DAKIS studia   

Klimatizace Wi-Fi (bez záruky) Výhled na moře
Last Minute
HIT
Doporu-čujeme
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Do 200 m od pláže, Klidné prostředí, Klimatizace, Výhled na moře, Wi-Fi (bez záruky),

Informace o ubytování

2-3 lůžka
bez stravování
- možnost dokoupení večeří (taverna Keri)

Poloha

Pěkná vilka se sedlovými stříškami, tak typickými pro ostrov Zakynthos, stojí na vršku nad malým přístavem v Limni Keri. K pobřežní promenádě a pláži se dostanete velmi rychle přes olivový háj. V okolí jsou taverny, cukrárna, pekárna a obchody.

Ubytování

Dvoulůžková studia s přistýlkou (pevné lůžko) jsou v prvním nebo druhém patře. Standardně vybavená studia jsou v prvním patře a z prostorných zastíněných balkónů, které směřují k moři, je výhled do olivového sadu. Novější studia jsou ve druhém patře a mají panoramatický výhled na moře. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí, rychlovarné konvice a ledničky), balkónem, klimatizací (za příplatek) nebo stropním větrákem, Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Před domem je velmi příjemné posezení u velkého stolu mezi květinami a bylinkami.

Shrnutí

Ubytování obklopené zelení, s výhledem na moře, velmi blízko centra a pláže, v klidném prostředí a s velmi příjemnými a pohostinnými majiteli.

Vzdálenosti

od pláže: cca 200 m.
od cetra Limni Keri: cca 150 m.

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje Viamare letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
večeře: 400 Kč/osoba/den
jednolůžkové studio 400 Kč/noc
klimatizace: cca 5 €/noc (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

13x nebo 15x ubytování, stravu dle ceníku, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, služby zástupce Viamare.
Dětské ceny a slevy na 3. a 4. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.

Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: 40 Kč/osoba/den
lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1300 Kč/osoba
klimatizace: cca 5 €/noc (platba na místě)

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč Viamare

26 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

9,1
11 hodnocení
9,1 Ubytování
9,1 Služby
9,1 Okolí
9,1 Stravování
Řazení
1 2
7
Studia byla čistá
7 Ubytování 7 Služby 7 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Vzhledem k tomu, že bylo pro mne šílené vedro, hodně věcí jsem si neužila, jak jsem ...
Celkový dojem
Vzhledem k tomu, že bylo pro mne šílené vedro, hodně věcí jsem si neužila, jak jsem si představovala. Pláž byla přeplněná, na výletech neskutečně lidí a v noci se nedalo spát. Studia Dakis byla čistá, Řekové velmi příjemní a milí.Termín jsem zvolila kvůli vnukovi, jinak jezdím na dovolenou do takovýchto krajin na přelomu září a října nebo května a června, kdy mi teplota vzduchu dovoluje věnovat se turistice a prohlídkám městeček. Přesto jsem si dovolenou užila, neboť jsem jela s dcerou a vnukem a měli jsme na sebe dostatek času.A co bylo opravdu neskutečné - moře! Ionské moře je opravdu nádherné! A za to to stálo!!!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ivana, 11.09.2017
9
Ubytování velmi pěkné
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Ubytování velmi pěkné, v klidné části, blízko moře i nákupních možností, dostatek ...
Celkový dojem
Ubytování velmi pěkné, v klidné části, blízko moře i nákupních možností, dostatek marketů i restaurací.Vybavení studií dostatečné, velká výhoda stropního větráku, úklid příkladný.Moře krásně čisté, velká výhoda tamarišků/stromů/přímo na pláži, které tvoří příjemný stín. Práce paní delegátky na jedničku, ochotná, milá, je vidět, že velmi dobře zná danou oblast a svoji práci dělás radostí.Výlet jsme absolvovali autobusem do hlavního města Zakynthos, město je velmi hezké, jen škoda, že autobusjezdí pouze 2x denně, uvítali bychom častější spojení do a z Limni Keri.Ostrov Zakynthos je nádherný a rádi se opět vrátíme, děkujeme cestovní kanceláři Viamare za zprostředkovánípobytu.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hlavačková, 07.08.2017
9
Pobyt v zeleni
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Potvrzuji, že v Dakis najdete skutečně pohodové ubytování v olivovém háji s výhledem ...
Celkový dojem
Potvrzuji, že v Dakis najdete skutečně pohodové ubytování v olivovém háji s výhledem do zeleně. Velmi klidné prostředí. Příjemný velký balkon s výhledem do přírody. Bydleli jsme v druhém patře, studio bylo zařízeno klasicky v řeckém stylu. Avšak vše bylo funkční a čisté. Velmi jsme ocenili výkonný tichý větrák nad postelí. Díky němu jsme nemuseli kupovat klimatizaci i když teploty během našeho pobytu přesahovaly 36°C. Pláž byla kousek, navíc se stromy, tudíž jsme nemuseli kupovat slunečníky. Vždy se dalo najít místo ve stínu. Vstup do moře byl pozvolný, jak pro malé děti tak pro důchodce bez problémů. Moře čisté, občas rybka. Ocenili jsme výborné taverny (poměr cena výkon opravdu nejlepší na ostrově!) Přes den jsme si dali gyros za 2.50€. Doporučuji si půjčit přes delegátku auto a procestovat ostrov a také navštívit hlavní město. Nejlepší fotky nasekáte z vyhlídky nad pláží s vrakem. Z pláží na koupání se nám nejvíce líbila pláž Dafni.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Irena, 19.07.2017
10
Příjemný pobyt na ostrově Zakynthos
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Limni Keri je sympatická vesnice s malým přístavem a dobrými tavernami. Strava byla ...
Celkový dojem
Limni Keri je sympatická vesnice s malým přístavem a dobrými tavernami. Strava byla podle našeho výběru, hodně zeleniny, místního vína a olivového oleje (vynikající). Delegát byl bez chyby. Moře bylo teplé a jen 5 minut chůze. Pláž byla se stromy a vstup do moře byl snadný.Výběr výletů byl dostačující, náš byl na pláž Ztroskotání, cesta byla zajímavá, samotná pláž byla trošku marketinková. A ještě něco o ubytování, velká terasa, výborné posezení v poledne a večer. V noci jsme měli právo na psí koncert a od 3 ti hodiny na kohoutí koncert. Ale to nám vůbec nevadilo, patří to k pravé dovolené.Myslím, ze pojedeme znovu do Limni Keri.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Alena Cerny, 24.09.2016
8
Odpovídá očekávání
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
DAKIS splňuje to co od něj očekávám, levné, jednoduché a čisté ubytování s ...
Celkový dojem
DAKIS splňuje to co od něj očekávám, levné, jednoduché a čisté ubytování s ledničkou, možností uvařit si jednoduší jídlo. Víno od domácího je levné ale po pravdě se nedá pít. V okolí je dostatek pláží a výletních cílů, i bez půjčeného auta se dá zabavit celý týden. Doporučuji půjčit si na jeden den motorový člun a prozkoumat skalnaté pobřeží napravo od přístavu. V osadě Lemni Keri je 10 restaurací a kaváren, podobné úrovně, žádná výrazně nevybočuje ze standardu levné řecké restaurace. Osada samotná je velmi příjemné, klidné místo bez diskoték a hlučných turistů. Většinou je cílem pro rodiny s dětmi a seniory. Služby delegáta jsem během pobytu nepotřeboval, poskytl veškeré informace k odjezdu a asistoval u odjezdu na letišti. Mluví plynně řecky a byl by určitě v případě potřeby schopen cokoliv zařídit. Malá pozn.: DAKIS by měl instalovat jednoduché rolety na terásky u pokoje, ráno na terasu praží slunce a je prakticky nepoužitelná až do 13h., kdy se slunce přehoupne za dům. Naopak večer je na terase příjemný chládek.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Reakce CK

Velmi děkujeme za Vaši příznivou recenzi.

Dovolte, abychom reagovali na Vaši připomínku k balkónům v ubytování.

V prvním patře vilky jsou prostorné balkóny zastíněné pergolou. Ve druhém patře vilky jsou menší balkóny s krásným výhledem na moře. Součástí vybavení těchto studií je slunečník, kterým je možné balkón alespoň částečně zastínit.
Vilky Dakis patří k typickým stavbám ostrova Zakynthos, které zřídka uvidíte na jiných ostrovech. Typické pro ně jsou malé sedlové stříšky nad balkóny v nejvyšším patře.

Miloslav Doubrava, 14.09.2016
8
Limni Keri
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Na Zakynthos jsem se vrátili podruhé, tak se nám tam loni líbilo. Letos jsem měla ...
Celkový dojem
Na Zakynthos jsem se vrátili podruhé, tak se nám tam loni líbilo. Letos jsem měla výhrady pouze k ubytování, loni se nám na Mirandě líbilo více. Bylo tam více prostoru a lépe vybavená kuchyně i úklid mi přišel kvalitnější. Dávám ale plus Dakisu za stropní větrák a síť proti hmyzu. Pan delegát byl moc milý, vstřícný a bylo vidět, že ho práce těší. Vždy byl na telefonu a ochotný pomoci, na letišti aktivně asistoval při odbavování. Měli jsme půjčené auto a navštívili spoustu krásných míst. Na pláži Gerakas jsme mohli vidět, jak se líhnou malé želvičky. Byl to zážitek a doufám, že se ještě na Zakynthos někdy podívám.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Marcela, 25.08.2016
10
Skvělá dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolené nemůžeme opravdu nic vytknout. Středisko Limni Keri je velmi příjemné, malé ...
Celkový dojem
Dovolené nemůžeme opravdu nic vytknout. Středisko Limni Keri je velmi příjemné, malé a takové utopené v zeleni. Pláž není úplně velká, odpovídající velikosti letoviska. Je moc hezká a poskytuje dostatek přírodního stínu. Moře průzračné, čisté a teplé. Ve středisku je dostatek taveren a obchodů. Penzion Dakis je obklopený zahradou a překrásnými velkými olivami s neuvěřitelně spletitými kmeny. Z pokoje ve 2. patře je naprosto úchvatný výhled na moře, přístav a ostrov Marathonisi. Výhled vyvážil i menší komfort v koupelně, protože sprchový kout v podkroví je skutečně miniaturní a neumíme si představit, jak by se tam osprchoval někdo vyšší a statnější...ale jistě by to nějak šlo... My dvě, malé a drobné jsme si s tím nějak poradily. Delegát Pavel Kušnír je milý, ochotný, zkrátka člověk na svém místě. CK Viamare nás opět nezklamala! Děkujeme!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jitka Nováková, 24.08.2016
9
100 % spokojenost
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
S CK Viamare jsem byl v Řecku již 3x a vždy naprosto spokojen.Dovolená na řeckých ...
Celkový dojem
S CK Viamare jsem byl v Řecku již 3x a vždy naprosto spokojen.Dovolená na řeckých ostrovech vždy splnila to co jsem očekával.Takže příští rok znovu.....Přeji hodně úspěchů ve výběru dalších destinací.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Marek Kylich, 11.08.2016
1 2

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour