celkem živo a na té větší si zase užijete písku a pozvolného vstupu do moře, večer i nějaké to dovádění ve vlnách, prostě super rodinná dovolená. Pokoj je menší, ale pro dva dospělé a dvě děti úplně v pohodě, stejně jsme trávili většinu času v moři, nebo v podvečer u bazénu a terásce před apartmánem. V nejbližším okolí je spoustu taveren, kam se dá zajít a několik obchůdků, kde najdete vše potřebné. Půjčili jsme si přes CK na několik dní auto a ostrov v podstatě objeli skoro dokola, podél moře, přes města a vesnice, kopce a určitě to doporučuji, je co vidět a zažít a když už tady jste, tak si to nenechte ujít. Využili jsme i výlet organizovaný přes CK s pěkným výkladem naší delegátky a také jsme neudělali chybu. Celkově jsme byli velmi spokojeni a určitě tuto dovolenou doporučím svým známým.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jan, 18.08.2017
10
Milovaný Zakynthos
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Již po sedmé jedeme na náš milovaný Zakynthos - Amudi - Achilion, vždy poslední ...
Celkový dojem
Již po sedmé jedeme na náš milovaný Zakynthos - Amudi - Achilion, vždy poslední termín, letadlem tam, zpátky výletní lodí s vlastní kajutou ,toaletou a sprchou. Za tu dobu jelo s námi spousta přátel a již nechtějí nikam jinde. Počasí vždy perfektní, prodlužujeme si léto. U nás již zima a tam teploučko, sluníčko, vyhřáté moře, méně turistů, velmi milí Řekové a vždy nádherná dovča a odpočinek. Už se to konečně blíží a kdo ještě váha kam, tak určitě doporučuji. AGAPO ZAKYNTHOS (miluji Zakynthos)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana, 17.08.2017
10
Klid, čistota, krásný výhled na moře
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Úžasné...Penzion a bazén čistý a udržovaný, studia se každý den se uklízejí, ...
Celkový dojem
Úžasné...Penzion a bazén čistý a udržovaný, studia se každý den se uklízejí, personál (rodina s pár zaměstnanci) je moc milý. Studia a balkóny jsou prostorné i pro 4-člennou rodinu. Klimatizaci jsme nepoužili, spali jsme při otevřených balkonových dveřích se síťkou. Večer bylo slyšet moře. Z balkónu je výhled na východ slunce nad mořem, západ nad kopcem. Přistýlky rozkládací, s tím se musí počítat. V kuchyňce není houbička a jar.Pobyt jsme měli bez stravy. Nakupovali jsme v nedalekém obchůdku. Výborný řecký jogurt a med od místních, feta sýr, čerstvé ovoce a zelenina. V taverně přímo v Achillionu mají dobré jídlo a víno, jídelníček v češtině. V Amoudi je pár dalších taveren, nám se líbila Kritamo. Na cestách autem nám chutnalo na farmě Lithies ve Vassilikosu nebo rybí taverně Andreas v nedaleké vesnici Drosia.Pláže písečné, pozvolný vstup do vody, voda krásně čistá a teplá. Žádné davy lidí a slunečníky. Leželi jsme na lehátkách u bazénu nebo na trávníku, k moři se dá sejít po schůdkách. Dopoledne moře klidné, odpoledne vlny. Po ránu byly na pláži mušličky. Pod hotelem je úzká pláž, vedle pár kamenů, kde mohou šnorchlovat i děti. Kousek dál od hotelu dlouhá pláž Psarou. Delegátka skvělá, během týdne přijela 3x na naše ubytování, byla s námi na lodním výletě a celou dobu pobytu byla k dispozici na telefonu. Lodní výlet z Limni Keri na 3 hod stál za to. Jeskyně u Keri, koupání z lodě v průzračné hluboké vodě a želva - nádhera.Na tři dny jsme měli auto. Líbila se nám písečná želví pláž Gerakas, léčivé bahýnko na konci pláže Porto Zoro, sirné studené prameny na pláži Xigia, oblázková Makros Gialos s malou jeskynkou, kde se vyřádily děti. Skinari - výhled na moře, bývalý mlýn, taverna se síťovou houpačkou, koupání z betonového mola, odkud jde doplavat do jedné z Modrých jeskyní. Krásná vyhlídka za majákem Keri. Vyhlídka na pláž Navagio je masovka, ale stojí za vidění. Kousek odtud je zavřený klášter Agh.Georgios Krimnon. U vchodu jsou na olivě zavěšeny 4 kostelní zvony, na které si můžete zazvonit.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lejnarovi, 15.07.2017
9
Krásná dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem z místa dovolené í celé cestovní kanceláře je velmi kladný. Apartmány ...
