Recenze - ANDREOLAS

7,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 2
Zakynthos a Laganas mohu jen doporučit

Zakynthos je srdcovka. Určitě se tam jednou vrátím zas :-)

Poloha

V Laganasu jsem po druhé. A podruhé stejný hotel a to hlavně kvůli poloze. V Laganasu se jedná podle mne o nejlepší možné místo. Je tam naprostý KLID !!!! Laganas je velice rušné letovisko. Milovníky diskoték a hlučných barů si určitě přijdou na své. Moře je tu klidné, průzračná voda, písečné dno, dlouho mělko. V okolí hotelu široko daleko nejlevnější lehátka + široká pláž. Obsluha hotelu velice milá. S panem recepčním se dá domluvit česky - velice zdárně pochytal pár :-))))) spíše více českých slovíček. Je to jedno z mála míst v Řecku, kde se autobusy snaží dodržovat řád. Do hlavního města ostrova je to cca 7 km (určitě se tam podívejte), z letiště je to cca 5 min. Vše blízko a dostupné autobusovou dopravou. Pro milovníky procházek podél moře je to pravé ořechové místo, nekonečná pláž, po které se dostanete do vedlejšího letoviska Kalamaki.

Ubytování

Ubytování je pro nenáročné. Nic luxusního, ale čisto. Velice milé uklizečky, bohužel nemluví nijak než řecky :-). V pokoji bylo napsáno, že úklid a výměna ručníků a ložního prádla se provádí 2 x do týdne. Co se týče ručníků a prádla ,tak to tak opravdu bylo, ale uklízelo se každý den :-). Hotel má výtah a bezbariérový přístup. Výměna žárovky atd. vše na počkání, bez hádek a připomínání. Zajišťují i pronájem aut, mají vyvěšený jízdní řád autobusu. Pokud neočekáváte od dvouhvězdičkového hotelu hvězd 5, budete spokojeni :-)

Stravování

Hotel nabízí jen snídaně. Velice jednotvárné, žádný výběr, ale co snídáme doma?......... :-))). Takže dostačující to je :-)

Další služby

Jsem docela samostatný cestovatel, nevyužila jsem výlety od cestovky, ani pronájem auta. Delegát taký se mnou neměl moc práce :-). Ale je to velice milý, ochotný a vzdělaný starší pán.Je k dispozici kdykoliv, se vším poradí.. Všem doporučuji výlet na ostrov Kefalonia.

Natálie
10.10.2018