Celkový dojem
Celkový dojem z místa dovolené í celé cestovní kanceláře je velmi kladný. Apartmány jsou čisté, restaurace i okolí bazénu hodnotím velmi pozitivně. Poblíž naleznete různé taverny a velmi dobře zásobený obchůdek s česky mluvící paní. Takže kdo má strach z jazykové bariéry, není potřeba se bát. Dokonce menu v restauraci mají v češtině a slečny servírky jsou přizpůsobivé a něco málo česky znají. Zakynthos je velmi vhodný na výlety. Doporučuji si vzít sebou hotovost, nejsou tam moc přizpůsobení na placení kartou a občas jsme s tím měli malý problém.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Andrea, 08.07.2017
10
Báječná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Hodně zeleně, nádherné a čisté moře i plážička, bazén, dostatek lehátek, market, ...
Celkový dojem
Hodně zeleně, nádherné a čisté moře i plážička, bazén, dostatek lehátek, market, taverny - vše, jak se říká u nosu.Starostlivá a příjemná delegátka Lenka.Ubytování pěkné, čisté s výhledem na bazén a moře - super. Pozor není v koupelně fén. Kuchyňka/kout/vybavena.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Slávka Bulová, 08.07.2017
10
Úžasná dovolená, primárně díky skvělému ubytování
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Ubytování v Achillionu bylo skvělé. Byť studia jsou zařízena užitkově, tak to vůbec ...
Celkový dojem
Ubytování v Achillionu bylo skvělé. Byť studia jsou zařízena užitkově, tak to vůbec ničemu nevadí. Výhled byl krásný, okolí klidné a tiché. Okolí (studio, okolo ubytování, bazén, restaurace) bylo vždy perfektně uklizené. Veškerý "personál" byl milý a usměvavý. Pláž naprosto dostačující a pro děti vyhovující (byli jsme se synem 2r5m). V Amoudi je několik taveren (ceny jsou tedy dost vysoké), nejlepší asi Ovelix a jejich Pita za 2,30 EUR, jinak se jídla pohybují od 7 EUR výše, snídaně (2 toasty, k tomu malá marmeládka, medík a máslíčko) 4 EUR, takže to je opravdu hodně a doporučuji vzít nějaké potraviny sebou, případně si udělat vycházku do Alykés, kde je supermarket za celkem "normální" ceny. V Amoudi jsou také supermarkety, ale velmi předražené. Měli jsme na 4 dny půjčené auto, ve finále to bylo zbytečně moc a stačily by dny 3. Půjčení jsme si zařídili již z Čech, ale není problém zajistit na místě. Ostrov je moc pěkný, moře průzračně čisté. Paní Tučková (naše delegátka) byla moc milá, se vším poradila, nestalo se, že by nevěděla. Na sms dotazy či telefony reagovala ihned a všechny informace hlásila s předstihem. V ubytování jsme ji viděli pravidelně na schůzkách, zájem z její strany byl a více než milý. Celkově doporučuji destinaci (s dětmi i bez) i cestovní kancelář ;-)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Nikola Losova, 08.07.2017
9
Celkový dojem super
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem super, ubytování krásný akorát problémy s teplou vodou pokoj č. 18. V ...
Celkový dojem
Celkový dojem super, ubytování krásný akorát problémy s teplou vodou pokoj č. 18. V restauraci jídlo výborné, obsluha super a ceny levnější než jsem zvyklá. Jen mi chybělo ležení na pláži. Ale je moc malá a bez slunečníků. Ale jinak krásné klidné místo a dovolená super☺
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Monika Lomska, 25.06.2017
9
Moc se nám na dovolené líbilo
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Moc se nam na dovolene libilo.S Viamare jsme byli uz po druhe na stejnem miste a ...
Celkový dojem
Moc se nam na dovolene libilo.S Viamare jsme byli uz po druhe na stejnem miste a byli jsme spokojeni.Deti si uzily bazen. Vylet okolo ostrova super. Zakynthos je krasny ostrov s pruzracnym morem.Ta barva je neskutecna, na to, ze je vsude pisek. Dovolenou jsme si moc uzili a urcite pojedeme s Viamare zase na jine misto.Jedine co nam vadilo, prolezene postele, ze kterych bolela zada. Nepomohlo ani otoceni matraci.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Daniela Drobkova, 24.06.2017
1 2 3

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour